F.E.A.R.2.REBORN

من این دی وی دی رو گرفتم نمی دونم باید چه جوری نصب کنم در ضمن نسخه قبلی این بازی رو دارم که فکر کنم ادامه این باشه لطفا کمک کنید

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من این دی وی دی رو گرفتم نمی دونم باید چه جوری نصب کنم در ضمن نسخه قبلی این بازی رو دارم که فکر کنم ادامه این باشه لطفا کمک کنید

فکر کنم بهت انداخته چون FEAR 2 REBORN به طور اختصاصی فقط برای 360 درست شده و نسخه دیگری از این بازی برای کنسول یا PC ساخته نشده یا در حال ساخت نیست.

http://www.gamespot.com/xbox360/action/fear2reborn/index.html?tag=result;title;7

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
فکر کنم بهت انداخته چون FEAR 2 REBORN به طور اختصاصی فقط برای 360 درست شده و نسخه دیگری از این بازی برای کنسول یا PC ساخته نشده یا در حال ساخت نیست.

http://www.gamespot.com/xbox360/action/fear2reborn/index.html?tag=result;title;7

نه بابا نصب میشه ادامه قبلی ست ولی وقتی روی قبلی نصب می کنم نمیدونم باید چیکار کنم
من دارم می خوای لینک دانلود بدم باور کنید یک دی وی دی

Cloud-Strife

کاربر سایت
Sep 16, 2009
50

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
از شما بعیده!!!!!!!!شمایی که خودت نماینده فروشی!!!نمیدونید این بازی برای pc نیستش!!؟؟!:confused::eek:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
از شما بعیده!!!!!!!!شمایی که خودت نماینده فروشی!!!نمیدونید این بازی برای pc نیستش!!؟؟!:confused::eek:

ببینید دوستان من از این شرکت بازی خریدم ولی بدون پک یعنی عکس با یه مشمباست ولی ستاب اصلیه و خیلی عالی و قرار شرکت بویزتیم رو مرجو کردم واقعا حرف نمی فهمیدن حرف خودشونو انجام میدان کاری ندارم
ولی این بازی واسه پی سی اومده نصبم میشه ایکونشم میاد رو ی دیسکتاپ ولی نمی دونم چه جوری باید اجرا کنم این سایتم داره می فروشه

http://www.bazimarket.com/

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا مگه گیم اسفالت(!) وحی منزل هست!بازی برای پی سی هم منتشر شده و اصلا از اول قرار بود بشه.باید روی شماره اول نصب کرد.همین
فقط مواظب باشید چون برادران مشهور بویز یه نسخه 4 دی وی دی دادن بیرون که شماره اول رو بصورت بنداز(!) باهاش ارائه کردن.البته قابل توجه شاکیان این گروه ضعیفه عرض کنم که این گناه قبل از جنجال در بازیسنتر و مراسم استغفار این گروه انجام شده:biggrin1:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بابا مگه گیم اسفالت(!) وحی منزل هست!بازی برای پی سی هم منتشر شده و اصلا از اول قرار بود بشه.باید روی شماره اول نصب کرد.همین
فقط مواظب باشید چون برادران مشهور بویز یه نسخه 4 دی وی دی دادن بیرون که شماره اول رو بصورت بنداز(!) باهاش ارائه کردن.البته قابل توجه شاکیان این گروه ضعیفه عرض کنم که این عملیات قبل از جنجال در بازیسنتر و مراسم استغفار این گروه انجام شده:biggrin1:

اقا توروخدا یه خورده راهنمایی کنید

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
F.E.A.R.2: Reborn بصورت DLC توسط Steam عرضه شده. شما ابتدا باید F.E.A.R.2: Project Origin رو نصب کنید سپس این DLC را روی آن نصب کنید. بعد از اجرای بازی به منوی سینگل پلیر که رفتید از آنجا می توانید Reborn را انتخاب کنید.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
F.E.A.R.2: Reborn بصورت DLC توسط Steam عرضه شده. شما ابتدا باید F.E.A.R.2: Project Origin رو نصب کنید سپس این DLC را روی آن نصب کنید. بعد از اجرای بازی به منوی سینگل پلیر که رفتید از آنجا می توانید Reborn را انتخاب کنید.
ببین دوست عزیز این سی دی فقط یه ستاب داره بس من مسیر قبلی رو دادم روش رپلیر شد
میشه یه تو ضیح کاملتر بدی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر