Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
اینقدر که این بازی نیومد رو استیم ی کلون ازش اومد رو استیم :D
کسایی که دسترسی ب این بازی ندارن اینو بگیرن
Deadside
سرور ایرانی هم داره:D
Deadside کلون DayZ هست تا تارکاو
کلا هیچ بازی مثل تارکاو نیست.
نکته ای که اون بازیا دارن اینه که کاراکتری که دارین واسه یه سرور خاصه و ممکنه سرور خالی بشه یا تعطیل بشه.

• Like
Reactions: farhad_fr2

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اینقدر که این بازی نیومد رو استیم ی کلون ازش اومد رو استیم :D
کسایی که دسترسی ب این بازی ندارن اینو بگیرن
Deadside
سرور ایرانی هم داره:D
دارمش تو استیم هنوز خیلی کار داره .....تیم سازنده اش ۸ نفر بیشتر نیستن برا همین خیلی طول میدن تا آپدیت بدن وگرنه میتونه بازی تمیزی بشه

• Like
Reactions: GameMasterr

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
از امشب به مدت 3 روز تخفیف تابستونی هست ( 15%)

من الان چک کردم توی گزینه های پرداخت بیت کوین رو پیدا نکردم، قبلا بود.
من که هر وقت بیاد استیم میخرم اینجوری فایده نداره خیلی گرونه ....تا اونموقع فلن هانت میزنم

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
از امشب به مدت 3 روز تخفیف تابستونی هست ( 15%)

من الان چک کردم توی گزینه های پرداخت بیت کوین رو پیدا نکردم، قبلا بود.
داره باید از طریق bitpay فکر کنم بود واریز کنی. اگر این گزینه نبود کشور رو عوض کن.

تنها دلسردی من این شد مثل اینکه نیکیتا گفته آخرین مپ street to tarkov هست و بقیه مپ ها کنسله و میخواند رو پروژه بعدی (بازی که نیکیتا همیشه دوست داشته بسازه) کار بکنند.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
فکر کنم بیت کوین رفته بالا سریع گزینه خرید با بیت کوین رو حذف کردن :D
-----------------------------------------------------------------------------------
کسی هست با رم 8 بازی کنه ؟ میخوام ببینم چجوریه لگ میده ( روی low ) یا میشه بازی کرد ؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
داره باید از طریق bitpay فکر کنم بود واریز کنی. اگر این گزینه نبود کشور رو عوض کن.

تنها دلسردی من این شد مثل اینکه نیکیتا گفته آخرین مپ street to tarkov هست و بقیه مپ ها کنسله و میخواند رو پروژه بعدی (بازی که نیکیتا همیشه دوست داشته بسازه) کار بکنند.
من چیزی نشنیدم در مورد آخرین مپ. کجا گفته؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
اینجا که نیکیتا چیزی در مورد این که کی میخوان بازی رو تموم کنن نگفت.
تازه گفت dlc هم میدیم.
بیشتر منظورش این بود که نمی خوان سالیان سال روی تارکاو باشن ( مثل eve) و همینطور بازی رو آپدیت کنن.

یه نکته ای که هست، اینا این همه که از بازی فروش داشتن می تونن یه سری آدم جدید بگیرن یه تیم بزارن روی این یه تیم هم واسه بازی جدیدشون. ( نه مثل الان که با سرعت لاکپشت آپدیت می کنن )

• Like
Reactions: m.d.makan

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اینجا که نیکیتا چیزی در مورد این که کی میخوان بازی رو تموم کنن نگفت.
تازه گفت dlc هم میدیم.
بیشتر منظورش این بود که نمی خوان سالیان سال روی تارکاو باشن ( مثل eve) و همینطور بازی رو آپدیت کنن.

یه نکته ای که هست، اینا این همه که از بازی فروش داشتن می تونن یه سری آدم جدید بگیرن یه تیم بزارن روی این یه تیم هم واسه بازی جدیدشون. ( نه مثل الان که با سرعت لاکپشت آپدیت می کنن )
حالا دقیق منظور ویدیو رو نگفتم که اونه اما اگر توجه کنی که میخواد بره سراغ بازی جدید حالا چه میخواد بعنوان DLC به کسایی که پک کامل رو خریدند بده چه بصورت گیم جدا به مابقی از اولشم نیکیتا ETF رو ساخت تا پول ساخت بازی که همیشه رویاش بوده رو بدست بیاره که بسیار نزدیک به همین etf هست که تو ویدیو اشاره میشه بهش هنوز 4 تا مپ دیگه مونده رو مپ اصلی که نساختن آیا بنظرت با این صحبت ها میسازه ؟ من میگم خیر ، از زبون چندتا استریمر شنیده بودم که دیگه رو مپ های بعدی کار نمیخوان بکنند ! چون کلا میخواند فوکوس شن رو بازی جدید

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
البته بیشتر منظورش این بوده که ما و طرفدارها کلی ایده و ویژگیهای جدید تو سرمون داریم که خیلی دوست داریم تو بازی پیاده کنیم، اما اول باید مطمئن بشیم که میتونیم بازی بصورت کامل منتشر کنیم و وارد پروسه ساخت طولانی مدت و فرسایشی نشیم (مثلا Star citizen).

کلا بعد اینکه بازیها منتشر میشن روال استودیوها اینجوریه که اگه از قبل برنامه ریزی نکرده باشن، یک تیم کوچیک شروع میکنه روی ایده بازی بعدی کار کردن و مابقی روی آپدیت ها و DLCهای بازی فعلی کار میکنه، کم کم اون تیم کوچیک بزرگتر میشه و مابقی تیم هم به اونها میپیوندن تا کاملا کار استودیو با بازی قبلی تموم بشه.
پس منطق این هست که بازی هنوز منتشر نشده، اگر امسال بشه، حداقل 3-2 سال ساپورت میشه، در ادامه نسخه های کنسولی تو دستور کار قرار میگیره و...
حالا حالا ها ما با اینها یا اونها با ما کار دارن :D

فکر کنم اگه مصاحبه کامل ببینیم متوجه میشیم که ایشون کلا داشت در مورد برنامه هایِ آینده دورِ استودیو صحبت میکرد، نه نزدیک.

• Like
Reactions: ramin_m125

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
بچه ها چیزی در مورد Emutarkov شنیدین؟
اولش بگم باید بازی خریده باشین، نمیدونم که نسخه کرکی میشه یا نه.

خیلی جالب بنظر میرسه، مخصوصا برای کسی که تازه میخواد یاد بگیره.
یک سرور با بات رو سیستم خودتون اجرا میکنین، فرقش با آفلاین خود بازی اینه که AI هم داره، انگاری دارین با پلیرهای دیگه بازی میکنین.
یک تجربه کامل از Tarkov هست ولی کاملا آفلاین.
حتی میتونین با یک AI همگروه بشین و بزنین بقیه رو تیکه پاره کنین.
Raid برین و...
Discord Emutarkov

بازی تو یه فولدر جدید که میسازین کپی پیست میکنیم و بعد فایلهای اجرایی این برنامه رو میریزیم، خیلی راحت نصبش.
وارد دیسکورد که شدین، چنل Install روش نصب نوشته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر