Far Cry 5 | PC

نظر شما در مورد ستینگ این قسمت؟

• Total voters
    27
  • Poll closed .

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
آقا پایان های بازی چقدر بی خود هست، البته نظر من این موضوع ولی واقعا بازی 2 تا پایان داره که هر کدوم یک اشکالی داره، هیچ کدوم از پایان ها خوب حساب نمیشن، بهترین پایان اینه که اول بازی 15 مین هیچ کاری نکنی و مثل شماره قبلی پایان easter egg طور بازی رو ببینی. البته خیلی ها هم درباره پایان میخوندم مثل اینکه لذت هم بردن، ولی من انتظار یک پایان قهرمانانه تری رو داشتم. در کل بازی، بازی بدی نیست، ولی به هیچوجه پیشنهاد نمیکنم همین جوری بخرین، بزارین تخفیف که خورد بعد تهیه کنین، در حد 8 هست نمرش از نظر من.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,681
985
دوستان یه سوال ، بازی برای من خیلی سخته یا کلا سخته؟

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
284
3
سلام دوستان
چون تاپیک مشکلات این بازی رو پیدا نکردم مجبورم اینجا سوالمو بپرسم. کارت من 1070 هست و سی پی یو 4770k. به همراه 16 گیگ رم.
مشکل عجیبی که فقط با این بازی دارم اینه که به هیچ وجه از تمام منابع سیستم استفاده نمی کنه. یعنی نهایت فریمی که میده 80 هست و درصد استفاده از گرافیک و سی پی یو هر دو حدود 50%. و حتی کمتر.
به همین دلیل فریم به هیچ عنوان ثبات نداره و تا 35 هم میاد پایین. چه رو تنظیمات low چه ultra وضعیت همینه. حتی تفاوت low با ultra هم نهایتا چند فریمه نه بیشتر. دمای قطعات همه نرمال هست. همه چی آخرین آپدیت. البته با ورژن قبلی درایور انویدیا که تست کردم اوضاع بهتر بود و تقریبا می شد بین 50-60 فریم گرفت.
چرا بازی به خودش زحمت نمیده از سیستم استفاده کنه؟! خیلی عجیبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,283
3,893
نام
پوریا
live event این هفته رو حتما برید. بهتون یه اسلحه ی Vector میده که اصلا توی بازی نیست و فقط با انجام Event آنلاک میشه. یه چیزی شبیه nomad bazar توی Assassin creed origin میمونه.

سلام دوستان
چون تاپیک مشکلات این بازی رو پیدا نکردم مجبورم اینجا سوالمو بپرسم. کارت من 1070 هست و سی پی یو 4770k. به همراه 16 گیگ رم.
مشکل عجیبی که فقط با این بازی دارم اینه که به هیچ وجه از تمام منابع سیستم استفاده نمی کنه. یعنی نهایت فریمی که میده 80 هست و درصد استفاده از گرافیک و سی پی یو هر دو حدود 50%. و حتی کمتر.
به همین دلیل فریم به هیچ عنوان ثبات نداره و تا 35 هم میاد پایین. چه رو تنظیمات low چه ultra وضعیت همینه. حتی تفاوت low با ultra هم نهایتا چند فریمه نه بیشتر. دمای قطعات همه نرمال هست. همه چی آخرین آپدیت. البته با ورژن قبلی درایور انویدیا که تست کردم اوضاع بهتر بود و تقریبا می شد بین 50-60 فریم گرفت.
چرا بازی به خودش زحمت نمیده از سیستم استفاده کنه؟! خیلی عجیبه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
شاید مشکل از خود بازی باشه.

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,350
54
نام
امیر
خب بازی هم که کرک شد.

کسی باری کرده؟ اشتراکی؟
میخوام بدونم چه فرقی داره نسبت به نسخه های قبلی. بازم مراحل تکراری و تکراری و تکراری؟ یا نه

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,234
9,996
نام
Rouly
خب بازی هم که کرک شد.

کسی باری کرده؟ اشتراکی؟
میخوام بدونم چه فرقی داره نسبت به نسخه های قبلی. بازم مراحل تکراری و تکراری و تکراری؟ یا نه
بازی یه مقداری سرگرم کننده تر از نسخه های قبلی هست و کاملتر هست وگرنه فرمول دقیقا همون فرمول نسخه ۳ و ۴ هست
اما خب محیط بازی و داستان وضعیت خوبی داره و سرگرمت میکنه
من فعلا یه ریجن کامل کردم

• Like
Reactions: amirpers

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
780
218
نام
hamid
دوستاني كه نسخه كركى ميگيرن بيان اينجا بگن پرفورمنس بازي چطوره ؟ افت فريم داره نسخه كركى يا نه عين همون اوريجينال اوكيه بدون هيچ افت عملكردى ؟؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
780
218
نام
hamid
دوستان براي اين نسخه كركى ميشه زيرنويس عربى واسش دانلود كرد اضافش كرد به بازي؟؟؟.

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
686
850
نام
Moein
دوستان اینم یه ریشید سینماتیک عالی ، اگر خواستید استفاده کنین:
لینک

• Like
Reactions: msf

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
2,222
2,749
بازی هیچ مشکلی از بابت perfomance ندار با 1060 رو Ultraکمتر از 65 نگرفتم،اونم فقط برای یه لحظه میاد رو 65 اکثرا بالای 70 هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,397
3,185
من با 1080ti تا دسته مسلح نمی تونم 1080 120 فریم بگیرم تا 90 میاد پایین اصلا بهینه سازیش جالب نیست هر چند گرافیکش خوبه

بهترین hdr گیم ها هم داره من hdr اینقدر عالی و تاثیر گذار ندیده بودم.

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,044
نام
Dara
ک من با 1080ti تا دسته مسلح نمی تونم 1080 120 فریم بگیرم تا 90 میاد پایین اصلا بهینه سازیش جالب نیست هر چند گرافیکش خوبه

بهترین hdr گیم ها هم داره من hdr اینقدر عالی و تاثیر گذار ندیده بودم.
گرافیک بازی عالیه!‌ولی هر چی من تنظیمات دست کاری میکنم، فریم ریت بین 60 تا 45 هست!!! یعنی این همه اپشن هیچ تاثیری رو عملکرد فریم ریت نداره! -___- بهینه سازی بازی یک جاهایی که رو 60 هست عالیه، یک جاهایی رو 40 هست بد، ولی در کل جالب نیست...

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
8,896
1,875
نام
Majid
این باگا عجیب غریب چیه تو بازی دیگه :D
قبل اینکه بازی رو شروع کنم ویدئو از باگاش میدیدم میگفتم اینا یک در هزاره زیاد گندش کردن الان تازه بازیو شروع کردم از همون اول پر باگ :|
یک بار که اومدم در پشت استیشنه رو باز کنم یک دفعه ماشینه پرتاب شد رفت هوا :| یک بارم سوار ماشین بودم اومدم پیاده شم همزمان با ماشینه شوت شدم هوا از دره افتادم پایین مردم :|
چه وضعشه؟

بعد در مورد کرفتینگ، توی نسخه های قبلی که از همون اول میشد تو منو کرفتینگ انواع چیزا رو پیدا کرد و رفت دنبال پوستش، این چرا هیچی نداره، یا در ادامه میاد؟

• Like
Reactions: raya2
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟