Epic: دو پایان متفاوت برای Clayton Carmine

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
d6081760ded8.jpg

Mike Capps، رییس Epic در گفتگوی خود در Gamescom اظهار داشت که سرنوشت واقعی سومین برادر کارماین‌ها تا عرضه رسمی بازی مشخص نخواهد شد.

در سال گذشته نظر‌سنجی در XBL ترتیب داده شد که کاربران می‌بایست با خرید پیراهن‌های مختلف برای آواتارهای خود مرگ یا زنده‌ماندن Calyton را مشخص کنند. هزینه حاصله از این کار نیز به سازمان‌های خیریه اهدا شد.

از آنجایی که احتمال لیک شدن دوباره بازی وجود دارد، Epic دو پایان متفاوت برای این کاراکتر در نظر گرفته است. پایان اصلی در نسخه‌ای می‌باشد که بصورت رسمی در 20 سپتامبر منتشر می‌شود.

Source

• Like
Reactions: koorosh sh

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
حالا بهتر نبود تو بازی هم دو پایان داشته باشه یعنی خودمون با تصمیمون تو بازی مردن یا زنده بودنشو انتخاب کنیم :D

به قول بچه ها همین جای مارکوسو میگیره :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
با اینکه این سه برادر جز حاشیه های داستان هستن ولی نظر تعداد کسیری از گیمرا رو به خودشون جلب کردن.

جالبه من پیراهن طرفداری از زنده بودن این قول نو شکفته این سری رو خریدم.
خیلی جالبه به احتمال زیاد او دوتا از این کلیتون حساب کتک می خوردن . از لحاظ فیزیکی کاملا واضحه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
یکی از شخصیت های فوق العاده دوست داشتنی هستش با اینکه تازه وارد این سری شده . من که جوری بازی میکنم همه بمیرن فقط این زنده بمونه . بازی برای من بدون Tai معنی نداره و Clayton جایگزین اون شده :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
مگه Mass Effect ـه؟ :-/ :biggrin1:

قاطی کردم دیگه ! همش Tai میاد جلو چشمام دلم میسوزه که نیستش دیگه :d
به هر حال یه کاری میکنم زنده بمونه دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟