Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دو سال سرکار گذاشتن و اون تیزر دروغین، برای این بود؟ واقعا خسته نباشن.
الان قشنگ معلوم شد کدوم کمپانی به شعور هواداراش توهین میکنه. نه که EA خیلی تاپ باشه، نه. ولی اینجوری بیای دو سال ملت رو با یه تیزر دروغین سرکار بزاری نهایت بیشعوریه.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
دوستان خیلی ناراحتن
از تغییر نام بازی
از افت بازی
از تغییر سیاست یکباره کمپانی و ......

کونامی اسپورت
من از میکرو بازی فوتبال کونامی بازی کردم Konami Hyper Soccer
بعد سگا و ......

در گذشته کونامی فوتبال هاش مطرح و خوب بود
حتی زمان winning eleven رو پلی ۱ و ‌‌‌‌‌.....
و هنوزم دوستشون دارم

اما کلا افت کرد و فیفا جلو زد
و یه شکست بود برا کونامی
کونامی دید براش صرف نداره گذاشت کنار

اما من به همین efootball هم راضیم
حتی winning eleven 3 final ریمیک هم کنن من با ذوق میرم میرم میگیرم 😁

برای من واقع گرایانه بودن فوتبال اصلا مهم نیست
حتی فوتبال ها جدید با تم کلاسیک بازی می‌کنم 😁

⭐ من که با کونامی خواهم ماند

D_NQ_NP_632208-MPE32065528533_092019-O.jpg

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
البته من کمی فکرم میره به اینطرف که چون کونامی ازنظرلایسنس نمیتونست باeaرقابت کنه رفته مدهای انلاین ومحتواروزیادکرده ولباس گل من گلیی که سفیرای کونامی پوشیده بودن نشون این موضوعه.نمیدونم الان منم خیلی اولش عصبانی بودم ولی محتواش خوب باشه یجورایی مثل فیفامیشه تازه گرافیک وفیزیک نسل9فدای محتوهاشده.ولی نمیخوام ازکونامی احمق دفاع کنم شک نکنیدهمه کسایی که میگن بازی فلانه وبساره که حقم دارن اولین نفرباخودمن بازی رودانلودمیکنن. نمیدونم کونامی چرانقطه قوتش گیمپلی روداره فدای شایدمن استنباطم اینه محتوامیکنه.ولی میتونست قابلیت free play روبذاره ولی گرافیک نسل9روبیشترکارمیکردبازم قضاوت زوده ببینیم کونامی چی گلی اینبارسرخودش میگیره.ازدوستان بخصوص فرهادعزیزوامین جان میخوام که تاحالاوایسادیم بازم وایمیسیم تاکونامی خبرارومیگه کامل برسم هرسال تایپیک22روبااجازه مدیرای سایت بزنه .خیلی ممنون

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
بتن ریزی برای ارائه محتوا f2p و آنلاین و گمبلینگ خلاصه .چیزی باشه که بتونه در انواع اقسام پلتفرم فروش بره و بستر جوری باشه که مردم پول خرج کنن داخل بازی همون کاری که ea هم میکنه

محتوا بره به سمتی که اگه آنلاین بازی نسخه آنلاین رو بخری . آفلاین بازی محتوای آفلاین رو بخری .خیلی ها هم نسخه کامل دو بازی رو میخرن همه ساله ها ولی در 99% مواقع آنلاین بازی میکنن و به آفلاین دست نمیزنن در حالی که پول برای آفلاین هم پرداخت کردن . اصلا اون بخش آنلاینه که در دو فوتبال امروزی با توسل به هندیکپ و اسکریپت هیجان ایجاد میکنه

احتمال زیاد دو فوتبال امسالی همون نسخه های قبلی پولیش شده هستند . از انجین های فعلی شون فرو نکنن بیرون اوضاع همینه و کلا سیاست سیاست ـه پول محور هست

دو کمپانی نسل 8 رو به جای وقت گذاشتن برای توسعه وقت گذاشتن برای لایسنس و تبلیغات و هرساله همون محتوا سال قبل رو با 4تا اسم و تکنولوژِی جدید میفروشن

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بتن ریزی برای ارائه محتوا f2p و آنلاین و گمبلینگ خلاصه .چیزی باشه که بتونه در انواع اقسام پلتفرم فروش بره و بستر جوری باشه که مردم پول خرج کنن داخل بازی همون کاری که ea هم میکنه

محتوا بره به سمتی که اگه آنلاین بازی نسخه آنلاین رو بخری . آفلاین بازی محتوای آفلاین رو بخری .خیلی ها هم نسخه کامل دو بازی رو میخرن همه ساله ها ولی در 99% مواقع آنلاین بازی میکنن و به آفلاین دست نمیزنن در حالی که پول برای آفلاین هم پرداخت کردن . اصلا اون بخش آنلاینه که در دو فوتبال امروزی با توسل به هندیکپ و اسکریپت هیجان ایجاد میکنه

احتمال زیاد دو فوتبال امسالی همون نسخه های قبلی پولیش شده هستند . از انجین های فعلی شون فرو نکنن بیرون اوضاع همینه و کلا سیاست سیاست ـه پول محور هست

دو کمپانی نسل 8 رو به جای وقت گذاشتن برای توسعه وقت گذاشتن برای لایسنس و تبلیغات و هرساله همون محتوا سال قبل رو با 4تا اسم و تکنولوژِی جدید میفروشن
خداروشکر تو یکی دیگه نمیتونی 1k فیفا پلی بدی بعد بیای توی تاپیک از موهبات pes و نقوص فیفا بری به منبر

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
خداروشکر تو یکی دیگه نمیتونی 1k فیفا پلی بدی بعد بیای توی تاپیک از موهبات pes و نقوص فیفا بری به منبر
بهه فیفا پلاتر گرامی

والا من دوساله هیچکدوم رو نخریدم . ولی همچنان هنوز همون فن سابقی و دنبال یقه کردن ملت . بذار چند ماه از یقه کردن اینو اون بگذره. کی لباس دورتموند میپوشه کی بایرن هنوز برات مسئله ست گویا:D

نقاط قوت و ضعف هر دو فوتبال رو دیگه همه میدونن .الان کلی سایت و یوتیوب و متخصص هست

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان میشه توضیح بدید چه اتفاقی برای فوتبالی که دو سال کنسل شده بود تا نسخه نسل نهمیش رو بسازن افتاد؟
یادمه ی مصاحبه امین گذاشته بود که یکیشون گفته بود ما برای نسل نهم فلان میکینم,چی شده پس :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان میشه توضیح بدید چه اتفاقی برای فوتبالی که دو سال کنسل شده بود تا نسخه نسل نهمیش رو بسازن افتاد؟
یادمه ی مصاحبه امین گذاشته بود که یکیشون گفته بود ما برای نسل نهم فلان میکینم,چی شده پس :|
فعلا کنسل شده یه نسخه ساختن روی تمام پلتفورم ها از جمله موبایل ران بشه و کراس باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بااحترام به همه دوستان همین روش بازی free playتویکی ازسایتهابچه هانشون دادن به من حدود69kلایک خورده فقط عده کمی ازتریلرناراحتن.اونم بخاطراینه بعضیها کرکی وهکی میگرفتن که تکنولوژی فعلا داره باهکی وکرک مقابله میکنه که طبیعیه شمابودیدمیزاشتین حاصل کارتون مجانی بره بدون پول دست مشتری.بنظرمیادکونامی از2014 درس عبرت گرفته باانریل4شروع کرده فیفاهم بافراستبایت اوایل همین کرد وازتمامی امکاناتش استفاده نکرد.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
View attachment 218067View attachment 218068
دو عشق ابدی در یک قاب
البته نسخه های ۲۰۲۰،۲۰۱۳ و ۲۰۲۱ هم‌بازی های خوبی بودن
PES5 و 6 شاهکار بودن :x
آدریانو تو PES6 هیولا بود رسما, از وسط زمین توپ میکرد تو دروازه,

البته من بیشتر 8 رو بازی میکردم چون یادمه دیسک 5 و 6شم خراب شده بود :|, یه زمانی هم یه نسخه ژاپنی ازش داشتیم که نمیدونم مال چه سالی بود اما دو نفرش خیلی حال میداد, هر دستم یکی اینتر میگرفت یکی آسه میلان :D

عجب تیمایی بودن این دوتا اون زمان 8->.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر