Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
والا این دو سوال شما هیچ ربطی به جهانخوار بودن EA نداره !
اینکه کونامی مثلا در ساختن جو چمپیونزلیگ ضعیف بوده، دلیل میشه که لایسنس انحصاری که EA از 20 سال پیش شروع کرده توجیه بشه؟!!
اگه لایسنس ها انحصاری نبود شاید اصلا شرکت سوم و چهارمی وارد ساخت فوتبال میشد و شاید ما حداقل یه بازی خوب داشتیم !
همونطور که برای NBA لایسنس انحصاری نیست و 2K زد EA رو نابود کرد اصلا اونقدر کیفیت بازی 2K بالا بود ...
کلا انحصاری کردن لایسنس پیامش واضحه ! (البته برای کسی که خودش بخواد ببینه!)
پیامش اینه که من میخوام جلوی خوب بودن بقیه رو بگیرم !
وگرنه اگه برای کیفیت بازی خودش بود همون لایسنس غیرانحصاری کافی بود دیگه !
چیز خیلی واضحیه ! نمیدونم چرا درکش اینقدر مساله شده !!
کونامی هم یه 10 سالی هست همینه ها ! ولی اینچیزی از تقصیر EA کم نمیکنه !
EA شروع کرد کونامی هم بعدها ازش یاد گرفت این گند کاری رو ...
وگرنه کونامی به فرض مثلا 100 میلیون یورو به یووه داده باشه ... اون 100 میلیون اگه خرج کیفیت بازی میشد اونقدر تفاوت فنی ایجاد میکرد که تاثیرش از لایسنس یووه خیلی بیشتر میشد !
اصلا با یه میلیونش میشد بخش ادیت رو اینقدر پیشرفته کرد که اصلا نیازی به لایسنس نباشه !
البته مساله اینه که این لایسنس ها رو واسه نسخه موبایلش میگیره اصلا ... نسخه کنسولی یه چیز فرعی بود واسه کونامی
رو موبایل چون آپشن فایل و اینا فکر نکنم به این راحتی بشه ریخت.
از شما انتظار چنین پاسخی نمیرفت.
ربطش به اینه که بعضیا میخوان اینطور جلوه بدن که EA باعث مرگ PES شد. ولی هیچ ربطی به EA نداره و مدیریت فوق تخماتیک باعث مرگ PES شد.
من قبلا تو یه پست مفصل در مورد مشکلات PES چه در داخل و چه خارج زمین صحبت کردم و همون زمان هم هیچ کس پاسخی برام نداشت. کونامی ذره ایی برای پلیرها ارزش قائل نبود و همین باعث مرگ PES شد.
دمت گرم که در مورد لزوم توسعه بخش ادیت گفتی
ضمنا مگه من از EA دفاع کردم؟ EA با لایسنس انحصاری گند زده به صنعت گیم و قبلا در موردش مفصل صحبت کردم. و با این کاراش عملا ورود یه کمپانی دیگه و ساخت فوتبال رو گرفته. اما بحث من در مورد PES و کونامی و کم کاری و عدم احترام به پلیرها بوده که باعث مرگ این سری شد.
قسمت دوم سوالمم بی جواب موند.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
وضع کونامی هر سال بدتر از پارسال.
۲ سال پیش ما میگفتیم pes میشه بازی موبایلی و وضع مالی کونامی خرابه یه عده میخندیدن.
میگفتن با پچ اوکی میشه

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
وضع کونامی هر سال بدتر از پارسال.
۲ سال پیش ما میگفتیم pes میشه بازی موبایلی و وضع مالی کونامی خرابه یه عده میخندیدن.
میگفتن با پچ اوکی میشه

داداش سند داری برای وضع مالی خراب کونامی؟؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
متاسفانه الان نزدیک به ۷-۸ ساله یه فوتبال عالی نداشتیم.
خدا بیامرز سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ امیدوار کننده بود.
فیفا هم بعد از ۲۰۱۴ فوتبال خوبی نداشته.
در کل خیلی ناراحت کنندست وضعیت کنونی. فیفا که زباله‌ای بیش نیست این سالها (حداقل برای منی که FUT بازی نمی‌کنم)، اینم از PES !

آخرین ویرایش:

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
متاسفانه الان نزدیک به ۷-۸ ساله یه فوتبال عالی نداشتیم.
خدا بیامرز سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ امیدوار کننده بود.
فیفیا هم بعد از ۲۰۱۴ فوتبال خوبی نداشته.
در کل خیلی ناراحت کنندست وضعیت کنونی. فیفا که زباله‌ای بیش نیست این سالها (حداقل برای منی که FUT بازی نمی‌کنم)، اینم از PES !
کسی که پلتفرم پی سی داره فوتبال واقعگرایانه نیاز داشته باشه میره سمت pes. چون با پچ اون بحث لایسنس هارو هم حل و فصل میکنه که هیچ هر لیگی هم بخواد اضافه میکنه . نسخه20-21 پیس با توسل به پچ بی نظیر ترین فوتبال این دوران بوده .چون گیم پلی نرمالتر و واقعگرایانه تری داره نسب به فیفا داره و مسائل بصری ش هم چند مگ فایله

این وسط پی سی باز pesرو بر میداره به همراه پچ .فوتبالی در اختیار داره که از فوتبال های کنسولی کاملتره .در واقع کاملترین فوتبال رو داره چه در گیم پلی چه بصری

هرکی هم فوتبال رئالیسم و واقعگرایانه تر میخواد میتونه بره پی سی خوب ببنده و چندمگ فایل دانلود کنه و نتیجه ش بشه همچین چیز بی نظیری که لیگ جزیره و لالیگا ش رو با پخش زنده اشتباه میگیری

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
کسی که پلتفرم پی سی داره فوتبال واقعگرایانه نیاز داشته باشه میره سمت pes. چون با پچ اون بحث لایسنس هارو هم حل و فصل میکنه که هیچ هر لیگی هم بخواد اضافه میکنه . نسخه20-21 پیس با توسل به پچ بی نظیر ترین فوتبال این دوران بوده .چون گیم پلی نرمالتر و واقعگرایانه تری داره نسب به فیفا داره و مسائل بصری ش هم چند مگ فایله

این وسط پی سی باز pesرو بر میداره به همراه پچ .فوتبالی در اختیار داره که از فوتبال های کنسولی کاملتره .در واقع کاملترین فوتبال رو داره چه در گیم پلی چه بصری

هرکی هم فوتبال رئالیسم و واقعگرایانه تر میخواد میتونه بره پی سی خوب ببنده و چندمگ فایل دانلود کنه و نتیجه ش بشه همچین چیز بی نظیری که لیگ جزیره و لالیگا ش رو با پخش زنده اشتباه میگیری

بله. من خودم ۷۰ گیگ ماد دانلود شده برای PES داشتم. حتی زاویه دوربین مخصوص هر ورزشگاه رو تنظیم کرده بودم.
ولی الان دوباره برای بازی جدید وقت و حوصلشو ندارم.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
انیمیشن رو گویا اصلا نمیدونی چی هست ! احتمالا با کات سین اشتباه گرفتی ... بله کات سین ها و حواشی همیشه در فیفا بهتر بوده ولی انیمیشن (یعنی نحوه حرکت بدون بازیکنا از جمله دویدن چرخیدن پاس دادن) در فیفا فاجعه س !!! حالا تو مرحوم پِس هم خیلی عالی نبود ... ولی فیفا دیگه فاجعه بود !!
گیم پلی هم خب این سلیقه شماس که آرکید دوست داری ... همیشه یه اقلیتی هم هستن که گیمپلی رو بصورت شبیه ساز دوست دارن و به نظر ما هم گیم پلی مرحوم پِس بهتر بود.
همون چرخیدن و پاس دادن توی پس بحدی خشک و مصنوعی بود که واقعا نمیشد تحملش کرد
درسته فیفا باگ داره،ولی مقایسه پس و فیفا کلا اشتباهه،اصلا در یک سطح نیستن،فیفا خیلی بالاتره از همه لحاظ،از لحظه ورود ب منوی بازی تا بخش آنلاین،انتخاب تیم،و خیلی چیزای دیگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود به دوستان بازیسنتری.

گزارش تصویری در رابطه با پروسه تولید و حواشی پیرامون توسعه نسل نهمی سری eFootball PES توسط بازیسنتر آماده شده و اطلاع دارم که پرسش های بسیاری در ذهنتون هست و همگی هم مجهول و بی پاسخ.

میتونید گزارش تصویری رو مشاهده کنید و اتفافاتی که در روند ساخت این سری یعنی بازی با نام جدید eFootbal رخ داده رو متوجه بشید و صحبت بیشتری نمی کنم ویدئوی مربوطه میتونه پاسخ گوی بسیاری از پرسش های شما باشه.

:Arrowd:

مرگ سری PES
من ویدئو رو دیدم فقط نفهمیدم چرا کارمندان رو انداخت بیرون؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
همون چرخیدن و پاس دادن توی پس بحدی خشک و مصنوعی بود که واقعا نمیشد تحملش کرد
درسته فیفا باگ داره،ولی مقایسه پس و فیفا کلا اشتباهه،اصلا در یک سطح نیستن،فیفا خیلی بالاتره از همه لحاظ،از لحظه ورود ب منوی بازی تا بخش آنلاین،انتخاب تیم،و خیلی چیزای دیگه
Meh
حداقل تو بحث انیمیشن فیفا در حد یه بازی نسل هفتمی هست. زباله هم بهش بگم در حق زباله کم انصافی کردم.

PES هر چقدر هم مشکل داشته باشه از لحظه زدن سوت داور خیلی از آشغال EA بهتر هست (بود).

علت شکست خوردن PES اینه که در حال حاضر فقط داشتن یه گیم پلی بهتر از رقیب کافی نیست.

فیفا از نظر مودهای آنلاین و کیفیت سرورها و لایسنس‌ها خیلی خیلی بهتره. در حال حاضر پکیج فیفا به مراتب کاملتره و نتیجش هم شده فروش چند ده برابری و له شدن PES.

تنها چیزی که منو ناراحت می‌کنه اینه که چطور سال‌های 2012 تا 2014 در زمینه گیم‌پلی فیفا خیلی عالی شده بود اما دوباره خانه رو از بیخ و بن ویران کردن؟ خیلی سخت بود همون هسته گیم‌پلی رو سالانه بهبود بدن و در کنارش گرافیک رو بهتر کنن؟ من دیشب نسخه ۱۲ نسل قبل رو بازی کردم از نسخه‌های جدید بهتر بود با این که از نظر انیمیشن و گرافیک مشخص بود بازی یه دهه قبله!

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
Meh
حداقل تو بحث انیمیشن فیفا در حد یه بازی نسل هفتمی هست. زباله هم بهش بگم در حق زباله کم انصافی کردم.

PES هر چقدر هم مشکل داشته باشه از لحظه زدن سوت داور خیلی از آشغال EA بهتر هست (بود).

علت شکست خوردن PES اینه که در حال حاضر فقط داشتن یه گیم پلی بهتر از رقیب کافی نیست.

فیفا از نظر مودهای آنلاین و کیفیت سرورها و لایسنس‌ها خیلی خیلی بهتره. در حال حاضر پکیج فیفا به مراتب کاملتره و نتیجش هم شده فروش چند ده برابری و له شدن PES.

تنها چیزی که منو ناراحت می‌کنه اینه که چطور سال‌های 2012 تا 2014 در زمینه گیم‌پلی فیفا خیلی عالی شده بود اما دوباره خانه رو از بیخ و بن ویران کردن؟ خیلی سخت بود همون هسته گیم‌پلی رو سالانه بهبود بدن و در کنارش گرافیک رو بهتر کنن؟ من دیشب نسخه ۱۲ نسل قبل رو بازی کردم از نسخه‌های جدید بهتر بود با این که از نظر انیمیشن و گرافیک مشخص بود بازی یه دهه قبله!
من فیفا ۱۲ رو بازی کردم حالم بد شد،بازی شدیدا آرکید و مسخره بود در مقایسه با نسخه های جدید،از فیفا۱۷ به بعد فیفا خیلی واقعی تر و بهتر شد.
پس ۱۳ بنظرم بهترین نسخه سری بود
بعدش نسخه ۱۷ هم بد نبود ولی ب ۱۳ نمیرسید
من از فیفا ۱۴ طرفدار فیفا شدم و بنظرم فیفا۱۷ بهترین نسخه سری بوده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من فیفا ۱۲ رو بازی کردم حالم بد شد،بازی شدیدا آرکید و مسخره بود در مقایسه با نسخه های جدید،از فیفا۱۷ به بعد فیفا خیلی واقعی تر و بهتر شد.
فیفا 12 آرکید بود lol
مگه از 12 شبیه ساز تر هم داریم؟

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
کلا همه رو چپه میگی داداش!!! :|
...
در پلشت بودن ea که اصلا شک و شبه ای نیست ، شرکتی که برمیداره مثلا قرار داد انحصاری با پورشه می‌بنده بعد تو نصف بازیاش از همون پورشه استفاده نمیکنه تکلیفش مشخصه :))
ولی انصافا هرچقدر از نظر فنی(در همه جهات) فیفا از نسخه ۱۶ به بعد با آلوده شدن به ویروس فراست بایت به اف رفت ، از نظر محتوا خوب بود آنلاینشم که پر طرفداره و اعتیاد اوره (هرچند گیم پلی واقعا زباله بود اصلا قابل قیاس با نسخه های نسل هفتمی فیفا نبود) ، حتی واسه آفلاین مودهایی مثل جورنی و ولتا اضافه کرد حالا کاری ندارم موفق بوده یا نه ولی حداقل در ظاهر یکارایی میکرد
ولی اینور pes ریق رحمتو سر کشید اما سرور درست حسابی ندید ، محتوا جدید ندید ، بازسازی کامل مود های آفلاین ندید ، صدا گذاری و جو اتمسفر درست حسابی ندید و...
تنها دلیل همون ۳.۴ میلیونی که بازیو به صورت رسمی می‌خردن گیم پلی بهتره اش نسبت به رقیب بود
این چیز جدیدی هم که کونامی رونمایی کرد کارخونه تولید پوله مطمئنم بیشترم مو دماغ جناب ea میشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
این دوستانی که دارن میگن EA جهانخواره و فلان و ... لطفا این دو سوال منو پاسخ بدن.
۱.کونامی از لایسنس چمپیونز لیگ که سالها در انحصار داشت چه استفاده ایی کرد؟
۲.چرا لایسنس چمپیونزلیگ رو مجانی تقدیم EA کرد؟
دوست دارم یه با انصاف اینجا باشه و این دو سوال رو پاسخ بده.
هیچ کس پاسخ نداد.
معلوم شد چقدر با انصاف و صادقید.
و من اله توفیق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر