Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
من بازی کردم فیزیک و گیم پلی و قابلیت های جدیدش دو سر گردن از فیفا بهتر شده بهتره خودت بازی کنی تا بفهمی
زدم دانلود بشه امشب نشه تا فردا اوکی میشه
کونامی خیلی خره باید یه بخش بسازه بره رو دست التیمت این گیم پلی هم دیگه خودشو نشون میده
بخدا هرجا میری یارو با غرور میگه فیفا بازم حالا هی توضیح بده بابا این بازی که شما ازش حرف میزنید دیگه شبیه ساز نیست کاملا آرکید شده و برای جذب پلیر دست به هرکاری می‌زنه دیگه هندیکپ کوچکترین داستانشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
کونامی خیلی خره باید یه بخش بسازه بره رو دست التیمت این گیم پلی هم دیگه خودشو نشون میده
بخدا هرجا میری یارو با غرور میگه فیفا بازم حالا هی توضیح بده بابا این بازی که شما ازش حرف میزنید دیگه شبیه ساز نیست کاملا آرکید شده و برای جذب پلیر دست به هرکاری می‌زنه دیگه هندیکپ کوچکترین داستانشه
پِس هم کم هندیکپ نداره. من ۹۲۶ بودم دیشب. ۱۲ تا برد پشت هم آوردم. خوردم به یه ۶۴۲. دوتا شوت از ۳۰ متری زد زارپ رفت تو گل. هرچی زدم دروازه بان گرفت. دوتا هم زدم تیرک. آخر سر دیگه دروازه بان رو دریبل زدم و کردم تو گل. ولی ۲-۱ باختم.
هر دو بازی هندیکپ دارن به مقدار خیلی زیاد.

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
من بازی کردم فیزیک و گیم پلی و قابلیت های جدیدش دو سر گردن از فیفا بهتر شده بهتره خودت بازی کنی تا بفهمی
بخدا هرجا میری یارو با غرور میگه فیفا بازم حالا هی توضیح بده بابا این بازی که شما ازش حرف میزنید دیگه شبیه ساز نیست کاملا آرکید شده و برای جذب پلیر دست به هرکاری می‌زنه دیگه هندیکپ کوچکترین
پِس هم کم هندیکپ نداره. من ۹۲۶ بودم دیشب. ۱۲ تا برد پشت هم آوردم. خوردم به یه ۶۴۲. دوتا شوت از ۳۰ متری زد زارپ رفت تو گل. هرچی زدم دروازه بان گرفت. دوتا هم زدم تیرک. آخر سر دیگه دروازه بان رو دریبل زدم و کردم تو گل. ولی ۲-۱ باختم.
هر دو بازی هندیکپ دارن به مقدار خیلی زیاد.
خوب چرا پلیرها کمپین راه نمیندازن این داستان رو حذف کنن؟ بخدا آدم جرات نمیکنه با این بچه مچه ها بازی کنه یهو بازی هندیکپ میشه ۵ تا میزنه فکر می‌کنه خودش زده 😁

• Like
Reactions: u.s.a

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
منم بازی رو دانلود کردم ۴۰ گیگ بود ولی آخه چرا اینجوریه اگر بازی رایگانه حداقل ۲۰ گیگ میدادن نکردن حداقل تیام رو ۷ دقیقه کنن فازشون چیه 😐

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
برای این نسخه 22 DNS یا فیلتر شکن خوب سراغ ندارید؟ مچ میکینگ خیلی اذیت میکنه داخل بازی هم کلی لگه واقعا رو مخه

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
آقا یکی‌ که بازی میکنه بیاد به من بگه چجوری میشه انلاین مولتی زد..دریم تیم میشه ولی نمیتونم بازی معمولی با تیمای واقعی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر