FALCON یا JASPER

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دوستان سلام
میخوام یه 360 elite بخرم که بوردش FALCON هست .نسبتا قیمت خوبی میگه فروشنده .حالا میخوام بدونم که این دو برد فرقه اون چنانی دارن و خرید FALCON اشتباس؟
لطفا فرق این 2 رو دقیق بگید تا روشن بشم:d

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان سلام
میخوام یه 360 elite بخرم که بوردش FALCON هست .نسبتا قیمت خوبی میگه فروشنده .حالا میخوام بدونم که این دو برد فرقه اون چنانی دارن و خرید FALCON اشتباس؟
چون تو جاسپرا از پردازنده های کوچیکتر استفاده شده نسبت به فالکون گرمای خیلی کمتری تولید میکنن که تقریبا مشکل گرما و سه چراغ حل شده.
من یکی از کنسولام فالکونه که سه ساله بدون هیچ مشکلی کار میکنه توهم اگه کم بازی میکنیو قیمتش خیلی خوبه و البته خونه ی خنکی هم داری ! بگیر .... ولی اگه می خوای خیالت راحت باشه از اینده کنسولت برو دنباله اسلیم ها.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
منم جاسپرو پیشنهاد میدم البته خودم فالکون دارم و 2 ساله بدونه مشکل دارم بازی میکنم ولی بگیر نگیر داره بعضیاشون زود 3 چراغه میشن
پس یا جاسپر بگیر یا اسلیم

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
مرسی دوستان
یدونه slim پیدا کردم اونو میگیرم .
فقط یه سوال این slim ها ساخت چین هستن!
اینی که میخوام بگیرم پشتش نوشته made in china!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
مرسی دوستان

بله کلا همه ایکس باکسها در چین ساخته میشن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من یه آرکید جاسپر دارم روزی 5-6 ساعت مثل خر بازی میکنم:D
هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحتم!
فامیلامونم بعضی هاشون فالکون دارن و براشون اتفاقی نیوفتاده ولی جاسپر بگیر خیالت راهت باشه!!!

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من یه آرکید جاسپر دارم روزی 5-6 ساعت مثل خر بازی میکنم:D
هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحتم!
فامیلامونم بعضی هاشون فالکون دارن و براشون اتفاقی نیوفتاده ولی جاسپر بگیر خیالت راهت باشه!!!
داداش گفت که میخواد اسلیم بگیره!
خودمم فالکون دارم برا من شانسم سگ جون دراومده!

ramxbox360

کاربر سایت
Sep 21, 2011
5
نام
رامبد
اره علی جان jasper عالی دوستم falcon داره اگه دستتو بعد از 2 ساعت بازی سمت چپ xbox360 falcon بذاری می فهمی که چرا xbox 360 های قدیمی زود تر خراب می شدند./:)

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

اره دیگه مال چینه که شده pal اگه مال مالزی یا خود امریکا باشه که نمیشه از بازی هایی که تو ایران هست استفاده کنی.ولی کیفیت همچیزش مثل همونی که تو امریکا و مالزی تولید میشه نگران نباش.b-)

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

مرسی دوستان
اره دیگه مال چینه که شده pal اگه مال مالزی یا خود امریکا باشه که نمیشه از بازی هایی که تو ایران هست استفاده کنی.ولی کیفیت همچیزش مثل همونی که تو امریکا و مالزی تولید میشه نگران نباش.b-)

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

دوستان سلام
ره علی جان jasper عالی دوستم falcon داره اگه دستتو بعد از 2 ساعت بازی سمت چپ xbox360 falcon بذاری می فهمی که چرا xbox 360 های قدیمی زود تر خراب می شدند./:)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اره علی جان jasper عالی دوستم falcon داره اگه دستتو بعد از 2 ساعت بازی سمت چپ xbox360 falcon بذاری می فهمی که چرا xbox 360 های قدیمی زود تر خراب می شدند./:)

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

این تیکه رو جدی گفتی شما یا شوخی کردی عزیز
اگر شوخی بود که خندیدیم ولی اگر جدی بود باید گفت سخت در اشتباه هستید و اشتباه هم راهنمایی میکنید متاسفانه
چون همه 360 ها اعم از اسلیم و فت فقط و فقط تو چین تولید میشن و بنا به اینکه تو کدوم منطقه یا ریجن قرار باشه فروخته بشن
به ریجنهایه pal و NTSC UC/J دسته بندی میشن
هیچ ربطی هم به کپیخور شدنشون نداره
تو آمریکا و مالزی هم XBOX تولید نمیشه:d

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
دقیقا همه Xbox ها تو چین ساخته میشن دقیقا مثله Idevice ها

jo0k3r

کاربر سایت
Nov 2, 2011
5
آقا یکی منو راهنمایی کنه .2 روزه ک xbox slim 250 خریدم هیچی ازش نمیدونم
این jasper و falcon چیه؟ چ فرقی باهم دارن؟ کدوم بهتره؟ از کجا میشه فهمید واسه خودم چیه؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
واسه شما نه جاسپر نه فالکون اسم بردش فک کنم چی بود بر و بکس والاها اسمش سخته هست.
و هیچ مشکلی از لحاظ 3و10و300 چراغ نداری خیالت راحت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر