Epic Mickey 2: The Power of Two | PC

Epic-Mickey-2-The-Power-of-Two-Header-530x298.jpg

Developer : Junction Point , Blitz Games Studios
Publisher : Disney Interactive Studios
Genre : Action
Release Date : TBA 2012

Warren Spector کارگردان بازی تایید کرد Epic Mickey 2: The Power of Two برای پلتفرم PC نیز منتشر خواهد شد، نسخه ی قبلی به صورت انحصاری برای Wii منتشر شده بود اما بازی دوم علاوه بر این پلتفرم برای PC,PS3 , XBOX 360 نیز منتشر خواهد شد.

منبع

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
الان اومدم خبرشو رو بزنم حوصلم نکشید :D
تبریک و اینکه بازی رو PC مطمئنا دیدنی تر میشه بخصوص با استفاده از موس که خوراکه قلم میکیه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وارن اسپیکتر توی یه مصاحبه جدید گفته بعد از اینکه شماره دوم مولتی پلتفرم شده خیلی علاقه داره شماره اول رو اچ دی کنه. البته هنوز لید پلتفرم شماره دوم Wii هست!
از یه طرف خیلی خوبه که میخواد اچ دی کنه ولی ازون طرف آخه یه پلتفرم HD مثل PC رو ول می کنی می چسبی به Wii? شات های بازی خیلی قشنگه ولی برام جالبه که چطور بازی از Wii با اون کیفیت روی بقیه پلتفرم ها پورت شده
پورت های بازی های SD به HD همیشه تابلوهه ولی این اصلا معلوم نبود

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم مصاحبه جف کیلی رو با وارن اسپکتور دیدید یا نه . این ازون مصاحبه هایی هست که به صدها گیم پلی فوتج و تریلر و تیزر میارزه. به حدی اسپکتور با شور و اشتیاق در مورد بازی صحبت می کنه که آدم لب و لوچش آب میفته. طوری صحبت می کنه که انگار آرزوهاش به واقعیت پیوسته اونم یه آدم گنده 50-60 ساله! :D شور و اشتیاقش زمانی که در مورد ویژگی های بازی صحبت میکنه باعث میشه که آدم خود به خود طلسم بازی بشه یا حداقل من اینطور بودم. شایدم من از آدم هایی که با عشق کارشون انجام میدن بیش از حد خوشم میاد :D بهرشکل به همه توصیه می کنم که ویدئوی
gt_epicmickey2_gttvextendedcut_warrenspector_pt1_em_3-26_9am_640x360_1200_m30.mp4
رو ببینن.
اطلاعات مهمی که داده میشه اینه که تمامی کاراکتر های بازی برخلاف شماره اول حرف میزنن و گوینده دارن که به نظر خیلی خبر خوبی میاد. از ویس اکتر های حرفه ای دیزنی استفاده شده و همچنین خبر خوب تر اینکه musical و آوازهای مشهور کارتون های دیزنی توی این بازی هم هست. به شخصه فوق العاده به این musical علاقه دارم و همین اواخر تنگلد و ترک هاش صدها بار گوش دادم. این هم توسط نویسنده های دیزنی نوشته شده
در مورد co-op هم گفته شد که آفلاین هست نه آنلاین که یه مقدار شاید بعضی ها رو دچار مشکل کنه .در قیاس با بازی های امروزی یه مقدار ضایع است :D
میکی قلمو به دست هست مثل شماره اول ولی آزولد یه کنترلر دستشه و تریپ یه تکنیکال گای رو بازی می کنه و در طول بازی این دو به هم کمک می کنن و از موانع عبور می کنن یا پازل ها رو حل می کنن. البته کنترل آزولد می تونه توسط AI هم صورت بگیره که قولش رو دادن که هوش مصنوعی آزولد طوری باشه که کمک حال بشه نه وبال گردن
مهماش فکر می کنم همین ها بود.
بازی هم پاییز منتشر میشه

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تاخیر خورده بود به ژانویه بعدشم فکر کنم به تاریخ نا معلوم
ظاهرا با بسته شدن استدیو کلا نسخه PC فراموش شد رفت پی کارش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به قدری بازی داغون هست که نیاد بهتره من نسخه ی اولش رو روی وی رفتم این حتی نصف اونم نیست تازه کنترلش فاجعه هست اونم پورت کردن

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من خونده بودم که بازی برای PC کنسل شده ولی امروز لینک جدید زیر رو دیدم که نسخه ی بدون کرک بازی هستش
Disney.Epic.Mickey.2.The.Power.of.Two.CloneDVD-ALI213

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر