Epic Games :ساخت بازي هاي نسل بعد 2 برابر بازي هاي اين نسل بودجه مي خواهد !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
epic-games-logo-bulletstorm.jpg

Epic Games :ساخت بازي هاي نسل بعد 2 برابر بازي هاي اين نسل بودجه مي خواهد !

رئيس ومشاور فني Epic Games آقاي Tim Sweeney معتقد است شركتش براي ساخت بازيهاي نسل بعد به دوبرابر بودجه ي فعلي بازي ها نيازمند است.

Tim Sweeneyدر جریان همایش بین الملی بازی سازان در شهر مونترال کانادا عنوان کرده است كه دو برابر شدن بودجه ي ساخت بازي هاي نسل
بعد مبلغي منصفانه خواهد بود!

اگر يادتان باشد Epic در سال 2011 يك دموي تبليغاتي از موتور نسل بعدش را نمايش داد حال Sweeney توضيحاتي در مورد ساخت آن مي دهد:
اين كليپ 3 دقيقه اي موسوم به Samaritan ما را به شدت در مورد هزينه ي ساختش نگران كرده بود.

براي ساخت اين دمو 30 نفر از كاركنان به مدت 4 ماه بر روي آن كار مي كردند و اگر ما بخواهيم در دراز مدت همچنين پروژه هايي را در دست بگيريم برايمان به صرفه نخواهد بود.

اگر ما هزينه ي ساخت اين گونه بازي ها را با بازي هاي فعلي مقايسه كنيم بودجه ي ساخت آنها بايستي 3تا4 برابر و يا حتي5 برابرشود و البته كه اين غير قابل قبول خواهد بود.

Sweeneyهمچنين اشاره كرد كه Epic Games هميشه با مديريت موثري كه برهزينه ي ساخت عناوين و نرم افزار هاي فني اش داشته تا حدودي توانسته اين هزينه ها را كم كند
.وي همچنين در مورد تاثيراتي كه اين مشكلات بر روي عناوين free-to-play خواهد گذاشت هشدار داد:

اگر بازيباز بخواهد بين يك بازي free-to-play كه در سطح جهاني و به صورت حرفه اي بر رويش كار شده و يك بازي 60 دلاري كه بصورت ديسك در فروشگاه ها

قابل تهيه است يكي را انتخاب كند قطعا عناوين free-to-play را انتخاب خواهد كرد.

بنابراين ما بايد حسابي حواسمان جمع باشد تا بازي هايي بسازيم كه علاوه بر سودآور بودن در مقابل هكرها و piracy مقاوم باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
با این وضعیت باید انتظارمونو برای دیدن IP جدید خیلی پایین بیاریم چون سازنده ها خیلی کمتر ریسک میکنن و بازیایی مثل AC یا COD که هر ساله عرضه میشن تعدادشون بیشتر میشه

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
براي ساخت اين دمو 30 نفر از كاركنان به مدت 4 ماه بر روي آن كار مي كردند و اگر ما بخواهيم در دراز مدت همچنين پروژه هايي را در دست بگيريم برايمان به صرفه نخواهد بود.
یعنی همه چیز هایی که از نسل بعد تو این دمو نشون دادید مو!؟:-/

پ.ن:پس این چی میگه:
http://forum.bazicenter.com/thread70376/

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من زیاد به حرفای این استودیوها اهمیت نمیدم,واس من حرفای ND‏ مهمه که اگه یادتون باشه گفته بودن ساخت بازی واس نسل بعد سختر و پرهزینه تر خواهد بود و صد البته مشکل!! وقتی ND‏ بگه ساخت بازی مشکل میشه دیگه وای بحال شرکتای درپیت!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بدبخت شدیم!!!
با این تفاسیر دیگه از IP جدید و خلاقیت خبری نیست!!!
تا آخر نسل فقط Call of و Assassin به خوردمون میدن!!!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من زیاد به حرفای این استودیوها اهمیت نمیدم,واس من حرفای ND‏ مهمه که اگه یادتون باشه گفته بودن ساخت بازی واس نسل بعد سختر و پرهزینه تر خواهد بود و صد البته مشکل!! وقتی ND‏ بگه ساخت بازی مشکل میشه دیگه وای بحال شرکتای درپیت!!

الان اپیک شرکت درپیت؟؟چندتا از بزرگترین بازی های این نسل رو با موتور این شرکت ساختن نسل بعد هم به احتمال زیاد همین جوری خواد بود:D بعد تو میایی میگی.......دستام توان نوشتن جمله تو نداره:D

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
این حرفش واسه یکی دو سال اوال نسل جدید صدق میکنه وقتی هر شرکتی یکی دوتا بازی داد بیرون هم library شون کامل میشه هم موتورشون بهینه میشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
پرهام شلوغش نکن ! کجا من گفتم اپیک درپیته!! البته ازش خوشمم نمیادا !
راستی بچه ها اتفاقا بنظر من نسل بعد میشه جنگ انحصاریا, میشه کل کل کنسولا, حتی احتمال میدم 50 درصد بازیای Ps4, انحصاری باشن!!! چه شود!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

به حرف های یکی از بزرگ ترین استدیو های بازی سازی اهمیت نمیدی
پسر به تعداد کارمندای ND این شرکت فقط بازی با موتورش ساختن.
لطفا یه مقدار اطلاعاتت رو ببر بالا بعد یه استدیو به این بزرگی رو زیر سوال ببر.
ND هم یکی از بهترین شرکت هاست که بازی میسازه و در اون شکی نیست ولی بزرگی و قدرتش در مقابل Epic Games خیلی کم تره چون یه مقدار دقت کنی به تعداد بازی ها و مولتی و انحصاری زدن این شرکت میبینی انحصاری هایی که فقط میزنه بیشتر از ND هستش تا چه برسه مولتی هاش پس خیلی بیشتر از nd میدونه چه خبره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ببخشید دیگه من اطلاعاتم در سطح شما نیس, به گذشته کاری ندارم,تعداد مهم نیس,کیفیت مهمه بعدشم من به حال و آینده نگا میکنم که خب ND‏ آیندش مشخصه, ببخشید اگه به بزرگی باشه با ابهتر از سانتا مونیکا هستش? حرفهای ده سال پیش رو نزنید,واقع بین باشید,استودیوهایی مثل اپیک و کرایتک خیلی مغرور شدن فکر کردن چه خبره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر