شایعه Fable lll اين هفته شما را شوكه خواهد كرد !!!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
Peter Molyneux اعلام كرد او اطلاعات زيادي رو در مورد اين عنوان اين هفته در x10 در سن فرانسيسكو فاش خواهد كرد و اين چيزيست كه ما بايد خود را واقعا براي شوكه شدن آماده كنيم.

''ما ميخوايم اطلاعاتي در مورد FABLE lll بديم و يه چيزايي هست كه Wow (:-") ....يه چيزاي خيلي خيلي بزرگ داره تو fable اتفاق ميوفته . بزرگتر از چيزي كه فكر ميكنيد.و اين مردم رو شوكه ميكنه.او به منتقدا (مثل Eurogamer و vg274) گفته:
من واقعا ميترسم كه برم جلو مردم و بهشون بگم كه چجوري مي خوان به اينگونه (pissed off )
شرمنده واژه ي شايسه اي پيدا نكردم همون شوكه شدن بخونيد
جا بخورن. ولي اين كار درستي هست پسر. آره اين كار كار درسته.''

Molyneux همچنين اشاره كرد هر چي نمايش ميده IN GAME هست.

اين بازي gamer رو به دنياي Albion جايي كه داره دچار يه انقلاب صنعتي ميشه ببره.
Developer اين بازي Lionshead قبلا به دنبال استفاده از ناتال در بازي بوده.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
fable2 که یکی از بازی های محبوب من بود با همون سبک به اصطلاح RPG-یش
خدا کنه خیلی عوضش نکنن
مثلا جالب می شه برای بازی Multi هم در نظر بگیرن :D
.
ممنون بابت مطلب

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابت خبر(شایعه)ممنون.

1.خب این اظهارتو چرا تو بخش شایعات گذاشتین؟یا گفته یا نگفته دیگه!
2.قبل از اینکه Natal رونمایی بشه مولینیو بارها و بارها گفته بود رو یه بازی کار میکنه که اینطوریه و اونطوریه(پروژه ی دیمیتری)که همه میگفتن این شخص مثله همیشه تا بزرگنمایی میکنه ولی فکر کنم Milo & Kate همه چیزو نشون داد...
انتظار میره ترکیب Natal و Fable چیز جدید و شگفت انگیز بوجود بیاره...
ویرایش بعد از چک کردن منبع:
شوکه در زبان انگلیسی Surprised یا Shock.
توی متن خبر از واژه ی Upset به معنی ناراحت استفاده شده!!

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
منظورش این بوده ویژگیهای جدید تو قسمت fable3 شاید gamer هارو ناراحت کنه در کل باید دید شاید سبک جدیدی باشه

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خبر درست ترجمه نشده ، يعنی بايد بگم چند کلمه درست ترجمه نشدن و همين چند کلمه مفهوم کل خبر رو برای ما برعکس کرده!!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
ببخشيد بچه ها , اولا من اصلا نمي خواستم اين خبر روبزارم ولي ديدم كسي نزاشته يعني منتظر بودم كسي بزاره ولي خوب چون جو فقط براي 1 هفتس ديگه گفتم بزارم.
2.
UPSET
در زبان انگليسي بيشتر ناراحت و آشفته معني ميده ولي برگرداندن و مضطرب كردن هم معني ميده و درسته كه شوكه معني دقيقش نيست ولي خوب باتوجه به چند جمله ي بالايي و پاييني گفتم شوكه شايد بهتر باشه يعني اول ناراحت بود بعد ويرايش شد. در كل شرمنده اگه بد ترجمه شده بود.

3.
در مورد شايعه بودن كه شايعه نيست P.moleneoux گفته كه fable 3 تو x10 هست وچيزاي بزرگي هم دربارش ميگه.

آخرین ویرایش:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بدترین حالتش اینکه FPS شده باشه :biggrin1:!.
این که خوبه ! :biggrin1:
به نظر من میتونه دلیل ناراحتی مردم در آوردن بازی از حالت سنتی قبل هست که توی Fable II و Fable I و TLC بودیم و دنیای آلبیون کمی به سمت پیشرفت حرکت کرده. :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
آره به نظرم!!
منم بعد از کمی تحقیق و بررسی به همین نتیجه رسیدم...که امیدوارم اشتباه نتیجه گیری کرده باشم!!

ممد جان شما به همراه دوست عزيزمون برادر فري زبانهايتان را گاز بگيريد :biggrin1:
البته اين Natal بالاخره بايد از يه جايي شروع كنه ديگه اما ازينجا نه :biggrin1: البته گفته هرچي در اين نمايش ميبينن In Game خواهند بود شايد منظورش در مورد گرافيك و جلوه هاي بصري بوده ! در كل اين نمايشگاه ميتونه شوك خوبي وارد كنه به من يكي چون اين مدت بازيه مسخره زياد بازي كردم نياز به شوك دارم

Developer اين بازي Lionshead قبلا به دنبال استفاده از ناتال در بازي بوده.:biggrin1:

...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کاش به جای معرفی کردن شماره سوم FABLE میرفت BLACK & WHITE رو معرفی میکرد روح من رو هم شاد میکرد.

اما اشکال نداره کاری هستش که شده اما خدا کنه عالی تر بشه بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر