Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این مواردی که میگی Fallout 4 داره

آره اونو تجربه کردم بازی فوق العاده ای بود ولی نه در حدی که انتظارش رو داشتم
بعد FarCry چون از دنیای فانتزی به دور هستش به نوعی دلچسب تر میشه و تجربه واقعی تری رو ایجاد میکنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
ای وای ... این همه دلم رو خوش کرده بودم برای این بازی, اما حالا اجرا نمیشه :|
عزیز اطلاع دارید این رو میشه بعدا با پچ یا از طریقی روی SSE4 هم اجرا کرد یا تنها راهش تعویض پردازنده هست؟
اینو تست نکردم ولی با آخرین ورژن همون برنامه Dual Core Fix تست کنین روی بعضی از بازیا جواب میده، روی سیستم قدیمم تا Primal که کار میکرد، روی مس افکت آخری هم جایی ندیدم کسی در موردش چیزی بگه ولی من با همون برنامه تونستم روی سی پی یو قدیمم اجرا کنم.

• Like
Reactions: sajad-tnt

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یه ساعتی رو در بازی گذروندم . به نظر میرسه این بازی بسیار پخته تر از نسخه های قبلیه . گرافیک بازی بسیار بالا و فوق بهینه هستش و از اون حالت کارتونی نسخه های پیشین خارج شده اما صورت شخصیت های بازی کیفیت خیلی بالایی ندارن. بازی از HDR پشتیبانی میکنه. شوتینگ دلچسبه و سیستم کرفت هم تو بازی هست .

• Like
Reactions: uncharted 3

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
مولتی بازی داغونه حیف که 2 تا تروفی داره رو طرف خشاب خالی میکنی بعد با یه تیر میزنت بعضی مپای بازی خوبه اما اکثرا تو مخی

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من حس میکنم وقتی توو تریلر ها بازی این قدر خوبه (نمونش همون WD و division) ولی بازیه اصلی چند لول پایین تره ...محدودیت سخت افزاریه کنسول ها هست که این نسل اصلا سخت افزار مناسبی رو انتخاب نکردن، یه جا خونده بودم که وقتی حدودا ۲۰۱۴ کنسول ها ریلیز شدن سخت افزارشون در حد ۲۰۱۱ - ۲۰۱۲ بوده ...برای همینم هست که اولین نسلیه که میبینیم مدل pro یا X کنسول ها رو وارد بازار میکنن...چون واقعا یه ضعف بزرگی هست

البته بغیر از سخت افزار کنسول تواناییه سازنده هم مهمه . علت اینکه خیلی بازی های کنسولی تو این نسل مشکل گرافیکی و فیزیک دارن اینه که سازندهایه تنبلی دارن وگرنه بازهایی مثل انچارتد و بتمن خیلی خوب رو کنسولا اجرا شدن

• Like
Reactions: Destro

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
به سلامتی بخش مولتی پلیر بازی چیتر بارون شده. یارو از فاصله 10 متری رو زمین صاف میپرید رو کله پلیرها, یکی دیگه god mode زده بود, راکت بهش می زدی یک ذره جونش کم نمیشد.
یکی دیگه هم aim bot داشت همرو با اسنایپر از فاصله نزدیک no scope میکرد. یکنفر هم با مهمات نامحدود جایی که پلیر ها spawn میشدند کمپ کرده و راکت بارون میکرد.

خلاصه این از تجربه روز اول ما در بخش مولتی بازی. خوشبختانه پوینت همه چلنج های بخش مولتی را گرفتم و دیگه نیازی نیست سمت این بخش برم.
لول 22 شده بودم که بعد از اینکه بازی رو ریستارت کردم اونم پرید. :Wacko:

• Like
Reactions: raya2

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا پایان های بازی چقدر بی خود هست، البته نظر من این موضوع ولی واقعا بازی 2 تا پایان داره که هر کدوم یک اشکالی داره، هیچ کدوم از پایان ها خوب حساب نمیشن، بهترین پایان اینه که اول بازی 15 مین هیچ کاری نکنی و مثل شماره قبلی پایان easter egg طور بازی رو ببینی. البته خیلی ها هم درباره پایان میخوندم مثل اینکه لذت هم بردن، ولی من انتظار یک پایان قهرمانانه تری رو داشتم. در کل بازی، بازی بدی نیست، ولی به هیچوجه پیشنهاد نمیکنم همین جوری بخرین، بزارین تخفیف که خورد بعد تهیه کنین، در حد 8 هست نمرش از نظر من.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان ریجن ال کسی میشناسه داشته باشه ؟ اصلا اومده هنوز :D
نسخه گلد چطور ؟ و اینکه این محتوای که روی جعببه زده مخصوص پلی 4 هست چیه ؟ کد داخل جعبه داره؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان ریجن ال کسی میشناسه داشته باشه ؟ اصلا اومده هنوز :D
نسخه گلد چطور ؟ و اینکه این محتوای که روی جعببه زده مخصوص پلی 4 هست چیه ؟ کد داخل جعبه داره؟
ریجن آل همه بازی ها به خاطر مالیات 20 درصدی که امارات باید به امریکا پرداخت کنه خیلی محدود وارد دبی میشه و متقابلا هم ایران نادر گیر بیاد.معمولا ریجن آل الان فقط برای انحصاری ها بیشتر میارن یا عناوینی مثل بتلفیلد که سیزن پسشون خریدار گسترده داره.
گلد که 3تا dlc جنگ ویتنام,حمله زامبی ها , سفر به مریخ رو بهت میده + فارکرای 3 . توی جعبه هم خیر کد نداره و اونی که پایین جعبه نوشته فکر کنم یعنی اینکه dlc ها یک ماهی زودتر برای ps4 میان بعد برا ایکس باکس

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
ریجن آل همه بازی ها به خاطر مالیات 20 درصدی که امارات باید به امریکا پرداخت کنه خیلی محدود وارد دبی میشه و متقابلا هم ایران نادر گیر بیاد.معمولا ریجن آل الان فقط برای انحصاری ها بیشتر میارن یا عناوینی مثل بتلفیلد که سیزن پسشون خریدار گسترده داره.
گلد که 3تا dlc جنگ ویتنام,حمله زامبی ها , سفر به مریخ رو بهت میده + فارکرای 3 . توی جعبه هم خیر کد نداره و اونی که پایین جعبه نوشته فکر کنم یعنی اینکه dlc ها یک ماهی زودتر برای ps4 میان بعد برا ایکس باکس
این 3 مورد مرحله است ؟ یعنی مثلا بحث مریخ چطوریه ؟ یا جنگ ویتنام؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
این 3 مورد مرحله است ؟ یعنی مثلا بحث مریخ چطوریه ؟ یا جنگ ویتنام؟
مرحلشون جداگانه هستن و از توی منو اصلی واردشون میشید نه از توی خود بازی اصلی.از منو وارد بخش ویتنام یا مریخ میشید بعد مثلا ۲ ساعتی مرحله اصلی با داستن جدید که هیچ ربطی به نسخه اصلی نداره میرید و ۲ ساعتم فرعی دلبخواه داره.دقیقا برای گوست ریکان هم اینجور کردن.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
من تاره بازی رو شروع کردم.این اوایل کار به نظرم بازی یه مقدار نامفهومه.هیچ چیزی رو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.همینجوری چرخ میزنم شاید یه ماموریت پیدا کنم.جلوتر که برم بهتر میشه یا اینکه من باید کار خاصی بکنم تا ماموریت ها خودشون رو نشون بدن؟
از نظر پول دادن هم که واقعا خسیسه.پست دوستان رو که خوندم گفتن باید ماوریت فرعی برم که تو نقشه هیچی پیدا نمیکنم...

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام دوستان.
من تاره بازی رو شروع کردم.این اوایل کار به نظرم بازی یه مقدار نامفهومه.هیچ چیزی رو تو نقشه نمیتونم پیدا کنم.همینجوری چرخ میزنم شاید یه ماموریت پیدا کنم.جلوتر که برم بهتر میشه یا اینکه من باید کار خاصی بکنم تا ماموریت ها خودشون رو نشون بدن؟
از نظر پول دادن هم که واقعا خسیسه.پست دوستان رو که خوندم گفتن باید ماوریت فرعی برم که تو نقشه هیچی پیدا نمیکنم...
بری جلو بهتر میشه ارکید بازی بری خوب پول میده این از اون بازیای که 2ساعت بری همه چیز میا دستت اونای که پرچم دارن مرحله اصلی و ستاره مرحله فرعی الماس که تو مپ میبینی برو هم perkداره هم پول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر