FALLOUT 4 در E3 : امیدوار نباشید

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اگر شما امسال در انتظار معرفی یا نمایشی از FALLOUT 4 را در E3 هستید باید انتظارات خود را پایین بیاورید
اگر توئیت رییس بتسدا را به عنوان اشاره ای به نسخه بعدی در نظر بگیریم نباید منتظر یک نمایش از این بازی RPG در E3 ماه بعد باشیم
در پاسخ به توئیت یکی از طرفداران رییس استودیو بتسدا آقای PETE HINES گفت که FALLOUT 4 - یا هر پروژه ای که استودیو در حال کار بر روی آن است - برای مدتی طولانی معرفی نمی شود

1) من قبل از معرفی عناوینمان هیچ عنوانی را معرفی نخواهم کرد.
2) استودیو بتسدا در باره ی این بازی به مدت طولانی صحبت نخواهد کرد.

توئیت HINES تکرار دوباره ی حرف ها و بیانیه ی TOD HOWARD بود که در ماه فوریه گفته بود :
ما هیچ بازه زمانی مشخصی برای معرفی و نمایش بازی های نسل بعدی خود نداریم . ولی فکر میکنم که مدتی وقت خواهد برد. ما به سوالات و کنجکاوی ها در طی سال ها عادت کرده ایم. هر کسی اطلاعات میخواهد. در حال حاضر ما فقط در حال تلاش هستیم که بفهمیم باید به کدام یک از ایده هایمان بچسبیم و بدانیم که درباره کدام یک از آن ها باید در یک زمان مناسب صحبت کنیم

fallout_3.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
:(
خیلی امیدوارم بودم معرفی بشه،بینهایت دلم یه بازی از بتزدا میخواد و چه بهتر که فال اوت 4 باشه...........
+
پس انتظاراتمون رو بزاریم برای VGA امسال شاید مثل اسکایریم معرفیش کنن.... :(

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سورپرایز نشدم، منم انتظار نداشتم خبری ازش بشه....ولی بی صبرانه منتظرم ببینم Bethesda بعد از این خرابکاری ESO چیکار میکنه.....(خیلی نا امیدم کرد، وقتی که ورژن کنسولی رو 6 ماهم عقب انداختن که بدتر شد)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
@کایزر
چقدر خوش شانشی تو آخه؟:|
اتفاقاً من بدشانسم :( گور بابای چلوکباب ، بازی رو بدن :| :| :|
اگه تو VGA یا E3 یا یه همچین جایی معرفی بشه که جایزه به کسی تعلق نمیگیره ، من خوشحال ، بتزدا خوشحال ، گیمرها خوشحال فقط کاربرهای BC نات خوشحال :p :d
ولی اگه معرفی بازی رو بدن دست یه جایی مثلاً رفیق گلشون GI اون موقعس که خطرناک میشه اوضاع :D

پ.ن: احتیاجی به توئیت نبود ، من خودم همین دیروز گفتم :D

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
چــــــــــــــــــی ؟؟؟ تنها بازی که دلم میخواست این بود !!! پسر والت - در جستجوی پدر - کازابلانکا :|:d
آهـــــــــــــــــ خدای من #:-s

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یعنی روزی میاد که این بازی با الدر اسکرول یک سال در میان عرضه بشن؟!:((
میشد حدسش رو زد ! احساس می کنم تا ۲-۳ سال نباید منتظر معرفی این بازی باشیم و بعد معرفی هم ۱-۲ سال طول میکشه تا عرضه بشه! یعنی تقریبا شاید اواخر نسل هشتم فال اوت ۴ رو زیارت کنیم!

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
میشد حدسش رو زد ! احساس می کنم تا ۲-۳ سال نباید منتظر معرفی این بازی باشیم و بعد معرفی هم ۱-۲ سال طول میکشه تا عرضه بشه! یعنی تقریبا شاید اواخر نسل هشتم فال اوت ۴ رو زیارت کنیم!

زیارت ؟ :D
کاش میشد یک بازی ساخت با نام : The Elder Scrol Of FallOut : Skyrim

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چه خبره !؟ :D
TES V رو (اگه اشتباه نکنم) دسامبر 2010 تو VGA معرفی کردن نوامبر 2011 هم که بازی اومد ، کلاً 11 ماه طول کشید :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
چه خبره !؟ :D
TES V رو (اگه اشتباه نکنم) دسامبر 2010 تو VGA معرفی کردن نوامبر 2011 هم که بازی اومد ، کلاً 11 ماه طول کشید :D
خب گفتم که بعد معرفیش 1-2 سال طول میکشه که حد پایین که اون 1 سال رو درنظر بگیریم با اون 11ماه تقریبا یکی میشه!:d
حالا شاید از زمان معرفی تا عرضه زیاد طول نکشه ولی مهم اینه که بعیده حالا حالاها فال اوت 4 معرفی بشه!
کلا اسم فال اوت 4 شبیه بازیهاییه که حالا حالاها معرفی نمیشن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر