Epic:ما می دانیم که موتور های گرافیکی دیگرنمی توانندUnreal Engine 4 را کنار بزنند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده مهربان...
سازندگان موتور گرافیکی قدرتمند شرکت Epic یعنی Unreal Engine 4 در مصاحبه ای با سایت Vg247 گفتند ان ها عقیده اشان این است که که موتور های بازی سازی دیگری مثل موتور قدرتمند CryEngine 3 و Luminous بتوانند Unreal Engine 4 را شکست دهند . در حقیقت سازنگان موتور Unreal Engine 4 فکر می کنند که سازندگان موتور های گرافیکی راه سختی را انتخاب کرده اند.

Unreal.jpg

اقای Chris Wynn تهیه کننده ارشد شرکت بازی سازی Epic در ادامه مصاحبه خود با vg247 در مورد رقبا موتور گرافیکی Unreal Engine 4 اظهار نظر کرد و گفت :

"من فکر نمی کنم موتور های گرافیکی رقبا بتوانند ما را شکست دهند اما ما واقعا به ان ها توجه می کنیم تا متوجه قدرت و سطح آن ها بشویم . شاید این حرف کمی مکبرانه باشد ولی رقیب های ما تنها به فکر رقابت با ما هستند و نمی خواهند پای خود رافرا تر از ان حرکت دهند ."

وی این چنین ادامه داد:"زمانی که من متوجه امکانات و تجهیزات شرکت Crytek شدم خیلی متعجب شدم و تجهیزات ان ها را شگفت انگیز خواندم اما ما هم به هیچ وجه دست ازتلاش نمی کشیم و نمی گوییم ان ها از ما بهتر هستند و ما را شکست می دهند زیرا ما نیز راه منتخب خود را داریم."

حال در آینده روشن می شود که آیا آقایWynn اعتماد به نفس بیش از حد و کاذبی داشته یا خیر ادعای او درست است !
منبع

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سازندگان موتور گرافیکی قدرتمند شرکت Epic یعنی Unreal Engine 4 در مصاحبه ای با سایت Vg247 گفتند ان ها عقیده اشان این است که که موتور های بازی سازی دیگری مثل موتور قدرتمند CryEngine 3 و Luminous بتوانند Unreal Engine 4 را شکست دهند

:|.....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
مثلا الان CE3 کرایسیس و میتونیم Sniper GW 2 رو هم بگیریم که می خواد با این ها خود نمایی کنه

این UE4 مثلا چه بازی ای داره ؟ :d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
اعتماد به نفس اینا منو کشته هنوز 2تا بازیم باهاش نساختن ادعاشون از اورست بالا میره اخه کدوم ادم حرفه ای میاد همچین حرفی میزنه انگار همه نشستن هیچ تلاشی واسه پیشرفت نمیکنن فقط اپیک داره صنعت گیم رو متحول میکنه:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بدون شک زیادی اعتماد به نفس داره :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر