Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی که خیلی وقته هست قضیه چیه چند روزه اینقد صدا کرده؟
تازه لانچی چیزی شده؟ چون الان تو توییچ سه برابر فرتنایت بیننده داره و فک کنم از همه بیشتر داره فعلا، که با توجه به تجربم فقط موقعی که سازنده ها پول میدن به استریمرا یک دفعه اینقد همه میریزن تو گیم :D

mil@d7

کاربر سایت
Feb 3, 2017
3
بازی که خیلی وقته هست قضیه چیه چند روزه اینقد صدا کرده؟
تازه لانچی چیزی شده؟ چون الان تو توییچ سه برابر فرتنایت بیننده داره و فک کنم از همه بیشتر داره فعلا، که با توجه به تجربم فقط موقعی که سازنده ها پول میدن به استریمرا یک دفعه اینقد همه میریزن تو گیم :D
اینطور که معلومه اگه بیننده ها تا یه زمانه خاصی استریم را تماشا کنن ایتم های خوبی داخل بازی دریافت میکنن ،از این گذتشه هم شرکت سازنده با استریمر های معروف زیادی قرارداد داشته مثل doc و shroud.
یه کلیپ از داک هم تو تویتچ هست که قبلا گفته بود هرگز این بازی را انجام نمیده اما معلوم نیست چه پیشنهادی بهش دادن که قبول کرده سره این هم خیلی مسخرش کردن هرچند خیلی به نفعش شد چون خیلی وقت بود امار بازدیدش در لحظه به 30 کی هم نرسیده بود ولی دیشب تا 50 کی رفت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
سلام دوستان
یه سوالی داشتم، رو کدوم سرور شما بازی می کنین؟و کدوم سرور برای ما ایرانیا بهتر جواب میده؟
سرور EU سرور گلوبال بازی حساب میشه و سرور RU فقط مختص روسیه هست و با پلیرهای سایر کشورها نمی تونید بازی کنید.

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
سرور EU سرور گلوبال بازی حساب میشه و سرور RU فقط مختص روسیه هست و با پلیرهای سایر کشورها نمی تونید بازی کنید.

منظورم در انتخاب سروری که می خواهید بازی رو انجام بدید، هست. در قسمت لانچر بازی کدوم رو انتخاب می کنین؟( البته بله باید نسخه گلوبال-اروپا باشه که بتونین سرور انتخاب کنین)

Nomad.CR

کاربر سایت
Jul 21, 2011
72
نام
امین
منظورم در انتخاب سروری که می خواهید بازی رو انجام بدید، هست. در قسمت لانچر بازی کدوم رو انتخاب می کنین؟( البته بله باید نسخه گلوبال-اروپا باشه که بتونین سرور انتخاب کنین)
من معمولا این سه مورد رو انتخاب میکنم چون برای من پینگ تایم بهتری دارن
falkenstein , turkey , frankfurt

heliosmld

کاربر سایت
Jun 4, 2015
3
سلام به دوستان عزیز اگر کسی هنوز eft بازی میکنه یا گروهی هست که این بازی رو بازی کنند ممنون میشم به آیدی من پیام بدید و من رو مطلع کنید
دیگه خیلی solo بازی کردم خسته شدم
heliosmld #7996
اینم آیدی دیسکورد من هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر