Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یکی جواب بده خواهشن
دوستِ من، الان این بازی به حدی فاجعه هست که شما وقتی یک منو رو انتخاب میکنی، وقتی Back میکنی گلیچ میشه و کلا باید از بازی بیای بیرون :))
فعلا ایشالا اپدیت بده منو هارو درست کنن تا باشه مستر لیگ و ...

* من چند ساعت پیش کامنت دادم و گفتم از بازی راضی ام، اما بعد اتمام دانلود حتی یکبار هم Match making انجام نشد و با زدن روی event دیگه قفل میشه بازی :(((((

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستِ من، الان این بازی به حدی فاجعه هست که شما وقتی یک منو رو انتخاب میکنی، وقتی Back میکنی گلیچ میشه و کلا باید از بازی بیای بیرون :))
فعلا ایشالا اپدیت بده منو هارو درست کنن تا باشه مستر لیگ و ...

* من چند ساعت پیش کامنت دادم و گفتم از بازی راضی ام، اما بعد اتمام دانلود حتی یکبار هم Match making انجام نشد و با زدن روی event دیگه قفل میشه بازی :(((((
من دارم میگم داخل pes 21 چجوریه کاری به نسخه جدید ندارم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
شخصا نیازی به تست بازی نمیبینم، بازی فرای فاجعست. گرافیک و باگ های منتشر شده چیزی نیست که تو سری pes به این شکل دیده باشیم.
یه پسرفت وحشتناک

پ.ن: از 2015 به اینور فیفا نزدم و فکر هم نمیکنم باعث بشه اونو امتحان کنم، کلا هسته گیم پلیش رو حال نمی کنم.

آخرین ویرایش:

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
اونقدرها هم فاجعه نیست (بد هست ولی نه اونجور که داره ترول میشه)

مشخصه کونامی مطمئن شده دیگه توان رقابت با EA رو نداره و سعی کرده جامعه هدفش رو تغییر بده!

از بازی F2P بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.

بزرگ ترین نقطه ضعف بازی حجم به شدت بالاش هست. من نمیدونم وقتی نه تیمی وجود داره، انیمیشن ها به شدت محدود شدند و Base بازی بر اساس نسخه موبایل هست، این حجم 50 گیگابایتی چی میگه. اگه حجمش رو برسونند زیر 20 گیگ و این myClub اونطور که میخوان مورد انتظار قرار بگیره، میتونه درآمدزایی داشته باشه.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شخصا نیازی به تست بازی نمیبینم، بازی فرای فاجعست. گرافیک و باگ های منتشر شده چیزی نیست که تو سری pes به این شکل دیده باشیم.
یه پسرفت وحشتناک و این باعث میشه.

پ.ن: از 2015 به اینور فیفا نزدم و فکر هم نمیکنم باعث بشه اونو امتحان کنم، کلا هسته گیم پلیش رو حال نمی کنم.
مهدی جون توی یوتوب گیم پلی فیفا 22 رو ببین اتفاقا این نسخه خیلی به سمت pes رفته

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
باید توی myclub آنلاکشون کنی بعد میتونی توی مسترلیگ استفاده کنی ازشون
بازی من هکی هست آنلاین نمیتونم بازی کنم ولی پچ ریختم تیم های کلاسیک مثل برزیل، آرژانتین، ایتالیا،هلند و... داره همه لجندها هستن ولی نمی‌دونم باید چجوری داخل مسترلیگ بیارمشون

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
من که همچنان ۲۱ رو ادامه میدم اصلا یه دونه آنلاین پیدا نمیشه ۲۲ !!! درحالی که تو ۲۱ خیلی سریع پلیر پیدا میکنه!!! همه هم دو آنتن و سه آنتن!
معلوم نیست چه مرگشه!
خیلی مسخره اس گرافیک ۲۱ خیلی بالاتر از ۲۲ هستش ولی سیستم بالاتری میخواد ۲۲ و بهینه سازی عملا فاجعه اس
اومدن به خاطر ظاهر و سریع بودن افکت ها و بدون کات سین بودن وسط بازی کار هر چی دیتا بود روی رم خالی کردن باعث شد فشار زیادی بیاد درحالی که گرافیک افت شدید کرده
من چشمم آب نمیخوره درست بشه
فاجعه ی pes 14 به بدترین شکلش رخ داد
آقا توهین نکنید به pes 14 ، انیمیشن های اون بازی می ارزید به کل این بازی ، تا قبل فیفا ۲۲ نسل نهمی انیمشین به اون کیفیت تو هیچ بازی فوتبالی ندیده بودم
صحنه آهسته ها چقدر پر گلیچ و باگه قشنگ ادمو یاد صحنه آهسته های ISS (همون فوتبال گزارشگر ) سگا میندازه :)))

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
آقا توهین نکنید به pes 14 ، انیمیشن های اون بازی می ارزید به کل این بازی ، تا قبل فیفا ۲۲ نسل نهمی انیمشین به اون کیفیت تو هیچ بازی فوتبالی ندیده بودم
صحنه آهسته ها چقدر پر گلیچ و باگه قشنگ ادمو یاد صحنه آهسته های ISS (همون فوتبال گزارشگر ) سگا میندازه :)))
مشکل بزرگ pes 14 اون لباس هاش بود که خیلی حرکتش زیاد بود و خب تماشاگر ها اون سال خیلی افکت هاشون زیاد بود باعث شد اکثر سیستم ها نکشن
من یادمه pes 14 رو سیستمم نکشید و اون سال pes نزدم ولی pes 15 رو سیستمم کشید چون خیلی از اون ارتقا های گرافیکی اضافه pes رو اصلاح کردن و باعث شد بازی بهینه تر بشه
این مشکل دقیقا تو efootbug 22 هم هست
دقیقا شلوغکاری های بی مورد که باعث شد سیستم بهنیه سازی نباشه که مطمئنم نسخه بعدی اصلاحش میکنن مخصوصا این افکت لود همزمان ورزشگاه که اصلا بهینه نیست

• Like
Reactions: AxeL90

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر