Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوست عزیز @AminMoradiX قبلا هم گفتم و باز هم میگم. اگه واقعا توقع یه شاهکار از یه فرنچایز که توی 4 سال، سه شماره ازش ساخته شده، پس واقعا اشتباه میکنید. نه فقط این فرنچایز، بلکه هر بازی دیگه ای که زیاد ساخته بشه همین بساطه (COD ، دو تا اساسین قبل از origin یا Fifa و...). فرض کن همین GTA یا Witcher دو سال یه بار عرضه میشدن، واقعا فکر میکردی خوب از اب در می اومدن؟ انتقاد هایی که از این بازی کردین اصلا جور در نمیاد.
آدم جمع میکنی برای انقلاب؟ اصلا همچین چیزی نیست. کسانی که داری نجات میدی شبیه همراهان Fallout هستند. میتونی یک یا دو نفر همراه داشته باشی یا اینکه اصلا هم میتونی بدون اونها بازی کنی. هر کدومشون هم یه خاصیتی دارن. اینکه یکبار برج مخابراتی رو آزاد میکنی و باز به راه های مختلف مجبورت میکنه! اگه منظورت stash هست که شما اصلا مجبور نیستی اونا رو بگیری. من وقتی بازی رو تموم کردم 60K پول داشتم و اگه سراغ Stash نمیرفتم خیلی کمتر پول داشتم ولی مشکلی نبود. شما اصلا مجبور نیستی مراحل فرعی رو بری یا تا خر خره خودت رو آپگرید کنی. یه کم اذیت میشی ولی اصلا مجبور نیستی. این شباهت هایی هم که میگی (مثلا باس که شبیه گوست هست) به نظرم به خاطر استدیو های زیر مجموعه یوبی هست. چند از استدیو ها قبلا توی گوست و اساسین و دیویژن کار کرده بودن. ولی الزاما چیز بدی نیست. کلا 4 تا باس هستن. حالا مثلا شما از راک استار میگید. هر چقدر راک استار توی سینگل GTA عالی بود توی آنلاین رسما خراب کرد. آنلاین بازی یکی از بدترین تجربه بازی های آنلاین ام بود. الان من باید بگم راک استار جمع کن برو و دیگه آنلاین نزن؟

در کل از این بازی توقع شاهکار نداشتم. به قول یکی از دوستان توی همین تاپیک انتقاد کردن خیلی راحته. همش میگیم یوبی برو گمشو، به درد نمیخوری، جمع اش کن و ... ولی کسی راه حلی میگه؟ از اوپن ورلد بکش بیرون که نشد راه حل. فار کرای به مراتب از این عنوان های چند سال اخیرش بهتر بود، نقدها، آمار پلیر و فروش اش داره حرفم رو تایید میکنه.

• Like
Reactions: Sir Daniel

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز @AminMoradiX قبلا هم گفتم و باز هم میگم. اگه واقعا توقع یه شاهکار از یه فرنچایز که توی 4 سال، سه شماره ازش ساخته شده، پس واقعا اشتباه میکنید. نه فقط این فرنچایز، بلکه هر بازی دیگه ای که زیاد ساخته بشه همین بساطه (COD ، دو تا اساسین قبل از origin یا Fifa و...). فرض کن همین GTA یا Witcher دو سال یه بار عرضه میشدن، واقعا فکر میکردی خوب از اب در می اومدن؟ انتقاد هایی که از این بازی کردین اصلا جور در نمیاد.
آدم جمع میکنی برای انقلاب؟ اصلا همچین چیزی نیست. کسانی که داری نجات میدی شبیه همراهان Fallout هستند. میتونی یک یا دو نفر همراه داشته باشی یا اینکه اصلا هم میتونی بدون اونها بازی کنی. هر کدومشون هم یه خاصیتی دارن. اینکه یکبار برج مخابراتی رو آزاد میکنی و باز به راه های مختلف مجبورت میکنه! اگه منظورت stash هست که شما اصلا مجبور نیستی اونا رو بگیری. من وقتی بازی رو تموم کردم 60K پول داشتم و اگه سراغ Stash نمیرفتم خیلی کمتر پول داشتم ولی مشکلی نبود. شما اصلا مجبور نیستی مراحل فرعی رو بری یا تا خر خره خودت رو آپگرید کنی. یه کم اذیت میشی ولی اصلا مجبور نیستی. این شباهت هایی هم که میگی (مثلا باس که شبیه گوست هست) به نظرم به خاطر استدیو های زیر مجموعه یوبی هست. چند از استدیو ها قبلا توی گوست و اساسین و دیویژن کار کرده بودن. ولی الزاما چیز بدی نیست. کلا 4 تا باس هستن. حالا مثلا شما از راک استار میگید. هر چقدر راک استار توی سینگل GTA عالی بود توی آنلاین رسما خراب کرد. آنلاین بازی یکی از بدترین تجربه بازی های آنلاین ام بود. الان من باید بگم راک استار جمع کن برو و دیگه آنلاین نزن؟

در کل از این بازی توقع شاهکار نداشتم. به قول یکی از دوستان توی همین تاپیک انتقاد کردن خیلی راحته. همش میگیم یوبی برو گمشو، به درد نمیخوری، جمع اش کن و ... ولی کسی راه حلی میگه؟ از اوپن ورلد بکش بیرون که نشد راه حل. فار کرای به مراتب از این عنوان های چند سال اخیرش بهتر بود، نقدها، آمار پلیر و فروش اش داره حرفم رو تایید میکنه.
اینم شد توجیح اخه دوست عزیز.!!؟؟
خوب یوبی سافت بیشتر وقت بزاره رو بازی هاش مثل تمام استودیوهای موفق دیگه مثل سانتا یا رکستار یا ناتی داگ.به نظرم یوبی سافت تبدیل به یک شرکت تجاری شده. همینکه بازی هاش فروش خوبی کنه براش مهمه وکیفیت بازی هاش جز اولویتهای چندمش شده.به نظرم یوبی سافت بلید یک تجدیدنظری روی سیاستهاش بکنه.البته بعید میدونم این اتفاق بیفته.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
اینم شد توجیح اخه دوست عزیز.!!؟؟
خوب یوبی سافت بیشتر وقت بزاره رو بازی هاش مثل تمام استودیوهای موفق دیگه مثل سانتا یا رکستار یا ناتی داگ.به نظرم یوبی سافت تبدیل به یک شرکت تجاری شده. همینکه بازی هاش فروش خوبی کنه براش مهمه وکیفیت بازی هاش جز اولویتهای چندمش شده.به نظرم یوبی سافت بلید یک تجدیدنظری روی سیاستهاش بکنه.البته بعید میدونم این اتفاق بیفته.
من کی توجیح کردم که خودم متوجه نشدم. این دوستمون یه ایراداتی گرفتن که بهشون گفتم اشتباه میکنید و اینطور که میگید، نیست. قطعا به بازی انتقاد هایی هست ، مثل پایان اش یا داستان سطحی اش، ولی به نظر من به مراتب از بازی های این چند ساله ی یوبی بهتره.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من کی توجیح کردم که خودم متوجه نشدم. این دوستمون یه ایراداتی گرفتن که بهشون گفتم اشتباه میکنید و اینطور که میگید، نیست. قطعا به بازی انتقاد هایی هست ، مثل پایان اش یا داستان سطحی اش، ولی به نظر من به مراتب از بازی های این چند ساله ی یوبی بهتره.
دقیقا از کدوما بهتره؟جناب شما و چند نفر دیگه جز فن های یوبی سافت هستید می خواید واقعا انکار کنید؟تمام پست های شما تو تاپیک های مربوط هست و اکثر بازی های یوبی سافت هم دارید یوبی هم هر سال یه چیز تکراری مثل این میسازه باز شما میخری و میگی خوبه !
یه زمانی کلی نقد به AC Originsوارد کردیم اتفاقا راه حل هم دادیم که گفتیم اگه Motion Captureداشت از این حالت خشکی درمیومد که جوابش شد اینکه : کد نویسی ORIGISNفرق میکنه و فلانه motion captureنداره و زیباست ! بعدشم لایک پشت لایک
یوبی تا طرفدار هایی مثل شما داره به خودش زحمت بهتر شدن رو نمیده وگرنه همین نقد ها رو من نسبت به rockstarیا naughty dogندارم چیزی که خوب نیست خوب نیست !
دلایل اکثر دوستان در جهت حمایت از این بازی مضحکه مثلا گفتن کشتن حیوانات و craft خوب نبود و به حرف ما گوش دادن و برش داشتن! یعنی یه چیزی رو اضافه کردن بعد دوباره برشداشتن شد مزیت ؟چی بجاش اضافه کردن این بازی چقدر با نسخه های قبلی تفاوت داره؟ مثلا هلیکوپتر سوار میشه؟بازی به نظرم مشکلاتش عمیقه ! داستانش افتضاح محضه ! گیم پلی بازی یه جوریه دو دقیقه بی دردسر نمیشه رانندگی کرد،شما نسخه 3 رو ببین چقدر عالی بود از لحاظ داستان گرافیک و گیم پلی،نسخه چهارم کپی برداری از نسخه سوم بود،نسخه پنج هم اومدن یه چیزی از 4 کم کردن شد 5 !
حالا شما بشین تفاوت های سری GTA نسبت به هم رو نگاه کن و انصافا ساخت کدومشون سخت تره؟مشکل اینکه یوبی سافت فقط پول می خواد بجای اینکه بشینه هر یکی دو سال کپی کنه و یه روکش روش بکشه بشینن فکر کنن و چند سال روی ساخت بازی کار کنن تا تبدیل به یک اثر فراموش نشدنی مثل نسخه ی سوم بازی بشه ولی قضیه اینکه نمی خواد و میبینه به صرفه هم هست چون طرفدار پرو پاقرص داره
حالا شما تا صبح بگو نه فلان چیز هم داره و نسبت به قبلی بهتره هر چقدر هم با کلمات و واژه ها بازی کنین که حرف خودتونو به کرسی بشونید وقتی که ما وارد بازی بشیم حرف های شما فراموش میشه چون واقعیت چیز دیگه ای هست فلسفه نیست!
این یه بازی رو تمومش کنی جاش تو سطل آشغاله یوبی هم براش مهم نیست چون سود خودشو کرده:)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
@Coffee Addicted بحث خیلی به بیراهه می‌ره ولی فکر کنم برای بار اخر بگم و تمام. اولا در مورد فن یوبی، شما جوری میگید پست های من موجود هست که انگار همش تعریف بوده، در صورتی که اینطور نیست. شما دیدید توی تاپیک اساسین نوشتم که خیلی کسل کننده است و آیا مشکل از منه یا برای شماها هم همینطوره؟ دیدید گفتم یوبی داره یه بتل رویال میسازه که مطمعنم در آخر یه بازی مزخرفی از آب در میاد که بیا و ببین؟ دیدید انتقاد کردم از تمامی محتوای سال دوم و سوم دیویژن؟ دیدید که انتقاد کردم از اون همه باگ و چیتر که توی دیویژن بود و اینا با همین شرایط دارن dlc عرضه میکنن؟ دیدین که برای Rainbow گفتم یوبی بعد از دو سال تازه زحمت کشیده و داره سرور اختصاصی اضافه میکنه؟ دیدید به صورت تیتروار و قبل از کرک شدن Far cry 5 گفتم اگه تنهایی بازی رو می‌رید اصلا نخرید و ارزش نداره؟ دیدید نوشتم که دیویژن بعد بعد از دو سال و با پچ ۱.۸ تازه شده یه گیم؟
جوری میگید تمام بازی های یوبی رو توی اکانتم دارم که انگار اکانت یوپلی من رو هک کردین و دیدین. من توی اکانتم فقط Division و Rainbow و Far cry 5 و Black list (با ۷۰ درصد تخفیف) رو خریدم. Rainbow که تقریبا یک ساله اصلا پلی ندادم با اینکه معتقدم بهترین PVP که یوبی به عمرش زده ولی بهترین گیم نیست. دیویژن هم خیلی وقت بود پلی ندادم و پارسال فقط توی گلوبال اونت و برای ماسک رفتم، Far cry هم فقط برای تجربه ی کواپ گرفتم. جالبه بدونین گوست رو از plati با اکانت هکی گرفتم و با دوستام بازیش کردم. رسید اش هم دارم، خواستید میفرستم و معتقدم واقعا بازی کسل کننده ای بود و توی تاپیک اش هم گفتم. Primalهم یکی از دوستام ( @ehsan7 ) که توی اکانت اش داشت زحمت کشید و روی سیستم ام فعالسازی اش کرد و تمامش کردم. (شبیه اشتراکی)

ولی در مورد این بازی: فلسفه و بازی کردن با کلمات چیه؟ دوستمون یه ایراداتی گرفتن و منم در موردش توضیح دادم و گفتم اشتباه میکنید. گفتم شاهکاره؟ گفتم GOTY میشه؟ صد در صد بازی مشکل داره. شک نکنید. برای همین هم گفتم که اگه تنهایی بازی رو می‌رید اصلا نخرید و صبر کنید کرک بشه. پست ام هست. میتونید ببینید.شخصا من از یوبی سافت بیشتر این انتظاری ندارم. توقع ندارم بیاد بازی شاهکار سال رو ارائه بده. سیاست فعلی یوبی همینه. هیچ کاریش هم نمیشه کرد. اگه فروش نکنه نهایت یه وقفه می‌زاره و میشه AC Origin. یوبی یه شرکت تجاری با سهام هست. یه ناشر که باید هر سال بازی برای عرضه داشته باشه. من این رو پذیرفتم. من از خدامه که بیاد یه بازی شاهکار بزنه که فک ام باز بمونه ولی مطمعنم که سیاست اش رو عوض نمیکنه و همینی که هست که مسلما خیلی بده. پرسیدید از کدوما بهتره ؟ گفتم و هنوزم هم میگم که این بازی از Ghost و Watch dogs و حتی Origin بهتره ولی هنوزم معتقدم که ضعف های عمده داره.

شما که مسلما پست های من رو نخونده بودین که گفتین فن هستم و حتی اصلا نمیدونستین چه بازی های توی یوپلی دارم ولی به راحتی به خودتون اجازه دادین که در مورد من دروغ بگید.

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
به هر حال ما همه گیمریم و دعوا نداریم با هم. فک میکنم سنمون و تجربه مون تو بازی هم خیلی بالاتر از اونه که با انفجار و گرافیک و نقشه بزرگ گول بخوریم.
گفتین راه حل بدین ما هم گفتیم یوبی سافت عزیز کلا بیخیال اوپن ورلد شو. نه تنها یوبی، بلکه همه شرکت هایی که فک میکنن میتونن اوپن ورلد بسازن.
من هنوز با بازی های خطی یوبی حال میکنم پرنس آو پرشیا ریمن اسپلینتر سل، چه اشکالی داره همه گیمرا جمع شن یجوری به یوبی برسونن که بره سمت اون بازیا.
البته تا وقتی ملت اساسین اوریجین میخرن، کاری نمیشه کرد.
اینم بگم بازیای خوبی هم داشته یوبی. همین دیویژن خیلی خوب بود با اینکه پرفکت نبود. شما اگه اینجوری از دیویژن دفاع میکردی من چیزی نمیگفتم چون واقعا سر دیویژن تلاششو کرده بود یوبی. یا رینبو سیکس. اما اساسین و فارکرای و واچداگز رو خدایی باید بیخیال شه که اونم عمرا

• Like
Reactions: ROONEY190

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
به هر حال ما همه گیمریم و دعوا نداریم با هم. فک میکنم سنمون و تجربه مون تو بازی هم خیلی بالاتر از اونه که با انفجار و گرافیک و نقشه بزرگ گول بخوریم.
گفتین راه حل بدین ما هم گفتیم یوبی سافت عزیز کلا بیخیال اوپن ورلد شو. نه تنها یوبی، بلکه همه شرکت هایی که فک میکنن میتونن اوپن ورلد بسازن.
من هنوز با بازی های خطی یوبی حال میکنم پرنس آو پرشیا ریمن اسپلینتر سل، چه اشکالی داره همه گیمرا جمع شن یجوری به یوبی برسونن که بره سمت اون بازیا.
البته تا وقتی ملت اساسین اوریجین میخرن، کاری نمیشه کرد.
اینم بگم بازیای خوبی هم داشته یوبی. همین دیویژن خیلی خوب بود با اینکه پرفکت نبود. شما اگه اینجوری از دیویژن دفاع میکردی من چیزی نمیگفتم چون واقعا سر دیویژن تلاششو کرده بود یوبی. یا رینبو سیکس. اما اساسین و فارکرای و واچداگز رو خدایی باید بیخیال شه که اونم عمرا
موضوع واچ داگز با فارکرای فرق داره
فارکرای دچار روزمرگی شده
ولی واچ داگز مشکل نسخه دوم شخصیت پردازی سطحی و داستان ضعیفش بود
فارکرای الانشم بازی خوبیه
ولی تو 4 نسخه اخیر از 3 به بعد همون مراحل داره هی تکرار میشه تنوع مراحل کمه حس مافیا 3 داره میده
نمیشه بگیم اوپن ورلد رو فقط دو تا استدیو بسازن
و گرنه همونا هم تا حالا هیچی نمیشدن
ایده های امروزی راک استار و ویچر رو میتونی تو بازیهای قبلتر از اونها ببینی و اون حرف که اوپن ورلد بره دست اونا و یوبی بشه خطی ،مطلب درستی نیست
اساسین خوب بود دلیلش یرای عالی نبودن ،مقایسه با گذشته طلایی هست یونیتی از نسخه آخر بهتر بود ولی بدی یوبی اینه
همیشه یه جای بازیشمیلنگه
تو این بازی آخر هوش دشمنان تو دیواره تو سختی hard
داستان کاملا سطحی
و مراحلی که تکراریه
اگه دو تای اول ححل میشد سومی کمتر به چشم میومد
اما یه قانونه تا وقتی چیزی بفروشه ساختهمیشه
فارکرای 5 موفق ترین نسخه در فروش تو استیم بوده و از 1 میلیون عبور کرده

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
هم این بازی هم اورجین، یک مشکل عمده دارن، تکراری شدن -__- حالا اگر مبارزات مزخرف Origin رو با انیمیشن های بدترش در نظر نگیریم، با توجه به معماری، و بحث تاریخی، و تا حدودی اتمسفر مصر یکم بازی رو نجات داد! ولی الان من far cry 5 رو تا وسطاش رفتم، دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم، در صورتی که الان دارم برای بار سوم Rayman Legends بازی میکنم:| واقعا دیگه بلوغ بازی سازی یوبی همون AC 2 بود، دیگه هیچ وقت نمی تونیم انتظار شاهکار رو از این شرکت داشته باشیم.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
@Coffee Addicted بحث خیلی به بیراهه می‌ره ولی فکر کنم برای بار اخر بگم و تمام. اولا در مورد فن یوبی، شما جوری میگید پست های من موجود هست که انگار همش تعریف بوده، در صورتی که اینطور نیست. شما دیدید توی تاپیک اساسین نوشتم که خیلی کسل کننده است و آیا مشکل از منه یا برای شماها هم همینطوره؟ دیدید گفتم یوبی داره یه بتل رویال میسازه که مطمعنم در آخر یه بازی مزخرفی از آب در میاد که بیا و ببین؟ دیدید انتقاد کردم از تمامی محتوای سال دوم و سوم دیویژن؟ دیدید که انتقاد کردم از اون همه باگ و چیتر که توی دیویژن بود و اینا با همین شرایط دارن dlc عرضه میکنن؟ دیدین که برای Rainbow گفتم یوبی بعد از دو سال تازه زحمت کشیده و داره سرور اختصاصی اضافه میکنه؟ دیدید به صورت تیتروار و قبل از کرک شدن Far cry 5 گفتم اگه تنهایی بازی رو می‌رید اصلا نخرید و ارزش نداره؟ دیدید نوشتم که دیویژن بعد بعد از دو سال و با پچ ۱.۸ تازه شده یه گیم؟
جوری میگید تمام بازی های یوبی رو توی اکانتم دارم که انگار اکانت یوپلی من رو هک کردین و دیدین. من توی اکانتم فقط Division و Rainbow و Far cry 5 و Black list (با ۷۰ درصد تخفیف) رو خریدم. Rainbow که تقریبا یک ساله اصلا پلی ندادم با اینکه معتقدم بهترین PVP که یوبی به عمرش زده ولی بهترین گیم نیست. دیویژن هم خیلی وقت بود پلی ندادم و پارسال فقط توی گلوبال اونت و برای ماسک رفتم، Far cry هم فقط برای تجربه ی کواپ گرفتم. جالبه بدونین گوست رو از plati با اکانت هکی گرفتم و با دوستام بازیش کردم. رسید اش هم دارم، خواستید میفرستم و معتقدم واقعا بازی کسل کننده ای بود و توی تاپیک اش هم گفتم. Primalهم یکی از دوستام ( @ehsan7 ) که توی اکانت اش داشت زحمت کشید و روی سیستم ام فعالسازی اش کرد و تمامش کردم. (شبیه اشتراکی)

ولی در مورد این بازی: فلسفه و بازی کردن با کلمات چیه؟ دوستمون یه ایراداتی گرفتن و منم در موردش توضیح دادم و گفتم اشتباه میکنید. گفتم شاهکاره؟ گفتم GOTY میشه؟ صد در صد بازی مشکل داره. شک نکنید. برای همین هم گفتم که اگه تنهایی بازی رو می‌رید اصلا نخرید و صبر کنید کرک بشه. پست ام هست. میتونید ببینید.شخصا من از یوبی سافت بیشتر این انتظاری ندارم. توقع ندارم بیاد بازی شاهکار سال رو ارائه بده. سیاست فعلی یوبی همینه. هیچ کاریش هم نمیشه کرد. اگه فروش نکنه نهایت یه وقفه می‌زاره و میشه AC Origin. یوبی یه شرکت تجاری با سهام هست. یه ناشر که باید هر سال بازی برای عرضه داشته باشه. من این رو پذیرفتم. من از خدامه که بیاد یه بازی شاهکار بزنه که فک ام باز بمونه ولی مطمعنم که سیاست اش رو عوض نمیکنه و همینی که هست که مسلما خیلی بده. پرسیدید از کدوما بهتره ؟ گفتم و هنوزم هم میگم که این بازی از Ghost و Watch dogs و حتی Origin بهتره ولی هنوزم معتقدم که ضعف های عمده داره.

شما که مسلما پست های من رو نخونده بودین که گفتین فن هستم و حتی اصلا نمیدونستین چه بازی های توی یوپلی دارم ولی به راحتی به خودتون اجازه دادین که در مورد من دروغ بگید.
شما تو تمام حرفاتون فقط توجیح میکنید بعد میگی من توجیح نکردم !بازی رو 70 درصد خریدم و اشتراکی گرفتم و فلان فقط توجیه ! ده خط تعرف کردن از بازی و نیم خط گفتن از یکی از چندین مشکلات بازی یعنی دفاع کامل از اون ! لایک کردن پست های تعریفی و تبلیغاتی از اون بازی یعنی موافقت شما با اون مورد،حالا این وسط یه چندتا لایک هم به پست های ضد این بازی زدید،مثال یکی به نعل میزنید یکی به میخ اما در نهایت در اکثریت موارد کارتون دفاع کردن بود و بیشتر هم به همین سمت رفتید
هر وقت هم ما اومدیم اصل مشکلات رو بیان کردیم باز شما با فلسفه خودتون اومدید قضیه رو طوری دیگه جلوه میدید
طرف میگه این بهترین بازی بین far cry بوده lol،بعد شما هم لایک میکنید!
بعد ما از مشکلات اصلی بازی بگیم که چقدر افتضاح هست فوری تگ و نقل همه چی میاد وسط حالا نباید حتما شخص من بوده باشه اشخاص دیگه تگ و نقل شدن،جنابعالی باز تا خود صبح هم بخوای با کلمات بازی کنید من قبلا گفتم و پست های شما رو هم خوندم کلا در جهت حمایت یوبی سافت و بازی هاشون پست میذارید گفتن یکی دو تا از مشکلاتش هم چیزی رو عوض نمیکنه چون در نهایت ازش به عنوان یک بازی خوب یاد میکنید

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
شما تو تمام حرفاتون فقط توجیح میکنید بعد میگی من توجیح نکردم !بازی رو 70 درصد خریدم و اشتراکی گرفتم و فلان فقط توجیه ! ده خط تعرف کردن از بازی و نیم خط گفتن از یکی از چندین مشکلات بازی یعنی دفاع کامل از اون ! لایک کردن پست های تعریفی و تبلیغاتی از اون بازی یعنی موافقت شما با اون مورد،حالا این وسط یه چندتا لایک هم به پست های ضد این بازی زدید،مثال یکی به نعل میزنید یکی به میخ اما در نهایت در اکثریت موارد کارتون دفاع کردن بود و بیشتر هم به همین سمت رفتید
هر وقت هم ما اومدیم اصل مشکلات رو بیان کردیم باز شما با فلسفه خودتون اومدید قضیه رو طوری دیگه جلوه میدید
طرف میگه این بهترین بازی بین far cry بوده lol،بعد شما هم لایک میکنید!
بعد ما از مشکلات اصلی بازی بگیم که چقدر افتضاح هست فوری تگ و نقل همه چی میاد وسط حالا نباید حتما شخص من بوده باشه اشخاص دیگه تگ و نقل شدن،جنابعالی باز تا خود صبح هم بخوای با کلمات بازی کنید من قبلا گفتم و پست های شما رو هم خوندم کلا در جهت حمایت یوبی سافت و بازی هاشون پست میذارید گفتن یکی دو تا از مشکلاتش هم چیزی رو عوض نمیکنه چون در نهایت ازش به عنوان یک بازی خوب یاد میکنید
چقدر دارید حرف ها رو به بیراهه میبرید و الکی وصله میزنید. دارم میگم اشتراکی گرفتم یا با تخفیف بعد از چند سال گرفتم، میشه توجیح؟ مگه نمیگی تمام بازیهای یوبی رو توی اکانتم دارم؟ خب اینم هم جواب همون سوال بود. بعد میبینی که خوشت نمیاد به یه چیز دیگه ربط اش میدی. دوس داری ثابت کنی من فن یوبی هستم ولی به دروغ یه حرفایی در مورد من میزنی، مگه نمیگی تمام پست های من رو خوندی و همش تعریفه؟ منم چند تا مثال نقض از انتقاد هایی که توی این چند سال از بازی های یوبی زدم رو براتون نوشتم. شما هیچکدوم اینا رو نخوندی الکی یه چیزی برای خودت میگی. این حرکت ات درسته؟ بر فرض محال که من توجیج میکنم، شما که داری دروع میگی چی؟ خودت اصلا ببین داری چی میگی؟ لایک کردن پست؟؟ اصلا چه ربطی به موضوع داره. من بر عکس شما اصلا لایک کردن پست و اینجور چیزا برام مهم نیست. چون نظرات مختلف و کاملا هم محترم هستند. یکی خوشش میاد یکی بدش میاد. فروم رو اینقدر پایین ندارید. لایک کردن یا نکردن یه پست اصلا مهم نیست و دلیلی بر تایید یا تکذیب حرفش اون شخص هم نیست. به دروغ میگید از بازی های یوبی به خوبی یاد میکنم! مسلما بازیهای بدی هم داره. دارم میگم Watch dogs بازی خوبی نیست یا گوست رو هکی گرفتم و سریع تموم اش کردم و اصلا 100 درصد اش نکردم. دارم میگم Origin برای من تکراری و حوصله بر بود و مشکل اصلی اش هم به نظرم داستان کسل کننده اش بود. اصلا تموم اش هم نکردم. من هیچوقت توی این فروم ده خط تعریف از این بازی نکردم. یه بار تیتروار یه سری جزئیات در مورد بازی گفتم. Coop و سیو شدن کاراکتر و ... از داستان سطحی اش گفتم، از مولتی که اصلا به درد نمیخوره و ... این Far cry از نسخه های 4 و Primal بهتر بود. شاید در حد شماره 3. ولی صد در صد مشکل داره. از تکراری بودن، داستان و پایان اش، Season pass که به نظرم ارزش اینقدر پوب رو نداره و ... اگه بخوام هم بهش امتیاز بدم 8 برای Coop و 7 اگه تنهایی برید.

حالا شما تا صبح از لایک و فن بودن و غیره بگید. نظر خودتون هست و محترم. این بحث ها هم هیچ سودی نداره جز اسپم. ادامه اش هم اصلا مهم نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vesemir

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
منم بعد از 15 ساعت بازی کردن میتونم بگم مشکل اصلی بازی تکراری شدن و روند خسته کنندشه و حرفای دوستان رو کاملا تایید میکنم. من فقط ماموریت های داستانی رو دارم میرم.
به نظرم تنها پیشرفت قابل ملاحظه بازی، گرافیکش هست و گیم پلی و داستان جز کلیشه و تکرار چیزی نداشته. هوش مصنوعی هم که بماند.
بازی در کل خوبه و از نسخه 4 بهتره اما تکرار مکرراته اونم به خاطر فرمول تقریبا یکسانیه که یوبی تو بیشتر بازی هاش پیاده کرده.
فقط امیدوارم یوبی سافت این فرمولی که در پیش گرفته رو برای Splinter Cell جدید پیاده نکنه.

آخرین ویرایش:

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
خیلی جالبه بعضی از دوستان از بازی خوششون نیومده که خب طبیعیه ولی بخش جالب قضیه اینه که میگن یوبی کلا باید بیخیال ساختن بازی OW بشه! لول.طبیعتا وقتی یه سری بدشون میاد یه سری دیگه خوششون میاد و این کاملا طبیعیه.
بعد از حدود 10 ساعت از بازی چیزی که منو واقعا جذب خودش کرده طراحی محیط بازی و گانپلی بازیه که نسبت به نسخه های قبل پیشرفت زیادی داشتن،امکاناتی مثل هواپیما و هلی کوپتر یا انواع ماشین ها خیلی جالب بودن و این سیستم که Follower میتونی داشته باشی هم خیلی خوبه از نظر داستانی انتظار زیادی از بازی ندارم ولی همچنان شخصیت پردازی شخصیت های منفی خیلی خوب کار شده و دیالوگ های اعضای خانواده Seed واقعا جالبن.
گرافیک بازی خیلی پیشرفت خوبی داشته ولی چیزی که نامید کننده است اینه که فیزیک بازی واقعا ضعیفه با گانپلی خوب بازی اگر یه فیزیک خوب هم بود خیلی لذت بخش تر میشد،علاوه بر اینها متاسفانه هوش مصنوعی هم واقعا ضعیف عمل شده.
به طور کلی بازی گیم پلی سرگرم کننده ای داره فعالیت های نسبتا متنوعی تو بازی گنجونده شده و تیراندازی و شکار لذت بخش تر شدن،هواپیما ها و کلا داگفایت بازی هم خیلی خوبه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Ubi مثال بارز ناشریه که کمیت رو به کیفیت ترجیه داده و از اونجایی که بازیاش خوب میفروشن هیجوره نمیشه انتظار داشت کیفیت بازیاش فراتر از این وضعیت فعلیش بره در کل از یـ ناشر خلاق و پیش رو تو نسل 6و7 تبدیل شده به یـ ناشر متوسط با ریسک پذیری پایین که از سودهی بازیاش راضیه و تلاش خاصی برا بهتر شدن نمیکنه ! البته این وسط خدا پدر و مادر Michel Ancel رو براش نگه داره که بعد این همه سال پشت پروژه ی جاه طلبانش واستاده وگرنه همین یـ پروژه دهن پرکن (به معنای واقعی) رو هم تو یوبی نمیدیدیم ...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
منم بالاخره بازیشو خریدم و شروع کردم. بازی یه بالانس عجیبی بین زشتی و زیباییه. اونقد بازی باگ داره و یا از نظر گیم پلی و گرافیک مشکلات داره که زود از بازی زده میشی. اما در عوض وقتی به جو بازی, شخصیت ها, دیالوگ ها و از همه مهمتر به اهنگ های "the hope county choir" گوش میدی و روحت رو میبره به اسمون با خودش, دوباره با فحش و ناسزا بازی رو پلی میکنی و بازیش میکنی :D یعنی یه جورایی بگم که نه راه پیش دارید نه راه پس. از نظر تکنیکی و فنی اصلا بازی خاصی نیست و یه بای صرفا متوسطه. بازی از نظر فریم کمی مشکل داره, از نظر لودینگ مشکل داره کمی, از نظر گرافیک زیاد در حد نسل حاضر نیست, گیم پلی و شوتینگ مشکل داره, هوش مصنوعی به طرز مسخره ای مسخره هست, محیط و دشمنا به طور فاجعه بازی تکراری هستن. اما اینا به کنار, جو و محیط بازی و شخصیت ها بی نظیرن. اونقد بی نظیر که عیب های قبلی زیاد به چشمت تمیاد. به نظر من مهمترین فاکتور مثبت بازی , OST های بازی هست که واقعا شاهکارن. شما فقط اهنگ OH THE BLISS رو گوش کنید تا محو بشید از روی کره ی خاکی.
نمیشه از این بازی پر از باگ و متوسط دل کند.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم بالاخره بازیشو خریدم و شروع کردم. بازی یه بالانس عجیبی بین زشتی و زیباییه. اونقد بازی باگ داره و یا از نظر گیم پلی و گرافیک مشکلات داره که زود از بازی زده میشی. اما در عوض وقتی به جو بازی, شخصیت ها, دیالوگ ها و از همه مهمتر به اهنگ های "the hope county choir" گوش میدی و روحت رو میبره به اسمون با خودش, دوباره با فحش و ناسزا بازی رو پلی میکنی و بازیش میکنی :D یعنی یه جورایی بگم که نه راه پیش دارید نه راه پس. از نظر تکنیکی و فنی اصلا بازی خاصی نیست و یه بای صرفا متوسطه. بازی از نظر فریم کمی مشکل داره, از نظر لودینگ مشکل داره کمی, از نظر گرافیک زیاد در حد نسل حاضر نیست, گیم پلی و شوتینگ مشکل داره, هوش مصنوعی به طرز مسخره ای مسخره هست, محیط و دشمنا به طور فاجعه بازی تکراری هستن. اما اینا به کنار, جو و محیط بازی و شخصیت ها بی نظیرن. اونقد بی نظیر که عیب های قبلی زیاد به چشمت تمیاد. به نظر من مهمترین فاکتور مثبت بازی , OST های بازی هست که واقعا شاهکارن. شما فقط اهنگ OH THE BLISS رو گوش کنید تا محو بشید از روی کره ی خاکی.
نمیشه از این بازی پر از باگ و متوسط دل کند.
یعنی پستت میخونه ادم یک حالت جنون بهش دست میده این که همش نکته منفی بود فقط نکته مثبتش همون اهنگه بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر