Epic Games :ساخت بازي هاي نسل بعد 2 برابر بازي هاي اين نسل بودجه مي خواهد !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
epic-games-logo-bulletstorm.jpg

Epic Games :ساخت بازي هاي نسل بعد 2 برابر بازي هاي اين نسل بودجه مي خواهد !

رئيس ومشاور فني Epic Games آقاي Tim Sweeney معتقد است شركتش براي ساخت بازيهاي نسل بعد به دوبرابر بودجه ي فعلي بازي ها نيازمند است.

Tim Sweeneyدر جریان همایش بین الملی بازی سازان در شهر مونترال کانادا عنوان کرده است كه دو برابر شدن بودجه ي ساخت بازي هاي نسل
بعد مبلغي منصفانه خواهد بود!

اگر يادتان باشد Epic در سال 2011 يك دموي تبليغاتي از موتور نسل بعدش را نمايش داد حال Sweeney توضيحاتي در مورد ساخت آن مي دهد:
اين كليپ 3 دقيقه اي موسوم به Samaritan ما را به شدت در مورد هزينه ي ساختش نگران كرده بود.

براي ساخت اين دمو 30 نفر از كاركنان به مدت 4 ماه بر روي آن كار مي كردند و اگر ما بخواهيم در دراز مدت همچنين پروژه هايي را در دست بگيريم برايمان به صرفه نخواهد بود.

اگر ما هزينه ي ساخت اين گونه بازي ها را با بازي هاي فعلي مقايسه كنيم بودجه ي ساخت آنها بايستي 3تا4 برابر و يا حتي5 برابرشود و البته كه اين غير قابل قبول خواهد بود.

Sweeneyهمچنين اشاره كرد كه Epic Games هميشه با مديريت موثري كه برهزينه ي ساخت عناوين و نرم افزار هاي فني اش داشته تا حدودي توانسته اين هزينه ها را كم كند
.وي همچنين در مورد تاثيراتي كه اين مشكلات بر روي عناوين free-to-play خواهد گذاشت هشدار داد:

اگر بازيباز بخواهد بين يك بازي free-to-play كه در سطح جهاني و به صورت حرفه اي بر رويش كار شده و يك بازي 60 دلاري كه بصورت ديسك در فروشگاه ها

قابل تهيه است يكي را انتخاب كند قطعا عناوين free-to-play را انتخاب خواهد كرد.

بنابراين ما بايد حسابي حواسمان جمع باشد تا بازي هايي بسازيم كه علاوه بر سودآور بودن در مقابل هكرها و piracy مقاوم باشد.

منبع

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
تو این که مغرور شدن شکی نیست ولی کیفیت هم در مقابل تجربه چیز زیاد مهمی نیست من منظورم از تعداد این بود که تجربش خیلی زیاده بالاخره این همه بازی ساخته برای هر بازی یه بودجه تایین کرده میدونه چی به چیه.تجربه هم نه این که ND تجربه نداره منظورم اینه که epic تجربه ساخت بازی بیشتری رو تو این نسل داره وگرنه ND با این بزرگیش میتونم به جرئت بگم هیچ پیش بینی نمیتونه در زمینه بازی های آندروید کنه چرا؟؟چون اصلا تا حالا برای اون بازی نساخته یعنی تجربش رو نداشته ولی مثلا epic میتونه و تجربش رو داشته و حتی ea از epic هم بهتر میتونه چون خیلی بیشتر برای آندرویید و حتی جاوا بازی ساخته پس تجربه ساخت تعداد بازی هم مهمه وگرنه کیفیت بازی های ND که از ea به نظرم بیشتره پس بگیم تو زمینه بازی های موبایل هم بیشتر میدونه درست نیست.در صورتی که شرکت های خیلی خیلی کوچیک که فقط برای موبایل بازی میسازن میتونن بهتر در مورد موبایل پیش بینی کنن.این مثال رو زدم که یعنی خلاقیت و .... در این زمینه زیاد مهم نیست مهم تجربست.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
حرفتو قبول دارم,خب مسلمه ND‏ نمیتونه درمورد بازیهای موبایلی نظر بده,من بحثم سر کنسولاس,و اگه دقت کرده باشی تاکیدم رو Ps4 هست, اینو قبول داری که هیشکی به اندازه ND‏ نمیتونه از سخت بودن ساخت بازی واس Ps4 خبر داشته باشه?لابد دلیلشم میدونی دیگه?

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
"کپی خور بی باک"

این لقب ماست حالا هی گرون کنن ما بیشتر به ارزش دیسک های کپی خودمون پی میبریم..:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
"کپی خور بی باک"

این لقب ماست حالا هی گرون کنن ما بیشتر به ارزش دیسک های کپی خودمون پی میبریم..:d
امیدوارم تو نسل بعد هم همین حرف رو بزنی چون من یکی که به هک شدن کنسول های نسل بعد اصلا امیدوار نیستم

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدا به داد ماها برسه :-s
جبران هزینه اش رو از ماها میگیرن8-|
بازی اونور میشه 90$x_x اینجا 500 تومن>:d

---------- نوشته در 11:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

امیدوارم تو نسل بعد هم همین حرف رو بزنی چون من یکی که به هک شدن کنسول های نسل بعد اصلا امیدوار نیستم

+ می:D
رسماً به F میریم:|:|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
تحلیل حرف بالا چند حالت داره
1) بازی ها فیمتشان 100 دلار خواهد بود
2) نسل بعد به خطر افزایش قیمت بازی ها زیاد قوی نخواهد بود
3) برای کاهش هزینه ها باید به سیستم ابری پیوست تا از پایرسی جلوگیری کرد

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
حاجی اگه قرار باشه کنسولهای نسل بعد هک نشه ک بیچاره میشیم! فک کنم اگه هک بشن خود کارمندای استودیوهای بازی سازیم بازی خودشون رو کپی بخرن!:|:d

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
حرفتو قبول دارم,خب مسلمه ND‏ نمیتونه درمورد بازیهای موبایلی نظر بده,من بحثم سر کنسولاس,و اگه دقت کرده باشی تاکیدم رو Ps4 هست, اینو قبول داری که هیشکی به اندازه ND‏ نمیتونه از سخت بودن ساخت بازی واس Ps4 خبر داشته باشه?لابد دلیلشم میدونی دیگه?

خوب اون رو مثال زدم ولی حرف شما هم درسته آره خوب در مورد PS4 ND فکر کنم بهتر از همه بتونه نظر بده ولی من در حالت کلی همه کنسول ها رو گفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر