Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو برزیل اسپید ۸ بود تو منتخب جهان اسپید ۹ :D
ما تو جهان میذاشتیمش خط حمله :D
ما اصلا برزیل برنمیداشتیم، این قلق باز کردن دوتا منتخب هم کار هرکسی نبود ضربدر خیلی کم باید میزدی بعدش بلافاصله دایره و زیاد، توی کلوپ ما مموری نبود هر وقت کنسول خاموش روشن میشد باس کد رو میزدی :D

• Like
Reactions: AxeL90

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
ما اصلا برزیل برنمیداشتیم، این قلق باز کردن دوتا منتخب هم کار هرکسی نبود ضربدر خیلی کم باید میزدی بعدش بلافاصله دایره و زیاد، توی کلوپ ما مموری نبود هر وقت کنسول خاموش روشن میشد باس کد رو میزدی :D
برزیل زیاد طرفدار نداشت تو‌ این فوتبال ،‌ مثلا آرژانتین و هلند خیلی طرفدار داشتن ولی قطعا سورپرایز این بازی نیجریه بود تنها اسپید شوت ۹ رو داشت خیلیا این تیمو انتخاب میکردن
و اینکه شاید بعضیا ندونن یه منتخب دیگه هم داشت که ما بهش میگفتیم منتخب غاییببن اون ستاره هایی بودن تو تیم ملی ها نبودن مثلا روماریو راوانلی آلن بوکسیچ و...

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
نه رمزش این بود:
دوبار بالا،دو بار پایین ،چپ راست،چپ راست،ضربدر،دایره
اگه صدای دست زدن میومد یعنی دوتا منتخب باز شده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برزیل زیاد طرفدار نداشت تو‌ این فوتبال ،‌ مثلا آرژانتین و هلند خیلی طرفدار داشتن ولی قطعا سورپرایز این بازی نیجریه بود تنها اسپید شوت ۹ رو داشت خیلیا این تیمو انتخاب میکردن
و اینکه شاید بعضیا ندونن یه منتخب دیگه هم داشت که ما بهش میگفتیم منتخب غاییببن اون ستاره هایی بودن تو تیم ملی ها نبودن مثلا روماریو راوانلی آلن بوکسیچ و...
البت شهرما برزیل طرفدار داشت اون دوتا منتخب یکیش باید لیگ 16 تیمی رو رفت و برگشت تموم میکردی تا منتخب بازیکنان بازمانده از جام جهانی 98 باز بشه، تیم بعدی رومانی گلد بود که باید با رومانی قهرمان جام جهانی میشدی تا آزاد بشه

• Like
Reactions: u.s.a and AxeL90

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه رمزش این بود:
دوبار بالا،دو بار پایین ،چپ راست،چپ راست،ضربدر،دایره
صدای دست زدن نیومد و دوتا منتخب باز میشد
میدونم رمزش این بود ولی زدن ضربدر دایره دیمه ای نبود قلق داشت

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
میدونم رمزش این بود ولی زدن ضربدر دایره دیمه ای نبود قلق داشت
نه بابا همین جوری باید می‌زدی قلق خاصی نداشت که!
من هنوز رو کامپیوتر دارمش بعضی وقتا بازیش میکنم،منتخب ها رو هم همینجوری باز میکنم...

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه بابا همین جوری باید می‌زدی قلق خاصی نداشت که!
من هنوز رو کامپیوتر دارمش بعضی وقتا بازیش میکنم،منتخب ها رو هم همینجوری باز میکنم...
من دقیقا یادمه این رمز رو همه بلد بودن ولی زدنش کار هر کسی نبود یه نفر خبره قلقشو به من گفت، توی اون کلوپ از بچه 6ساله تا آدم 35 ساله بلد بودن چجوری هست ولی میزدن باز نمیشد،

صحبت تیم نیجریه شد من خودم اون تیم رو برمی‌داشتم و هد میزدن با نوانکو کانو که قد خیلی بلندی داشت

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من دقیقا یادمه این رمز رو همه بلد بودن ولی زدنش کار هر کسی نبود یه نفر خبره قلقشو به من گفت، توی اون کلوپ از بچه 6ساله تا آدم 35 ساله بلد بودن چجوری هست ولی میزدن باز نمیشد،

صحبت تیم نیجریه شد من خودم اون تیم رو برمی‌داشتم و هد میزدن با نوانکو کانو که قد خیلی بلندی داشت
فقط حضرت اموکاچی :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی

من یه رفیقی دارم دقیقا با همین تاکتیک بازی می کرد آموکاچی سانتر می کرد کانو هد می زد هر وقت هم با من بازی می کرد بازی هامون جنجالی می‌شد ۱۲-۱۳ ،۱۳-۱۴، ۸-۹
منم‌ از اول عشق آلمان بودم با آلمان بازی کردم و البته کرواسی
یادش بخیر بهترین روزای عمرم بود:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر