Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
معلوم نی کی اخرین نقل و انتقالات رو انجام میدن؟
دیروز لایو اپدیت کردم و کاوانی هنوز منچستر نیست
بخاطر همین مستر لیگ رو هنوز شروع نکردم
برو تو edit teams قسمت update latest دقیق یادم نمیاد . حتما باید باشه چون تقریبا یه هفته پیش آپدیت دادن همش درست شد

• Like
Reactions: db07

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
معلوم نی کی اخرین نقل و انتقالات رو انجام میدن؟
دیروز لایو اپدیت کردم و کاوانی هنوز منچستر نیست
بخاطر همین مستر لیگ رو هنوز شروع نکردم
نقل و انتقالات جدید اول آبان ماه به همراه دیتا پک 2 که 160 چهره جدید رو در خودش داره و ...... به بازی اضافه میشه .

چهره نیمار و کریس رونالدو و ... بسیاری دیگر از بازیکنان به روز شده و مدل موهاشون تغییر کرده و یه سری بازیکن ها که چهره هاشون حذف شده بود ( به خاطر این که در بوندسلیگا و تیم هایی بودن که در بازی PES به صورت فیک هم نبود و به همین خاطر چهره هاشون حذف میشه ) و الان در تیم های غیر آلمانی هستن چهره هاشون بر میگرده و همین طور آپدیت عظیمی در بخش به روز رسانی کیت ها هستش و مینی فیس های جدیدی هم به بازی اضافه میشه . همین طور به روز رسانی در رفع باگ و گلیچ و ... هم هستش .

یه سری چهره های بازیکن ها ، از لجند بگیرید تا چهره های جدید و به روز شده و .. رو در آوردن که در نسخه موبایلی اضافه شده و اینا در دیتا پک 2 به نسخه کنسولی اضافه میشه .

EkZ_sLVU8AIVZWP.jpg

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نحوه انتخاب درست بودجه باشگاه ها در مسترلیگ بر اساس واقعیت
یه توضیحی بدم سر این انتخاب بودجه باشگاه ها در PES . شما تو مسترلیگ همون طور که خودتون میدونید میتونید 5 گزینه مختلف رو انتخاب کنید .

• Small
  • Fairly Small
  • Normal
  • Fairly Large
  • Large
شاید برای خیلی از شما دوستان پرسشی پیش بیاد که خب کدوم یکی از اینا به بودجه اصلی باشگاه ها در واقعیت نزدیک هستش ؟

یه راه حل ساده برای این کار هستش و شما برای این که متوجه بشید بودجه بندی هر باشگاه در واقعیت به کدوم یکی از این 5 گزینه نزدیک هستش میتونید به این سایت برید و لیست بودجه بندی تیم ها رو نگاه کنید . :Arrowd:

FIFA 21 Career Mode: Transfer Budgets of all Clubs

به طور مثال :

مثلا بودجه بندی تیم آگسبورگ در این سایتی که ( آمار بودجه بندی کریر مد فیفا 21 هستش ) گذاشته شده 9382000 £ هستش

این بودجه بندی های تیم آگسبورگ در مسترلیگ :Arrowd: ( یه تیم بی و نام و نشان رو مثال زدم همین طوری ... و هر تیم مورد نظری که قصد دارید باهاش بازی کنید همین راه ها رو برید و به راحتی میزان بودجه رو میتونید انتخاب کنید و گزینه مورد نظر خودتون رو از اون 5 گزینه انتخاب کنید . )

1.PNG

پس شما باید گزینه Small رو انتخاب کنید و نزدیک ترین بودجه بندی به واقعیت هستش .

اگر هم میخواید بودجه بندی های هر لیگ در مسترلیگ رو ببینید میتونید به این لینک یوتیوب برید و لیگ های معتبر رو براتون گذاشته و میتونید ببینید که با انتخاب هر یک از 5 گزینه میزان بودجه بندی ها به چه میزان هستش :

به طور مثال لیگ اسپانیا :Arrowd: ( لیگ های دیگه هم تو کانال یوتیوبش گذاشتته )

eFootball PES 2021 - La Liga Transfer Budget

و بعدش میتونید با بودجه بندی سایتی که براتون گذاشتم یکسان سازی کنید و بودجه تیم مورد نظر خودتون رو قبل شروع مسترلیگ انتخاب کنید .

توجه : اگر هم تو مسترلیگ خواستید مثلا فصل تموم شد و رفتید به یه تیم دیگه قبل شروع فصل اصلی به گزینه تنظیمات داخل مسترلیگ برید و بودجه بندی رو تغییر بدید و بعد وارد فصل بعدی بشید و بودجه بندی تیم بعدی شما دچار تغییر میشه . حواستون باشه تو خود فصل باشید و در جریان فصل باشید و بودجه بندی رو بخواید تغییر بدید دیگه هیچ فایده ای نداره و بودجه بندی شما دچار تغییر نخواهد شد .

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان کسی راه حلی برای توپ گرفتن از سی پی یو وقتی پشت به دورازه هست و شیلد میکنه داره؟
خودم گاهی اوقات با دوتا بازیکن پرس کردن میتونم توپ رو بگیرم ولی بیشتر مواقع تا بخوام یار دو رو بیارم چرخیده و گل شده
روی درجه سوپر استار خیلی گل اینجوری میخورم :| و رو مخم هست
داخل 20 همین مشکل رو هم داشتم ولی چونکه خیلی بازیش نکردم قلقش دستم نیومد

• Like
Reactions: Siamak61

samad2

کاربر سایت
Mar 25, 2015
31
نقل و انتقالات جدید اول آبان ماه به همراه دیتا پک 2 که 160 چهره جدید رو در خودش داره و ...... به بازی اضافه میشه .

چهره نیمار و کریس رونالدو و ... بسیاری دیگر از بازیکنان به روز شده و مدل موهاشون تغییر کرده و یه سری بازیکن ها که چهره هاشون حذف شده بود ( به خاطر این که در بوندسلیگا و تیم هایی بودن که در بازی PES به صورت فیک هم نبود و به همین خاطر چهره هاشون حذف میشه ) و الان در تیم های غیر آلمانی هستن چهره هاشون بر میگرده و همین طور آپدیت عظیمی در بخش به روز رسانی کیت ها هستش و مینی فیس های جدیدی هم به بازی اضافه میشه . همین طور به روز رسانی در رفع باگ و گلیچ و ... هم هستش .

یه سری چهره های بازیکن ها ، از لجند بگیرید تا چهره های جدید و به روز شده و .. رو در آوردن که در نسخه موبایلی اضافه شده و اینا در دیتا پک 2 به نسخه کنسولی اضافه میشه .

View attachment 173935
سلام منظورتون از گلیچ چی میتونه باشه؟

• Like
Reactions: Romell

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
دوستان کسایی که هم فیفا رو بازی کردن هم پس رو نظرتون درباره گیم پلی بازی چیه؟من بعد از چندین سال مجدد پس رو ریختم
اون اول هم حقیقتش خیلی چشمم رو گرفت اما بعد اینکه یه کم بیشتر دستم اومد حس میکنم بازی قشنگ قلق داره و با یه استراتژی نسبتا راحت میشه گل زد و با یه استراتژی دیگه بسیار سخت
مثلا خیلی مسخره توپ های تو عمق رد میشه از زیر پای حریف
یا گرفتن خیلی از شوت هایی که به سمت دروازه ام میشه غیر ممکنه(شاید هم تازه کار بودن منه) ولی تو فیفا قشنگ میتونی با کنترل دروازه بان خیلی از تک به تک ها رو بگیری
یا گاها یه بازیکن با اورال 65 همچین شوتی از پشت محوطه میزنه تو گل که آدم میمونه بعد همون بازیکن از دو قدمی دروازه هد میزنه تو اوت!

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان کسی راه حلی برای توپ گرفتن از سی پی یو وقتی پشت به دورازه هست و شیلد میکنه داره؟
خودم گاهی اوقات با دوتا بازیکن پرس کردن میتونم توپ رو بگیرم ولی بیشتر مواقع تا بخوام یار دو رو بیارم چرخیده و گل شده
روی درجه سوپر استار خیلی گل اینجوری میخورم :| و رو مخم هست
داخل 20 همین مشکل رو هم داشتم ولی چونکه خیلی بازیش نکردم قلقش دستم نیومد
من هم مثل شماوخیلیها این مشکل روداشتم متاسفانه.بایدمارک کنی مارک ستینگ وبازیخونی هم خیلی تاثیرداره من فوورواردنوک رویارگیری من تومن میکنم بیشتراوقات توپو میگیرم البته تو21بدترشده ویراه دیگه ضربدررونگه نداره رسیدی به بازیکن ضربدر بزن.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
بهترین کار واسه بستن عمق اینه که دفاع های میانی که رو تا اونجا که ممکنه به گلر نزدیک کنید.
از استراتژی های دفاعی خط دفاع رو تو عقب ترین حالت ممکن نگه دارید و تیمو جمع کنید تو دفاع.
راحت عمق و میشه پوشش داد.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
من هم مثل شماوخیلیها این مشکل روداشتم متاسفانه.بایدمارک کنی مارک ستینگ وبازیخونی هم خیلی تاثیرداره من فوورواردنوک رویارگیری من تومن میکنم بیشتراوقات توپو میگیرم البته تو21بدترشده ویراه دیگه ضربدررونگه نداره رسیدی به بازیکن ضربدر بزن.
والا مارک هم میکنم ولی خیلی جواب نمیده
هر چی تنظیمات دفاع رو هم بوده امتحان کردم
مشکل اینجاست که وقتی شیلد میکنن دفاع پشت سری هیچ جوره نمیتونه توپ رو بگیره و پشتش قفل میشه :|

• Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بهترین کار واسه بستن عمق اینه که دفاع های میانی که رو تا اونجا که ممکنه به گلر نزدیک کنید.
از استراتژی های دفاعی خط دفاع رو تو عقب ترین حالت ممکن نگه دارید و تیمو جمع کنید تو دفاع.
راحت عمق و میشه پوشش داد.
تاحالا امتحانش نکردم امتحان میکنم ممنون ازراهنمایی شما. راستش فکرمیکردم چون گلها روازپشت محوطه میخورم تاجایی که میشه خط دفاعی روازمحوطه وپشت محوطه دورکنم تاازاونجا گل نخورم ولی حتماامتحان میکنم

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام منظورتون از گلیچ چی میتونه باشه؟
سلام به شما .

گلیچ به ایراد های تصادفی در بازی میگن . یعنی یه ایرادی شما تو بازی میبینین و گاه گداری در بازی اتفاق میفته . مثلا این مشکل در پی سی ها زیاد اتفاق میفته . کارت های گرافیکی مختلف و سخت افزار مختلف . مثلا شما کارت گرافیکتون امکان داره سر ساپورت سخت افزاری گرافیکی و اپتیمایز نبودن درایور گرافیکی با بازی مورد نظر و .... اتفاق بیفته و به همین خاطر در بازی گلیچ ایجاد میشه و یه مشکل فنی گرافیکی و یا در بخش فیزیک در بازی میبینین . به طور مثال کارت گرافیک شما توانایی رندر یه بازی مورد نظر رو در تنظیمات بالای گرافیکی نداره و این هنگام در بازی شما شاهد گلیچ هایی خواهید شد . گلیچ حتی به قسمت های دیگه بازی هم حتی امکان داره سرایت کنه .

باگ ها هم به ایراد های دائمی در بخش مورد نظر در یه بازی میگن و در هر نسخه ای از بازی که در دسترس کاربرا هست باگ مورد نظر دیده میشه .

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دیشب توی مای کلاب مسی رو بهم داد
انیمیشن و پلیر آیدی این بازیکن فوق العادست حتی برای پاس های عرضی زمینی و هوایی این بشر هم انیمیشن جدا وجود داره حتی نحوه دویدنش تازه مختص به مسی هم نیست، اکثر بازیکنا پلیر ایدی خودشون رو دارن.
این برای منی که از فیفا ۱۰ یه مدل انیمیشن پاس و شوت و .... دیدم فوق العادست
به تیم بازیسازی باید توی زمینه گیم پلی تبریک گفت .تنها کاری که یه فیفا باز باید انجام بده اینه که وقت بده به این بازی کاری که من تا پارسال نکرده بودم و یه دست میزدم میدیدم نمیشه بازی کرد انگار بازیکن در اختیارت نیست در صورتی که ما خودمون رو گول میزدیم و میخواستیم با دو تا پاس پینگ پنگی و بدون انیمیشن به گل برسیم
در کل با وجود کمبود مود انقدر گیمپلی جذاب هست که توی زمین بتونه سرگرم کنه حداقل مثل اون اشغال حس توهین به شعور مخاطب بهت دست نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر