Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سایت IGN اعلام کرده بازی PES 2021 یه عنوان مستقل هستش و شما برای خرید این بازی نیازی به این ندارین که نسخه PES 2020 رو داشته باشین .

یعنی به عبارتی PES 2021 یک بازی مستقل هستش و نسخه ای جمع و جور تر هستش و با تغییراتی کم تر . وقتی هم داریم از واژه آپدیت صحبت میکنیم منظور این نیست که نسخه PES 2020 رو آپدیت میکنید میشه نسخه 2021 .

منظور این هستش که بازی جمع و جور تر هستش با تغییراتی محدود . ولی به هر حال بهبود هایی وجود داره و حالا چقدرش رو کونامی باید خبر هایی بیشتری رو منتشر کنه . به طول مثال آپدیت کیت ها و اضافه شدن چهره های جدید و این موارد رو باید نسخه 2021 رو داشته باشین که این چیزا رو ببینید . بهبود گیم پلی هم باید منتظر اخبار رسمی موند .

خلاصه کلام . نسخخه 2021 به نسخه مستقل و جمع و جور هستش .

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
پس عملا اون سیزن آپدیت تو عکس باید ویرایش بشه :D همینجوری ب لطف هر رسانه ای جز خوده اخبار رسمی کونامی ب حد کافی ملت رو گیج کردن:D

احتمالا با تاخییر هم عرضه خواهد شد . تیر ماه تموم شد حتی یک اسکرین شات ازش نیست

• Smile
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
پس عملا اون سیزن آپدیت تو عکس باید ویرایش بشه :D همینجوری ب لطف هر رسانه ای جز خوده اخبار رسمی کونامی ب حد کافی ملت رو گیج کردن:D

دیوانه کردی ما رو :D:((

هر چیزی که در پست اول هست به روز رسانی میشه و خیالتون جمع باشه . فعلا همه چیز موقت هستش .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بیانیه رسمی تیم توسعه دهنده Pro Evolution Soccer رو میتونید درباره این که چرا نسخه PES 2021 نسل هشتمی جمع و جورتر و با قیمت کم تری داره منتشر میشه رو میتونید در این لینک پایین بخونید و صحبت های تیم سازنده درباره نسخه نسل بعدی این سری یعنی PES 2022 که داره با موتور گرافیکی جدید ( Unreal Engine ) ساخته میشه رو بخونید .

دیگه نخواستم اون نوشته ها رو این جا کپی پیست کنم و دوست داشتید میتونید برید صحبت های تیم سازنده رو بخونید .

:Arrowd:

بیانیه رسمی تیم توسعه دهنده Pro Evolution Soccer

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
از اول مشخص بود ک سیزن پسی در کار نخواهد بود و دارن رو 21 کار میکنن . استناد کردید به استور ماکروسافت که لینک پیوست ش هم نوشته بود پوچ است اونجا بود ک دیگه کلا نا امید شدم از همه:D مخصوصا اونجاش ک همه ش یه 100 مگ سیزن پس ـه خیلی خوب بود خیلی دوست داشتم:D

آخه فقط تو بازیسنتر شنیدم استور ماکروسافت معتبره :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@B-King اینجوری که بهتره اکانت ظ 2ش رو میخری، اونجوری هم باید pes 2020 میخریدی هم سیزن پس، در ضمن من گفتم سیزن پس پولیه شما گفتی چجوری آپدیت بدن 100 مگ بازی بشه 2021 من گفتم این 100 مگ سیزن پس هست و مجوز آپدیت هست، اون جریان 100 مگ رو هیچجا من نگفتم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
@B-King اینجوری که بهتره اکانت ظ 2ش رو میخری، اونجوری هم باید pes 2020 میخریدی هم سیزن پس، در ضمن من گفتم سیزن پس پولیه شما گفتی چجوری آپدیت بدن 100 مگ بازی بشه 2021 من گفتم این 100 مگ سیزن پس هست و مجوز آپدیت هست، اون جریان 100 مگ رو هیچجا من نگفتم
بخر دیگه تموم شد کنسول من یوتیوبـه:D

پستهای اون تاپیک موجوده دیگه حتی تاریخ عرضه و قیمت 25دلاری ش هم جالبه که باید پرداخت کنی از 20 بری 21 :)) کلا بی سی جالبه:D

کسی اصراری نداره شما دوستان اصرار دارید بگید ماکروسافت کارش درسته در حالی که عقبه خوده ماکروسافت چیزه دیگه میگه:D میگم خبری از سیزن پس نیست میگی شلوار مردم رو کندی :)) تاکید ب خبرها تونم هم جالبه آخه:D

موندم فقط این خبر رو از کجا آوردی که در تکمیل اخبار فیک دیگه هم پست ش کردی قیمت 25دلاری ش هم مشخص ب همراه تاریخ انتشار :D

Opera Snapshot_2020-07-16_140055_forum.bazicenter.com.png Opera Snapshot_2020-07-16_140017_forum.bazicenter.com.png Opera Snapshot_2020-07-16_140035_forum.bazicenter.com.png

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

سیزن آپدیت هست و اشتباه خیلی ها اینه فکر میکنن آپدیتی که تو پوستر رسمی بازی اومده آپدیتی هست که توسط شبکه پلی استیشن یا ایکس باکس یا استیم منتشر میشه? نه عزیز من
سیزن آپدیت منظور آپدیت فصل فوتبال هست

از اول مشخص بود ک سیزن پسی در کار نخواهد بود و دارن رو 21 کار میکنن . استناد کردید به استور ماکروسافت که لینک پیوست ش هم نوشته بود پوچ است اونجا بود ک دیگه کلا نا امید شدم از همه:D مخصوصا اونجاش ک همه ش یه 100 مگ سیزن پس ـه خیلی خوب بود خیلی دوست داشتم:D

آخه فقط تو بازیسنتر شنیدم استور ماکروسافت معتبره :D
سیزن پس که احتمال بود چون هیچ اطلاعاتی منتشر نشده بود شما استور مایکروسافت رو میبری زیر سوال در حالی که این دو سه سال هر چی از PES پیش از معرفی تو استور مایکروسافت لیک شد دقیق بود و رسمی !! تو استور مایکروسافت هم هیچ وقت نوشته نشد بازی سیزن پس هست اون چیزی بود که فنها از خودشون درآوردن و کونامی هم در مصاحبش با IGN همه اون چیزی که استور مایکرو لیک کرده بود رو تایید کرد

در مورد اون 100 مگ هم فکر کنم از دنیا بی خبری چرا که همین الان بری استور سونی هم ببینی بعضی بازیها که حجم نهاییش توسط سازنده مشخص نشده رو زده 100MB و این رو تو صفحه NBA 2K21 لستور مایکرو هم میتونی ببینی...?

Screenshot_۲۰۲۰۰۷۱۶-۱۸۴۸۴۴_Samsung Internet.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

پستهای اون تاپیک موجوده دیگه حتی تاریخ عرضه و قیمت 25دلاری ش هم جالبه که باید پرداخت کنی از 20 بری 21 :)) کلا بی سی جالبه:D

کسی اصراری نداره شما دوستان اصرار دارید بگید ماکروسافت کارش درسته در حالی که عقبه خوده ماکروسافت چیزه دیگه میگه:D میگم خبری از سیزن پس نیست میگی شلوار مردم رو کندی :)) تاکید ب خبرها تونم هم جالبه آخه:D

موندم فقط این خبر رو از کجا آوردی که در تکمیل اخبار فیک دیگه هم پست ش کردی قیمت 25دلاری ش هم مشخص ب همراه تاریخ انتشار :D

View attachment 154448View attachment 154449View attachment 154450
نمیدونم چ علاقه ای به کل کل داری تمام این اطلاعات از استور مایکرو اومده کسی از خودش در نیومده، در هرصورت شرایط اینه میخوای بخر نمیخوای فیفا و یوتوب سلام رسوندن :D

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214

View attachment 154448View attachment 154449View attachment 154450
نمیدونم چ علاقه ای به کل کل داری تمام این اطلاعات از استور مایکرو اومده کسی از خودش در نیومده، در هرصورت شرایط اینه میخوای بخر نمیخوای فیفا و یوتوب سلام رسوندن :D
مگه امتیاز بازی کونامی به مایکروسافت داده شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر