Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
180
وی پی ان که پینگ ت رو میبره بالا بدتر . دیگه وضعیت نت ایران همینه دم صبح یکم خوبه البته بستگی به ریجن بازیتون هم داره ریجن لاک داره دیگه تو ایران فقط باید 2 بگیری

مدتیه کلا نت یک طوری شده عموم فیلترشکون ها هم از کار افتادن و بعضی دی ان اس ها کار راه نمیندازن مثل سابق
واسه من که توی بتلفیلد بدون وی پی ان پینگم +180 هست با وی پی ان 130

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
كلا با اينترنت adsl ايران online division بازي كردن با حالت لوكالي بازي كردن، زمين تا آسمون فرقشه..تو آنلاين حداقل ٥٠ درصد بازي شانس هست كه توپ به نفع شما بچرخه يا حريف..ميبيني مثلا يكي كه رَنك ٦٠٠ داره رو ميبري بعد از يكي كه رنكش زير ٣٠٠ هست با اختلاف ٥ تا گل ميبازي!

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
180
كلا با اينترنت adsl ايران online division بازي كردن با حالت لوكالي بازي كردن، زمين تا آسمون فرقشه..تو آنلاين حداقل ٥٠ درصد بازي شانس هست كه توپ به نفع شما بچرخه يا حريف..ميبيني مثلا يكي كه رَنك ٦٠٠ داره رو ميبري بعد از يكي كه رنكش زير ٣٠٠ هست با اختلاف ٥ تا گل ميبازي!
این جا در موردش توضیح داده:
مومنتوم در PES چیست؟ + توضیح هندیکپ و اسکریپتینگ (سطح پیشرفته) - It's PES Time

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
جوری نوشته بود ناشناخته تعجب کردم:D سالهاست در بازیهای ورزشی و ریسینگ و.. مولتی پلیر شامل این موضوع میشه کم یا زیاده اسکریپتینگ به سازنده گرامی بستگی داره:D چیزی که این نسل خیلی چشمگیر تر بود مخصوصا در دو فوتبال ولی در nba یکمقدار منطقی تره . البته سازنده ها با آپدیت های مکرر بالا پایین ش میکنن

بلایی که به لطف آلتیمت فیفا و مای کلاب پیس بر گیمر ها نازل شد و پول فراوان به جیب میزنن از این گمبلینگ . البته در آنلاین ضعف در دیلی و نت اینا هم تاثیر گذارن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
تو این گیم اینجوری نمیشه .اینا تو ریپلی که فوروارد بکوارد میشن پر پر میشن حالا نقطه پرپر شوتی یا تکلی چیزی زده شده ریل تایم رندر نمیشن پیش فرض ن - این اتفاق تو بازیهای ورزشی زیادی و حتی ریسینگ ها رخ میده ریسینگ ها هم بعضا به جایی برخرد نکرده آبجکت واکنش نشون میده . الان تو این صحنه موقع اسکرین شات گرفتن چمن پرپر گشته ولی تو این گیم بعد شوت پرپر میشه و عکاس صحنه بک وارد کرده سپس اسکرین شات کرده . چمن هایی هم که تو ریپلی رو صورت میشینن اینجوری ن

starboy

کاربر سایت
Mar 21, 2007
19
دوستان من با xbox one s که میرم تو pes21 بخش آنلاین دیویژن اکثر وقتا حین بازی یهو بازی هنگ میکنه و خارج کیشه از بازی یعنی تا حالا ۸تا بازی کردم ۵ تاش هنگ کرده و ۳-۰ به نفع حریف زده . برا شما هم همینطوره ؟ مشکل چیه ؟ من با adsl وdns وصل میشم مشحلی هم ندارم بابت سرور و اتصال !!!

samad2

کاربر سایت
Mar 25, 2015
31
دوستان من با xbox one s که میرم تو pes21 بخش آنلاین دیویژن اکثر وقتا حین بازی یهو بازی هنگ میکنه و خارج کیشه از بازی یعنی تا حالا ۸تا بازی کردم ۵ تاش هنگ کرده و ۳-۰ به نفع حریف زده . برا شما هم همینطوره ؟ مشکل چیه ؟ من با adsl وdns وصل میشم مشحلی هم ندارم بابت سرور و اتصال !!!
برای من هم هنگ میکنه به منوی اول بازی میاد در حالی که نتم وصله .
بعضی مواقع هم یه ارور میده ازش عکس نگرفتم اپلودش کنم
من فکر میکنم مشکل از نت adsl مخابرات باشه تو pes2020 اوایل با وجود اینکه ریجن۱ بود مشکلی پیش نمیومد اصلا دیسکانکت نمیشد به عبارتی همون AAA معروف بودم ولی اواخر pes 2020 و pes2021 واقعاً بعد شده و دیسکانکت میشه میاد منو اول بازی یا یک ارور میده میگه نت من قطع شده .
الان pes2021 ریجن۲ بازی میکنم همون چیز اینترنتم اومده B.
البته برای ps4 بود گفتم

starboy

کاربر سایت
Mar 21, 2007
19
من فکر میکنم مشکل از نت adsl مخابرات باشه تو pes2020 اوایل با وجود اینکه ریجن۱ بود مشکلی پیش نمیومد اصلا دیسکانکت نمیشد به عبارتی همون AAA معروف بودم ولی اواخر pes 2020 و pes2021 واقعاً بعد شده و دیسکانکت میشه میاد منو اول بازی یا یک ارور میده میگه نت من قطع شده .
البته برای ps4 بود گفتم
شما از چه dns استفاده میکنی برا pes ؟ پینگ adsl من که آسیاتک هست ۶۰هست ولی dns که میزنم که اولش با ۱۸۵ شروع میشه پینگم میره ۱۵۰

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
البته برای ps4 بود گفتم
من امسال پلاسم تموم شده وتمدیدنکردم ولی نمیدونم منم نتم وصله تست کانکشن هم همه خوبه ولی چندباربایدبزنم بره توی مای کلاب. پارسال زیر1-2دقیقه حریفم پیدامیکردم میگم هنوزپلاسم تمدیدنکردم تابدونم 2021چجوریس.ولی تومای کلاب به سختی میره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر