Fatality ها برای Mortal Kombat vs DC تایید شدند!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
بالاخره تیم کامبت سر عقل اومد و :love:فتالیتی:love: رو برای MK vs DC بر گردوند البته چون DC همچنان لوس بازی در آورده، فقط شخصیت های کامبت و آدم بد های DC فتالیتی خواهند داشت اما حداقل دوز برنامه کودک بازی کاهش یافت و Fatality دوستها (مثل خودم :cheesygri) می تونن با تمام قدرت فتالیتی اجرا کنن. (Brutality همی برای DC های دیگه )
http://forums.midway.com/mortal_kombat_vs_dc_universe/b10806/28631438/p1/

http://www.gamespot.com/xbox360/action/mortalkombat/news.html?sid=6192868

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
باز مسخره بازیه DC شروع شد همه حالش اینه که روی همه بتونی فتالیتی بزنی مثلا بتمن رو از وسط بزنی نصف کنی:cheesygri

پ.ن:الان اریا میاد:biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام!
فقط امیدواریم پاستوریزه نباشه
فریدون جون ناراحت نباش کلا DC ها پاستوریزه اند.
اونا رو چه به MK؟!
آخ چقدر دلمون بره ساب زیروُ اسکورپیُن تنگ شد:(
ولی بره اسکورپین همیشه فتالیتی هاش سخت بودا:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
باز مسخره بازیه DC شروع شد همه حالش اینه که روی همه بتونی فتالیتی بزنی مثلا بتمن رو از وسط بزنی نصف کنی:cheesygri

پ.ن:الان اریا میاد:biggrin1:
خب فکر کنم میشه روی بتمن Fatality اجرا کرد ( بیچاره بتمن ! ) ولی بتمن و سوپرمن و ... نمیتونن روی بقیه این کار رو انجام بدن ( به اخلاقشون نمیخوره !! ) ولی اگه میشد جالب بود. مثلآ سوپرمن یه لیرز میزد شکم طرف رو سوراخ میکرد ! یا بتمن یه batarang مینداخت گردن طرف رو پاره میکرد ! :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
وقتي درچه خشونت بازي T واقعا اين Fatality هم تاثيري نداره !!!!

پ.ن : Midway خاك بر سرت كه به خاطر ضرر هات داري بهترين بازي تاريخ خودت خراب ميكني
2mo5pow.gif

کسری جان ، میدوی رو ولش کن.من موندم اد بون چجوری به چنین ذلتی تن داده است

بد بخت چي كار ميتونست بكنه انقدر ضرر Midway بالا بود كه مجبور شد .سره اون بازي استراگرهولد ( بازي جان وو ) Midway حدود 40 ميليون يورور خرج كرده 0 طبق گفته منابع موثق D: ) ا نوقت بازي حتي بر روي PS3.X360.PC فكر كنم به 1 ميليون هم فروشش نرسيد . اين يعني فاجعه !!!!

آخرین ویرایش:

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
فیتالیتی ها ی کامل مورتال ها رو کسی سراغ داره ؟
مثلا فیتالیتی goro در مورتال کمباد 4 ؟
البته 99 در صدش رو بلدم اون عجیب غریب ها رو می خوام

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
عمرا" بازی خوبی بشود...

Midway خاك بر سرت كه به خاطر ضرر هات داري بهترين بازي تاريخ خودت خراب ميكني
کسری جان ، میدوی رو ولش کن.من موندم اد بون چجوری به چنین ذلتی تن داده است.:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کلا از ریشه، از بیخ و بُن مسخره بازیه :D. اون سوپرمن جونور که چیزی بهش اثر نداره!. بتمن رو هم که اسم پدر مادرش رو بیاری میزنه زیر گریه (:D) بقیشون هم تو همین مایه ها هستن دیگه. میمونه فولادین مردان MK خودمون که با خون رفع عطش میکنن :D.

پ.ن. بروبچ DC همه گی از دم =>":biggrin1:"<= بروبچ MK از دم => ":cool1:"<= .

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
درود بر یاشار جون
فقط امیدواریم پاستوریزه نباشه :D.
چاکریم. درود بر شما. والا فعلا که از خطر استریلیزه گذشته اما پاستوریزه رو نمی دونم. T :((

آخ که من خیلی دلم برای فتالیتی های Sub Zero :love: تنگ شده...
منم همین طور. بعد اون فتالیتی های مسخره و یه جور MKArmageddon... ایول آواتار Sub-Zero!

خب فکر کنم میشه روی بتمن Fatality اجرا کرد ( بیچاره بتمن ! ) ولی بتمن و سوپرمن و ... نمیتونن روی بقیه این کار رو انجام بدن ( به اخلاقشون نمیخوره !! ) ولی اگه میشد جالب بود. مثلآ سوپرمن یه لیرز میزد شکم طرف رو سوراخ میکرد ! یا بتمن یه batarang مینداخت گردن طرف رو پاره میکرد ! :D
بتمن و سوپرمن Brutality خواهند داشت البته با خشونت کمتر :cheesygri

وقتي درچه خشونت بازي T واقعا اين Fatality هم تاثيري نداره !!!!

پ.ن : Midway خاك بر سرت كه به خاطر ضرر هات داري بهترين بازي تاريخ خودت خراب ميكني .

بد بخت چي كار ميتونست بكنه انقدر ضرر Midway بالا بود كه مجبور شد .سره اون بازي استراگرهولد ( بازي جان وو ) Midway حدود 40 ميليون يورور خرج كرده 0 طبق گفته منابع موثق D: ) ا نوقت بازي حتي بر روي PS3.X360.PC فكر كنم به 1 ميليون هم فروشش نرسيد . اين يعني فاجعه !!!!
کسری جان مثل همیشه عالی اومدی. Midway بی شعور اون همه خرج Stranglehold ... BlackSite رو هم M ساخت و ... . حالا می خواد مثلا ضررشو جبران کنه اما... راستی، 1UPی یا جایی دیگه اعلام کرد که بازی Wheelman هم درجه T خواهد داشت!!!!! بازی GTA مانند با درجه T! البته Midway تبحر خاصی در خراب کردن بازی و عناوین قدیمیش داره (Spyhunter: Nowhere to Run، Rampage PS2، Area 51: BlackSite و اخیرا هم NBA: Ballers Chosen One)...

از خون حرفی زده نشده؟؟
http://noob.com/
وجود خون در اولین سایت بازی تایید شد. (Ctrl+A رو هم تو اون صفحه بزنی بد نیست).

:biggrin1:
دركل درباره Batman درست صحبت كن :biggrin1:
-------
از DC كيا تو اين BAZI ان ؟
البته کسی به بتمن فیلم The Dark Knight جسارت نمی کنه. اون بتمن حسابش از بقیه بتمنا جداست. بتمن MK vs DC بر اساس کمیک های قدیمی و کارتونشه. (البته اگه بتمن همین فیلم و البته جوکر فوقالعادش در بازی به صورت مخفی حضور داشته باشن که من حودمو واسه این بازی می کشم!)

فعلا سوپرمن، بتمن و فلش تایید شدن. واندر ومن هم صد در صد حضور داره. شخصیت هایی هم که منابع نا مطمئن تایید کردن عبارتن از:
Green Lantern، Robin، Powergirl و یکی دو نفر دیگه.

من که شدید امیدوارم Joker و Doomsday تو بازی باشن.
?!Why So Serious

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر