Evolve

Evolve_turtle_rock.jpg
ناشر: 2K
سازنده:Turtle Rock
سبک بازی Shooter بوده و حالت Co op-Multiplayer خواهد داشت.تقریبا مثل L4D خواهد بود.
Evolve پاییز امسال برای PS4 و Xone و PC منتشر میشود.

• بازی برای بخش آنلاین به صورت یک به پنج نفر طراحی شده که در صورت نبود بازیکن هوش مصنوعی کنترل بقیه بازیکن ها رو به دست می گیره و هم چنین بازیکنان می توانند کنترل موجود فضایی یا همون هیولا هارو به دست بگیرند.
  • شکارچیان در بازی قابلیت این رو دارند که 3 بار بمیرند و دوباره زنده شوند اما بعد از آن شکست خورده و از بازی بیرون می روند.
  • بازی را به صورت تک نفره هم می توان انجام داد.
  • مهمات در بازی بی نهایت می باشد.
  • بازی دارای چهار کلاس Trapper ,Medic , Assualt , Support میباشد.نیروهای support در زمینه استفاده از تکنولوژی های م.جود در بازی و هم چنین دفاع از اعضای تیم مورد استفاده قرار می گیرند و نیروهای medic هم در احیای سلامتی بازیکنان مهم می باشند.نیروهای Assualt نیز در نبرد های رو در رو کاربرد دارند ودر آخر نیز نیروهای Trapper هیولاهای به دام افتاده و اسیرشده را با خود حمل می کنند.
  • بازی دارای محیط سرسبز و بزرگ به علاوه حیات وحش و تعداد زیادی هوش مصنوعی است.
  • بازی به مدت 3 سال در حال ساخت بوده.
  • داستان بازی در مورد نقل مکان انسانها به یک سیاره دیگر می باشد و شکارچیان باید این سیاره را از شر بیگانگان و هیولاها پاکسازی کنند.
  • سیستم آپگرید نیز در بازی موجود می باشد.
  • بعد از انتشار بازی امکاناتی نیز به آن اضافه خواهد شد.
  • وقتی بازی در مود شکار در حال انجام است و یک هیولا که یکی از بازیکنان آن را کنترل می کند می تواند ماموریت خود را به پایان برساند و بازی را ببرد و هم چنین شکارچیان باید هیولا را از بین ببرند.
  • هیولا ها در بازی می توانند از حیات وحش در بازی تغذیه کرده و بزرگتر و وحشی تر شوند.هم چنین هیولاها از نظر اندازه و هیکل بزرگ می باشند.
Meet The Goliath:
بازی حالت 5 نفره داره و 4 نفر در مقابل یک پلیر بازی میکنن که پلیر تک هیولا ی مورد نظر سیاره هست.اگر هیولا همه 4 نفره رو با هم Down کنه برنده میشه.
اسم سیاره Shear هست.
همیشه هیولا به صورت ضعیف ترین شکلش هست .
اولین این هیولا ها Goliath هست و دارای 3 مرحله تکامل هست. پلیر ها میتونن 2 تا از قابلیت های اولیه رو انتخاب کنن و بعدی ها در هر مرحله از رشد انتخاب میکنن.
اندازه این هیولا واقعا بزرگه مثل عکس زیر {نمیدونم جزو کدوم دوره تکاملش هست}

4 تا قابلیت:
Flame breath|Leap Attack|Charge Attack|Rock throw
عکس زیر قشنگ توضیح میده.

Goliath یکی از چند هیولا هایی که قراره معرفی بشه هست .
در مورد Goliath :
“It’s not like a Silent Hill kind of horror, but it’s more of a James Cameron, Aliens style, where it just looks cool.”

Last edited by a moderator:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Meet The Goliath:
اولا بازی حالت 5 نفره داره و 4 نفر در مقابل یک پلیر بازی میکنن که پلیر تک هیولا ی مورد نظر او سیاره هست.اگر هیولا همه 4 نفره رو با هم Down کنه برنده میشه.
اسم سیاره Shear هست.
همیشه هیولا به صورت ضعیف ترین شکلش هست .
اولین این هیولا ها Goliath هست و دارای 3 مرحله تکامل هست. پلیر ها میتونن 2 تا از قابلیت های اولیه رو انتخاب کنن و بعدی ها در هر مرحله از رشد انتخاب میکنن.
اندازه این هیولا واقعا بزرگه مثل عکس زیر {نمیدونم جزو کدوم دوره تکاملش هست}

4 تا قابلیت:
Flame breath|Leap Attack|Charge Attack|Rock throw
عکس زیر قشنگ توضیح میده.

Goliath یکی از چند هیولا هایی که قراره معرفی بشه هست .
در مورد Goliath :
“It’s not like a Silent Hill kind of horror, but it’s more of a James Cameron, Aliens style, where it just looks cool.”

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازی دارای 4 کلاس هست و هر کلاس چند کاراکتر داره. فعلا از هر کلاس یک نفر معرفی شده.

Name: Markov
Class: Assault
Class Ability: Personal Shield
این بیشتر برای مبارزه رو در رو هست چون میتونه Damage بالایی وارد کنه و Health Pool [مقدار جونش] زیاد هست.
اسلحه و ابزار ها:
2 تا اسلحه داره .
1.lightning gun: از اسمش مشخصه از نزدیک خیلی قوی هست.
2.Assault Rifle
Arc mines:هر جایی که بخواد میتونه اون هارو قرار بده و وقتی هیولا از روی اون عبور کنه منفجر میشه. به پلیر های دیگه هم اگر نزدیک باشم Damage کمی وارد میکنه[splash damage]
Personal Shield: برای همه کاراکتر های این کلاس موجود هست.

Name: Val
Class: Medic
Class Ability: Health Burst

اسلحه و ابزار ها:
1.Med gun:از فاصله کمی میتونه یک پلیر رو جونش رو پر کنه البته کند هست. از فواصل نزدیک هم پلیر ها رو میتونه Revive کنه.
2.Anti materiel rifle:اسلحه ای هستش که قسمت های ضعیف و اسیب پذیر هیولا رو مشخص و مارک میکنه و به هم تیمی ها Damage اضافه میده یعنی برای هم تیمی هایی که به اون قسمت مشخص شده شلیک میکنن Damage بیشتری حساب میکنه.
3.The tranquilizer rifle :باعث میشه که هیولا برای مدتی کند بشه و نتونه فرار کنه. حتی در مپ هم مارک میشه و به صورت سبز رنگ درمیاد.
Health burst:در محدوده کمی به پلیر ها جون بیشتری میده.

Name: Hank
Class: Support
Class Ability: Cloaking Device

اسلحه و ابزار ها:
1.Shield gun:به هر پلیری که این شیلد رو بدید اون پلیر برای چند ثانیه غیر قابل حمله کردن میکنه و هیچ Damage بهش وارد نمیشه.
2.Laser cutter:لیزری بسیار قوی هست اما مکان پلیر رو نشون میده و خیلی راحت هیولا میتونه پیداش کنه.
3.Orbital barrage:airstrike هست که به هرچیزی در اون محدوده Damage بالا وارد میکنه. خیلی هم دقیق نیست چون محدوده بزرگی رو مورد هدف قرار میده. رسیدن موشک ها به اون منطقه چند ثانیه طول میکشه و هیولا به راحتی میتونه فرار کنه.
Cloaking device:باعث میشه خودش و هم تیمی های نزدیکش برای مدت کوتاهی نامرِِیی بشن.

Name: Griffin
Class: Trapper
Class Ability: Mobile Arena
بقیش رو بعدا میزارم:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
صادق جان دستت درد نکنه واقعا عالی بود مطالب .:d

به نظر میاد بازی واقعا عالی باشه شدید از اون هیولا کشی و ... حال کردم .:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
تریلر بازی منتشر شد !
watch?v=k1HTGJcvTUk
خیلی باحاله تریلرش. :D فضای جالبی داره و آهنگ Mother هم جالب ترش کرده. (یاد مرحوم Guitar Hero افتادم. :()
لوگوی بازی هم خیلی زیبا هست. هم شیکه ، هم مفهوم بازی رو توی خودش داره.
56140603337801677342.jpg

سمت چپ 4 تا کادر هست که 4 تا کاراکتر آدمیزادی هستن و وسط V به معنای Versus هست و سمت راست هم یه کادر که میشه اون جونور ! :D
یه سری ویدئوی گیم پلی هم هست که هنوز ندیدم.
watch?v=qNHw9VoXqsw
watch?v=_wmklRY2JXI

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
مولتیش به نظر خیلی خلاقانه و باحال میاد اما یه حسی به من میگه زیاد گل نمی کنه... یه دلیلی داره که مردم هنوز همون سبک شوتر های 10 15 سال پیش رو بازی می کنن اونم اینه که باهاش آشنایی دارن و سبک بازی هم سادست : هر کی از تیم حریف رو دیدی با تیر بزن!
خلاصه اینکه پیچیدگی این بازی و سرعت نسبتا کمش ، فکر کنم در نهایت باعث شه محبوبیتی پیش گیمرهایی که طرز فکر ساده دارن کسب نکنه ( و بیشتر گیمر ها اینجورین!)

ولی بازی خوبیه...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مولتیش به نظر خیلی خلاقانه و باحال میاد اما یه حسی به من میگه زیاد گل نمی کنه... یه دلیلی داره که مردم هنوز همون سبک شوتر های 10 15 سال پیش رو بازی می کنن اونم اینه که باهاش آشنایی دارن و سبک بازی هم سادست : هر کی از تیم حریف رو دیدی با تیر بزن!
خلاصه اینکه پیچیدگی این بازی و سرعت نسبتا کمش ، فکر کنم در نهایت باعث شه محبوبیتی پیش گیمرهایی که طرز فکر ساده دارن کسب نکنه ( و بیشتر گیمر ها اینجورین!)

ولی بازی خوبیه...
اين حرف چيه اخه:d بازي پايه و اساسش كار تيمي و بازي گروهي هست دقيقا مثل L4D كه كافيه به تعداد پلير ها و فن هاش نگاه كنيد خيلي زياد هستن و گيمر ساده يا غير ساده نداره ، بهترين قسمتش سرگرم كننده بودنش بود كه باعث شد همه بيان سراغش. اين هم اگر موفق بشه و به اندازه كافي سرگرم كننده باشه يكي بهترين Coop هايي كه اين چند وقته اومده مبتونه باشه و مدت زيادي سرگرم ميكنه.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من الان Preview ش رو توی IGN خوندم! صد در صد یه چیزی هستش که من علاقه مند باشم بهش! مخصوصا تو نقش هیولا ها قرار گرفتن!!!!FUN!!!!

پرسش دارم: مولی پلتفورم هستش یا انحصاری؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من الان Preview ش رو توی IGN خوندم! صد در صد یه چیزی هستش که من علاقه مند باشم بهش! مخصوصا تو نقش هیولا ها قرار

پرسش دارم: مولی پلتفورم هستش یا انحصاری؟
بازی انحصاری xbox one هستش بنده چند دقیقه پیش ترایلرش رو دیدم و انتهای ترایلر گفت فقط برای وان هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر