Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
صمد جان متاسفانه نمیشه .

داخل مای کلاب که ادیت کفش اینا نداره . خارج مای کلاب هم هر تغییری در بخش ادیت اصلی بازی بدیم و کفش بازیکنا رو عوض کنیم داخل مای کلاب این تغییرات اعمال نمیشه .

ولی مثلا مسترلیگ میشه . یعنی شما مسترلیگ باشی . بیای بیرون مسترلیگ و تو بخش ادیت کفش هر بازیکنی رو تغییر بدی اون وقت این تغییرات داخل مسترلیگ هم اعمال میشه . ولی متاسفانه مای کلاب این طوری نیست .
حتی یه رومخی دیگه آینه ادیت سلبریشن یاشادی گل هم فقط مال افلاینه وتومای کلاب نمیشه ادیت کرد شادی بعدازگل رو

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اگه با ایکس باکسی به خاطر متغیرهای کانکشن و اللخصوص دی ان اس هست . شما هر زمان دی ان اس تغییر میدی لاگین دیتا ها هم متغیر میشن

کلا تو ایران آنلاین زدن با ایکس باکس کمی اذیت ـه دی ان اس های متعدد نیازه

پ ن : جزییات صورت لجند ها نسبت به نسخه قبل یکمقدار تغییراتی داشته . هرچند لجند هارو کلا دستی میسازن.. اگر اشتباه نکنم نورپردازی هم تغییراتی داشته

125203831_1051531561973011_4903567944821336978_n.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آپشن فایل PES 2021 WEPES MIX Option File V1
این آپشن فایل آمیخته ای از تمامی آپشن فایل هایی هستش که منتشر شده به اضافه این که ما ویژگی های بسیار زیادی به این آپشن فایل اضافه کردیم و بهترین آپشن فایلی هستش که میتونید در اینترنت پیدا کنید . چون هر آپشن فایل مختلفی که مجموعه ای از بهترین ادیت ها رو داشته برداشتیم و کنار هم گذاشتیم و همین طور خودمون هم تنظیمات گسترده ای در بخش تاکتیک ها و شبیه سازی استادیوم ها و ساخت یک سری بازیکن ها و برطرف کردن مشکلات و ... در بازی داشتیم . به طور مثال ما از آخرین ورژن آپشن فایل PES Universe که ورژن 3 بوده استفاده کردیم به همراه آپشن فایل های دیگه . مثلا لیگ آلمان و کلی لیگ دیگه ساخته ادیتور های غیر PES Universe بوده که به بازی اضافه کردیم . بعد خودمون تاکتیک ها و ... بسیاری از لیگ ها رو تنظیم کردیم و ادیت کردیم با توجه به تاکتیک هایی که در واقیت دارن ( این تغییرات بیشتر در بخش دستورات پیشرفته بوده و بعضی تیم ها نیاز داشتن تا فلوید فرمیشنشون رو تنظیم کنیم ولی تنظیم مهم تر و اصلی دستورات پیشرفته چند لیگ بوده ) و کلی کار های دیگه از که انجام دادیم .

ویژگی های این آپشن فایل توسط ادیتور های دیگه :

• لوگوی اتاق کنفرانس بسیاری از لیگ های معتبر مانند آلمان - انگلیس - اسپانیا - فرانسه و ایتالیا در بازی هستش . همین طور لوگوی اتاق کنفرانس لیگ آلمان هم در این آپشن فایل موجود میباشد .
  • تیم های بزرگی که در لیگ های معروف در بازی هستن کیت هاشون به صورت 2048 ریخته شده . مثل دورتمند و رئال مارید و بسیاری از تیم های بزرگ دیگه .
  • عکس استادیوم ها ، مربی ، شبیه سازی استادیوم هاشون بر اساس واقعیت در بازی تنظیم شده و لیگ های معتبر اروپایی به صورت کامل این بخش ها روشون تنظیم و کار شده
  • کیت های سوم و چهارم بسیاری از تیم ها اضافه شده .
  • Rival Clubs اکثریت لیگ های بزرگ و حتی متوسط در بازی تنظیم شده که برای بازی کردن در مسترلیگ بسیار مهم هست این بخش .
ویژگی هایی که خودمون به بازی اضافه کردیم و تنظیم کردیم :

• دستوران پیشرفته ( advanced instruction ) و تاکتیک های لیگ های آلمان - اسپانیا - انگلستان - ایتالیا بر اساس واقعیت تنظیم شده
  • استادیوم های تمامی 55 ملی اروپایی در بازی شبیه سازی شده . از تور دروازه بگیرید تا چمن و پیست کناری زمین و رنگ صندلی و خلاصه استادیوم ادیتور داخل بازی تا جایی که به ما اجازه میداد تمامی استادیوم های ملی اروپایی و آمریکای جنوبی در بازی رو بر اساس واقعیت تنظیم کردیم . استادیوم های تیم های ملی اروپایی و آمریکای جنوبی که استادیوم های واقعیشون هم در بازی هست روی همون استادیوم ها تنظیم کردیم .
  • اسکواد یک سری تیم های ملی اروپایی بر اساس واقعیت به روز شده .
  • یک سری بازیکن های تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال به نام های علی علیپور ( بازیکن سابق پرسپولیس ) علی کریمی ( بازیکن سابق استقلال ) - علیرضا بیرانوند - مهدی قایدی - مهدی طارمی و وریا غفوری رو که ساخته ( علی حیدری ) اروند 2520 هستش و با توجه به درخواست طرفدار های این دو تیم ساخته و ما هم تنظیماتش رو به بازی اضافه کردیم .
  • مدلینگ بندی لئون گورتسکا دچار تغییراتی شده و به روز رسانی شده . همین طور پیراهن ورزشی و ... کفش بسیاری از بازیکنان به روز رسانی شده .
  • موشن حرکتی توماس مولر به روز رسانی شده و به روز رسانی جدید نوع دویدن بدون توپ و با توپ این بازیکن به واقعیت بیشتر شباهت پیدا کرده .
لینک دانلود : PES 2021 WEPES MIX Option File V1 PS4

• در پایان باید بگم از این به بعد آپدیت هایی برای این آپشن فایل دریافت خواهید کرد و دیگه نیازی اصلا نیست آپشن فایل خودتون پاک کنید و به راحتی میتونید از آپدیت های آپشن فایل ما در بازی استفاده کنید .

توجه :

• قبل از ریختن آپشن فایل تمامی عکس ها رو پاک کنید .
  • قبل از ریختن آپشن فایل یک بار گزینه Apply Live Update رو بزنید و نقل و انتقالات رو به روز رسانی کنید .
  • همین طور دو Folder برای شما تدارک دیده شده . در Folder که نوشته شده Aplly Data هنگام نصب هردو گزینه Aplly Player And Squad Data و Overwriting image files of the same name رو تیکش رو روشن کنید .
  • در Folder که نوشته شده Don't Apply Data هنگام نصب هردو گزینه Aplly Player And Squad Data و Overwriting image files of the same name رو تیکش رو خاموش کنید .

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
آپشن فایل PES 2021 WEPES MIX Option File V1
این آپشن فایل آمیخته ای از تمامی آپشن فایل هایی هستش که منتشر شده به اضافه این که ما ویژگی های بسیار زیادی به این آپشن فایل اضافه کردیم و بهترین آپشن فایلی هستش که میتونید در اینترنت پیدا کنید . چون هر آپشن فایل مختلفی که مجموعه ای از بهترین ادیت ها رو داشته برداشتیم و کنار هم گذاشتیم و همین طور خودمون هم تنظیمات گسترده ای در بخش تاکتیک ها و شبیه سازی استادیوم ها و ساخت یک سری بازیکن ها و برطرف کردن مشکلات و ... در بازی داشتیم . به طور مثال ما از آخرین ورژن آپشن فایل PES Universe که ورژن 3 بوده استفاده کردیم به همراه آپشن فایل های دیگه . مثلا لیگ آلمان و کلی لیگ دیگه ساخته ادیتور های غیر PES Universe بوده که به بازی اضافه کردیم . بعد خودمون تاکتیک ها و ... بسیاری از لیگ ها رو تنظیم کردیم و ادیت کردیم با توجه به تاکتیک هایی که در واقیت دارن ( این تغییرات بیشتر در بخش دستورات پیشرفته بوده و بعضی تیم ها نیاز داشتن تا فلوید فرمیشنشون رو تنظیم کنیم ولی تنظیم مهم تر و اصلی دستورات پیشرفته چند لیگ بوده ) و کلی کار های دیگه از که انجام دادیم .

ویژگی های این آپشن فایل توسط ادیتور های دیگه :

• لوگوی اتاق کنفرانس بسیاری از لیگ های معتبر مانند آلمان - انگلیس - اسپانیا - فرانسه و ایتالیا در بازی هستش . همین طور لوگوی اتاق کنفرانس لیگ آلمان هم در این آپشن فایل موجود میباشد .
  • تیم های بزرگی که در لیگ های معروف در بازی هستن کیت هاشون به صورت 2048 ریخته شده . مثل دورتمند و رئال مارید و بسیاری از تیم های بزرگ دیگه .
  • عکس استادیوم ها ، مربی ، شبیه سازی استادیوم هاشون بر اساس واقعیت در بازی تنظیم شده و لیگ های معتبر اروپایی به صورت کامل این بخش ها روشون تنظیم و کار شده
  • کیت های سوم و چهارم بسیاری از تیم ها اضافه شده .
  • Rival Clubs اکثریت لیگ های بزرگ و حتی متوسط در بازی تنظیم شده که برای بازی کردن در مسترلیگ بسیار مهم هست این بخش .
ویژگی هایی که خودمون به بازی اضافه کردیم و تنظیم کردیم :

• دستوران پیشرفته ( advanced instruction ) و تاکتیک های لیگ های آلمان - اسپانیا - انگلستان - ایتالیا بر اساس واقعیت تنظیم شده
  • استادیوم های تمامی 55 ملی اروپایی در بازی شبیه سازی شده . از تور دروازه بگیرید تا چمن و پیست کناری زمین و رنگ صندلی و خلاصه استادیوم ادیتور داخل بازی تا جایی که به ما اجازه میداد تمامی استادیوم های ملی اروپایی و آمریکای جنوبی در بازی رو بر اساس واقعیت تنظیم کردیم . استادیوم های تیم های ملی اروپایی و آمریکای جنوبی که استادیوم های واقعیشون هم در بازی هست روی همون استادیوم ها تنظیم کردیم .
  • اسکواد یک سری تیم های ملی اروپایی بر اساس واقعیت به روز شده .
  • یک سری بازیکن های تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال به نام های علی علیپور ( بازیکن سابق پرسپولیس ) علی کریمی ( بازیکن سابق استقلال ) - علیرضا بیرانوند - مهدی قایدی - مهدی طارمی و وریا غفوری رو که ساخته ( علی حیدری ) اروند 2520 هستش و با توجه به درخواست طرفدار های این دو تیم ساخته و ما هم تنظیماتش رو به بازی اضافه کردیم .
  • مدلینگ بندی لئون گورتسکا دچار تغییراتی شده و به روز رسانی شده . همین طور پیراهن ورزشی و ... کفش بسیاری از بازیکنان به روز رسانی شده .
  • موشن حرکتی توماس مولر به روز رسانی شده و به روز رسانی جدید نوع دویدن بدون توپ و با توپ این بازیکن به واقعیت بیشتر شباهت پیدا کرده .
لینک دانلود : PES 2021 WEPES MIX Option File V1 PS4

• در پایان باید بگم از این به بعد آپدیت هایی برای این آپشن فایل دریافت خواهید کرد و دیگه نیازی اصلا نیست آپشن فایل خودتون پاک کنید و به راحتی میتونید از آپدیت های آپشن فایل ما در بازی استفاده کنید .
توجه :

• قبل از ریختن آپشن فایل تمامی عکس ها رو پاک کنید .
  • قبل از ریختن آپشن فایل یک بار گزینه Apply Live Update رو بزنید و نقل و انتقالات رو به روز رسانی کنید .
  • همین طور دو Folder برای شما تدارک دیده شده . در Folder که نوشته شده Aplly Data هنگام نصب هردو گزینه Aplly Player And Squad Data و Overwriting image files of the same name رو تیکش رو روشن کنید .
  • در Folder که نوشته شده Don't Apply Data هنگام نصب هردو گزینه Aplly Player And Squad Data و Overwriting image files of the same name رو تیکش رو خاموش کنید .

ممنون امین جان
فقط فلوید فورمیشن نداره?
نصبش کردم ندیدم

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ممنون امین جان
فقط فلوید فورمیشن نداره?
نصبش کردم ندیدم
مهدی جان سلام .

قبلا یه سوالی از من درباره این که چرا امسال پکیج فلوید فرمیشن های لیگ های امسال رو درست نکردم و نذاشتم و بهتون قول داده بودم بعدا وقتش شد درباره این موضوع یه سری توضیحات رو بدم .

در این آپشن فایل جدید تاکتیک - دستورات پیشرفته تیم های مختلف ( یکی از مهم ترین بخش ها ) - تنظیمات تیم ها در زمان دفاع و حمله و لاین دفاعی و ... و همین طور بعضی تیم ها که فلوید فرمیشن هاشون رو تنظیم کردم ( بعضی تیم ها نیاز بود ، اونم به صورت جزئی ) گذاشتم و خیلی از تیم ها فلوید فرمیشن هاشون رو اصلا دست نزدم چون اصلا نیاز نبود و توضیحات مربوطه رو در ادامه پست به شما و دوستان میدم .

ببینید سی پی یو تو مسترلیگ ، خصوصا خودش بازی هایی که میزبان باشه و یا زمین حریف بازی کرده باشه تغییرات زیادی در تاکتیک خودش ایجاد میکنه . یعنی این طوری بگم اگر من بیام فلوید فرمیشن هر تیم رو بیش از حد دست کاری کنم ، سی پی یو اون وقت تغییراتی که خودش در نحوه بازیش اعمال میکنه دچار اختلال میشه . یعنی سی پی یو مثلا میخواد دفاع کنه و بازیکن ها به عقب کشیده بشن ، بعد تنظیمات فلوید فرمیشن من باعث اختلال در نحوه تغییرات هوشمند سی پی یو در جریان بازی میشه .

مثلا فرض کن من بیام زمانی که یه تیم در زمان حمله هستش نحوه جایگیری بازیکن ها رو خیلی حجومی و رو به جلو بذارم . اون وقت سی پی یو میخواد بیاد مثلا در یه زمان هایی از بازی تاکتیکش کمی حجومی تر بذاره و اون وقت نحوه اجراو تنظیم سی پی یو با فلوید فرمیشنی که من تنظیم کردم به هم میخوره .

مهم ترین بخش تنظیم Team Id هر تیم بخش دستورات پیشرفته هستش . اون جا هر تنظیمی صورت بدیم سی پی یو بر اساس اون بازی میکنه ( البته در جریان بازی سی پی یو از دستورات پیشرفته ای مثل تایت مارکینگ و ... استفاده مناسب در زمان معین خودش رو میکنه ) و به همین خاطر بخش دستورات پیشرفته لیگ های آلمان - انگلیس - اسپانیا - فرانسه و ایتالیا رو کاملا تنظیم کردم . البته خود کونامی اکثریت لیگ ها رو بخش دستورات پیشرفته تیمها رو تنظیم کرده اما من دیگه تنظیمات رو گسترده تر و دقیق تر انجام دادم .

به طور مثال شما برید مقابل ایتالیا بازی کنید . با گزینه Wing Back که در بخش دستورات پیشرفته داره و همین طور دفاع تیمیشون به صورت کامل هستش میبینید که این تیم در زمین خودش دفاع میکنه و به شدت متراکم و همه جانبه در زمین خودشون دفاع میکنن و اون گزینه Wing Back که دارن وینگر ها در زمان دفاع سریع به کار دفاعی بر میگردن و دیگه مثلا نیازی نیست من برم تو بخش فلوید فرمیشن و دفاع ها رو در زمان دفاع کردن عقب بکشم . و سی پی یو هم هر وقت بخواد اون گزینه های بخش دستورات پیشرفته رو خاموش میکنه .

اما تیم هایی که مثلا فلوید فرمیشن هاشون روشنه . به طور مثال در این سایت Whoscored.com که جامع ترین و دقیق ترین تاکتیک ها و روش بازی و ... تیم های مختلف رو نشون میده مثلا میگه تیم از سمت راست حمله بیشتری میکنه و بیشتر از این سمت حمله میکنه . خب من برای این که تاکتیک این تیم بیشتر به این شکل در بیارم فلوید فرمیشن ها رو روشن کردم و زمانی که تیم در هنگام حمله هستش کل ترکیب تیم بیشتر به سمت راست متمایل هستش و شاکله تیمی بیشتر از این سمت حرکت میکنه .

به طور مثال تیم ولفسبورگ که توضیحات این سایت درباره استایل بازی تیمی . نقاط قوت و ضعف این تیم رو نشون میده :

5555.PNG

همون طور که در عکس شما مشاهده میکنی این تیم از سمت چپ حملات زیادی میکنه ( Attacking down the left ) و جز استایل بازی تیمیش هستش که همون Team ID هستش که بهش میگیم . تیم ولفسبورگ در زمان حمله اکثرا از سمت چپ حمله میکنه و فول بک سمت چپی رو به جلو حرکت میکنه و فول بک سمت راستی در زمان حمله در دفاع میمونه و به جلو نمیاد . برای این که این تاکتیک رو بتونم در بیارم ، من در بخش دستورات پیشرفته رفتم گزینه Atacking Full Backs رو انتخاب کردم در کنارش گزینه Defensive در زمان حمله رو روی فول بک سمت راستی قفل کردم . این طوری در زمان حمله فول بک سمت چپی حمله میکنه و فول بک سمت راستی در زمان حمله در دفاع میمونه و به جلو حرکت نمیکنه .

شما به راحتی میتونی در این ویدئو این تاکتیک تیمی رو مشاهده کنی و نکته جالب اینه از همین روش به من گل هم زدن . دفاع چپ نفوذ کرد و دفاع راست نفوذ نمیکنه و دقیقا سبک و سیاقی که تیم ولفسبورگ در واقعیت بازی میکنه .

View attachment 1.mp4

و این هم صحنه آهسته همون گل بالایی که میتونی مشاهده کنی و قشنگ میبینی که مدافع چپ چه نفوذی میکنه و مدافع راست دست به نفوذ نمیزنه و کار پوشش رو انجام میده برای جلو گیری از ضد حملات حریف

View attachment 2.mp4

یه مثال دیگه رو براتون میزنم . تیم بایرن در واقعیت از گزینه Centring Target استفاده های زیادی میکنه . یعنی در زمان هایی از بازی وینگر ها ، هافبک های پشتی مهخاجمین مثل توماس مولر در محوطه جریمه به صورت انتحاری اضافه میشن و بازیکن ها با ارسال سانتر ها موقعیت رو برای مهاجمین و وینگر ها و هافبک های اضافه شونده فراهم میکنن و بار ها و بار ها شده از این روش در بازی هاشون گل زنی کنن .

به طور مثال در واقعیت که شما چنین صحنه ای رو مشاهده میکنین . دقیقا یه همچین صحنه ای هم در فینال باشگاه های اروپا کومان به پاریسن ژرمن گل زد .

View attachment 3.mp4

و حالا گزینه Centring Target برای بایرن در بخش دستورات پیشرفته اضافه کردم و همون طور که در ویدئو مشاهده میکنین لئون گرتسکا که بازیکن باکس تو باکسی هم هستش به محوطه جریمه اضافه میشه و با ضربه سر گل میزنه .

View attachment 4.mp4

در پایان باید بگم به هر حال بخش تاکتیکی بازی تا جایی که به ما اجازه داده و گزینه هایی که در اختیار ما گذاشته تا جایی که تونستم نحوه بازی تیم ها رو شبیه بهشون بر اساس واقعیت در آوردم و امیدوارم در سال های آینده این بخش های تاکتیکی ویژگی های بسیار بیشتر و جذاب تری رو اضافه کنه و پیچیدگی های بازی رو بیش از پیش بیشتر و لذت بخش تر کنه .

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دوستان احتمال داره مای کلاب کارت مارادونا رو بده؟
و یه سوال دیگه اینکه من اپشن فایل کامل لیگ هارو ریختم بعد یه آپشن فایل جدا میخواستم از تیم های کلاسیک بریزم که هر کاری کردم ارور میده
احتمال داره به خاطر کمبود جا باشه یا مشکل از جای دیگست

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
دوستان مشکلاتی که بخش آنلاین دارید ممکنه بابت cgnat باشه که اپراتور ها مدت هاست اعمال کردن
من برای pes الان چندین ماهه فقط با یه رنج آی پی بازی میکنم
شاتل اینجا ۴ رنج آی پی میده که یکی شون cgnat اعمال نشده اگه پینگ نرمال باشه هم زود هم دو آنتن پیدا میکنه
من خودم همین الان pes 20 lite بازی میکنم تو این رنج سریع پلیر پیدا میشه بقیه رنج ها خیلی دیر یا اصلا پیدا نمیشه
یه رنج شاتل که دیسکانکتش تضمینیه????
همراه اول که خیلی وقته کلا cgnat اعمال کرده زیاد مناسب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر