Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
سلام و درود، اگه رجین یکی باشه بله از همون میتونی استفاده کنی، نهایتا از زمانی که شما بازی رو ریختین تا امروز اگه ابدیتی برا بازی اومده باشه اونو فقط دانلود میکنین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
از کجا بفهمم ریجن هارو؟
اگه گیفت کارت بخرم با اون بازیو بخرم چی؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
از کجا بفهمم ریجن هارو؟
اگه گیفت کارت بخرم با اون بازیو بخرم چی؟
برا فهمیدن رجین بازیت، سیو بازی رو کاپی کن تو فلش و بعد انتقال بده گوشی یا کامپیوتر، از کد فایل سیو میشه فهمید
بله با گیفت کارت هم میتونی بخری

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
آپشن فایلها حس میکنم لباساشون نسبت به خود لایسنسای بازی بی کیفیت تر هستن...آپشن فایل با کیفیت کسی سراغ داره؟ من pes universe رو دانلود کردم

• Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
آپشن فایلها حس میکنم لباساشون نسبت به خود لایسنسای بازی بی کیفیت تر هستن...آپشن فایل با کیفیت کسی سراغ داره؟ من pes universe رو دانلود کردم
2048کیفیتش بالاس ولی نمیکشه فقط تیمهای موردعلاقت روچندتامیتونی باکیفیت کنی ولی بقیه1024ن.تازه فکرمیکنم تولینکی که میخوای اپشن فایل رودانلودکنی بایدتومحتویاتش لینک2048باشه فکرمیکنم البته.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان هیچ راهی نداره این بحث هندیکپ از بازی حذف بشه ؟ داخل جمع های دوستانه یا کلوپ که میخوای بازی کنی این موضوع بدجور تو ذوق میزنه و با اینکه میدونی طرف از تو بازیش ضعیفتره بازی کاری میکنه که هر حمله طرف منجر به موقعیت و گل بشه و تیم شما به هیچ عنوان پاس هاش نمیرسه و انگار وزنه به بازیکنها بستن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
بازی امروز از استور سونی حذف شد
بیانیه ای چیزی ندادن؟
با اون اشغال ورژن ۲۲ که بازی نمیشه کرد
گفته بودن حذف میشه.
مگه اینکه بری از این کانالا بازی رو بخری که از قبل تو لیست دانلودشون موجود بوده باشه. اینجوری میتونی دانلود کنی بازی کنی.
یا اینکه بری دیسکشو بخری.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
گفته بودن حذف میشه.
مگه اینکه بری از این کانالا بازی رو بخری که از قبل تو لیست دانلودشون موجود بوده باشه. اینجوری میتونی دانلود کنی بازی کنی.
یا اینکه بری دیسکشو بخری.
کسی میره بازیشو برمیداره که جاش یه چیزی داشته باشه اون اشغال به اصطلاح ۲۲ که اصلا قابل پلی دادن نیست

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
درود
دوستانی که ایکس باکس دارن راهنمایی کنن :D
اگه من اکانت pes رو، ظرفیت غیر هوم بخرم، میتونم با اکانتهای خودم، بخش مای کلاب رو بازی کنم؟
ممنون میشم کمک کنید چون خیلی واجبه :D

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
درود
دوستانی که ایکس باکس دارن راهنمایی کنن :D
اگه من اکانت pes رو، ظرفیت غیر هوم بخرم، میتونم با اکانتهای خودم، بخش مای کلاب رو بازی کنم؟
ممنون میشم کمک کنید چون خیلی واجبه :D
بله اول وارد اکانتی که خریدی میشی بعد با اکانت خودت لاگین میکنی اینطوری میتونی با اکانت خودت به همه بازی های اکانت های دیگه دسترسی داشته باشی.

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
واسه نسخه هکی pes 2021 کدوم پچ بهتره ؟
پچی میخام که نقل و انتقالات فصل 21/22 داشته باشه و لباس و لوگو و اسم باشگاها هم صحیح باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر