Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فیلم Far Cry 5: Eden's Gate رو دیدین؟ نیم ساعته و اگر اشتباه نکنم وقایای قبل بازیو نشون میده. من هنوز دستم به بازی نرسیده و بعید میدونم به این زودیا بتونم تجربش کنم ولی خب با این فیلم خیلی حال کردم و همچنین هایپ شدم بازیو زودتر تجربه کنم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE and A-L-I

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
چون تاپیک مشکلات این بازی رو پیدا نکردم مجبورم اینجا سوالمو بپرسم. کارت من 1070 هست و سی پی یو 4770k. به همراه 16 گیگ رم.
مشکل عجیبی که فقط با این بازی دارم اینه که به هیچ وجه از تمام منابع سیستم استفاده نمی کنه. یعنی نهایت فریمی که میده 80 هست و درصد استفاده از گرافیک و سی پی یو هر دو حدود 50%. و حتی کمتر.
به همین دلیل فریم به هیچ عنوان ثبات نداره و تا 35 هم میاد پایین. چه رو تنظیمات low چه ultra وضعیت همینه. حتی تفاوت low با ultra هم نهایتا چند فریمه نه بیشتر. دمای قطعات همه نرمال هست. همه چی آخرین آپدیت. البته با ورژن قبلی درایور انویدیا که تست کردم اوضاع بهتر بود و تقریبا می شد بین 50-60 فریم گرفت.
چرا بازی به خودش زحمت نمیده از سیستم استفاده کنه؟! خیلی عجیبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
امروز نشستم پای بازی و چند تا میشن رفتم که رسیدم به میشنBring The Death Wish و بازی باگ شد=))
الان نه ماشینی هست که برای تکمیل میشن برم بدمش و نه راهی برای خارج شدن از این میشن
سرچ زدم خیلی ها این مشکل رو داشتن و فعلا هم که خبری از فیکس نیست
خلاصه یوبی جان دمت گرم<:-P

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
امروز نشستم پای بازی و چند تا میشن رفتم که رسیدم به میشنBring The Death Wish و بازی باگ شد=))
الان نه ماشینی هست که برای تکمیل میشن برم بدمش و نه راهی برای خارج شدن از این میشن
سرچ زدم خیلی ها این مشکل رو داشتن و فعلا هم که خبری از فیکس نیست
خلاصه یوبی جان دمت گرم<:-P
نمیدونم کدوم ماموریت رو میگی؟همون که باید دوتا کامیون بری تحویل اون زنه بدی؟؟ اگر اونه چرا باو یکم بگرد هست ، خودم راحت بازی رو تموم کردم.
در مورد خارج شدن از ماموریتم که خیلی راحته.چه توی این ماموریت چه هر ماموریت دیگه ای هر وقت خواستید خارج شید برید توی منو یه ماموریت دیگه انتخاب کنید راحت سویچ میشه به ماموریت جدید و ماموریت فعلیتونم تا هرکجا که رفتید save میشه

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
نمیدونم کدوم ماموریت رو میگی؟همون که باید دوتا کامیون بری تحویل اون زنه بدی؟؟ اگر اونه چرا باو یکم بگرد هست ، خودم راحت بازی رو تموم کردم.
در مورد خارج شدن از ماموریتم که خیلی راحته.چه توی این ماموریت چه هر ماموریت دیگه ای هر وقت خواستید خارج شید برید توی منو یه ماموریت دیگه انتخاب کنید راحت سویچ میشه به ماموریت جدید و ماموریت فعلیتونم تا هرکجا که رفتید save میشه
نه ربطی به اون مرحله نداره و اسم مرحله Death Wish هست که اسم خود ماشینه
برای خارج شدن هم خوب باگ همینه که اصلا نه خارج میشه نه میشه مرحله دیگه ای انتخاب کرد
یعنی هرچی بزنم که از میشن خارج بشه بازم ازش خارج نمیشه
سرچ بزنی زیاد این مشکل رو داشتن:D

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
نه ربطی به اون مرحله نداره و اسم مرحله Death Wish هست که اسم خود ماشینه
برای خارج شدن هم خوب باگ همینه که اصلا نه خارج میشه نه میشه مرحله دیگه ای انتخاب کرد
یعنی هرچی بزنم که از میشن خارج بشه بازم ازش خارج نمیشه
سرچ بزنی زیاد این مشکل رو داشتن:D
من بازی رو‌ که تموم‌ کردم به این مشکل نخوردم:D
پس خداکنه سریع تر فیکسش کنه وگرنه فکر کنم اینجور که پیداست باید از اول بازی رو شروع کنی:-??

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من بازی رو‌ که تموم‌ کردم به این مشکل نخوردم:D
پس خداکنه سریع تر فیکسش کنه وگرنه فکر کنم اینجور که پیداست باید از اول بازی رو شروع کنی:-??
عمرا از اول برم.فعلا بازی نمیکنم تا فیکس بدن دیگه
ولی اگر کسی الان بازی میکنه اصلا سمت این مرحله نره و اگرم میخواد انجامش بده حواصش باشه ماشین منفجر نشه یا اصلا ازش پیاده نشه
ساپورتشون توی تویتتر گفته بود که دارن روش کار میکنن ولی حالا کی فیکس کنن خدا میدونه

• Like
Reactions: ps34

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
live event این هفته رو حتما برید. بهتون یه اسلحه ی Vector میده که اصلا توی بازی نیست و فقط با انجام Event آنلاک میشه. یه چیزی شبیه nomad bazar توی Assassin creed origin میمونه.

سلام دوستان
چون تاپیک مشکلات این بازی رو پیدا نکردم مجبورم اینجا سوالمو بپرسم. کارت من 1070 هست و سی پی یو 4770k. به همراه 16 گیگ رم.
مشکل عجیبی که فقط با این بازی دارم اینه که به هیچ وجه از تمام منابع سیستم استفاده نمی کنه. یعنی نهایت فریمی که میده 80 هست و درصد استفاده از گرافیک و سی پی یو هر دو حدود 50%. و حتی کمتر.
به همین دلیل فریم به هیچ عنوان ثبات نداره و تا 35 هم میاد پایین. چه رو تنظیمات low چه ultra وضعیت همینه. حتی تفاوت low با ultra هم نهایتا چند فریمه نه بیشتر. دمای قطعات همه نرمال هست. همه چی آخرین آپدیت. البته با ورژن قبلی درایور انویدیا که تست کردم اوضاع بهتر بود و تقریبا می شد بین 50-60 فریم گرفت.
چرا بازی به خودش زحمت نمیده از سیستم استفاده کنه؟! خیلی عجیبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
شاید مشکل از خود بازی باشه.

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
درود دوستان میشه داستانی بازی را coopرفت جلو یا نه
انلاینشش کلا چجوری هست
سلام
بازی کلا 2 قسمت coop و آنلاین داره که به قسمت آنلاینش arcade میگن
قسمت arcade که کلا خیلی به هم ریخته و درب و داغونه و خود پلیرها یکسری مپ ساختن و میرن توش بازی میکنن
coop بازی هم من 2 ساعتی با یکی از دوستام بازی کردم و چند تا نکته داره :
کسی که هاست هستش و نفر دوم رو دعوت میکنه ماموریتها رو انتخاب میکنه و میشن های نفر دوم رو اصلا تو مپ نشون نمیده ... تروفی ها رو به غیر از تروفی مربوط به خود coop فقط به فردی که هاست هستش میده
یک نکته دیگه هم اینکه ما یک میشن رو با هم رفتیم و من هاست بودم و تروفی رو فقط به من داد ولی بعد از اینکه رفیقم رفت تو کمپین خودش اون میشن رو دیگه نمیتونست بره ... در صورتی که من شنیده بودم که نفر دوم هر میشنی رو با هاست بره برای کمپین خودش سیو نمیشه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب بازی هم که کرک شد.

کسی باری کرده؟ اشتراکی؟
میخوام بدونم چه فرقی داره نسبت به نسخه های قبلی. بازم مراحل تکراری و تکراری و تکراری؟ یا نه
بازی یه مقداری سرگرم کننده تر از نسخه های قبلی هست و کاملتر هست وگرنه فرمول دقیقا همون فرمول نسخه ۳ و ۴ هست
اما خب محیط بازی و داستان وضعیت خوبی داره و سرگرمت میکنه
من فعلا یه ریجن کامل کردم

• Like
Reactions: amirpers

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستاني كه نسخه كركى ميگيرن بيان اينجا بگن پرفورمنس بازي چطوره ؟ افت فريم داره نسخه كركى يا نه عين همون اوريجينال اوكيه بدون هيچ افت عملكردى ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر