EA برای به پایان رساندن بازی ها در فیفا 11 به بازیبازها جایزه خواهد داد

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
Simon Humbler در مصاحبه ای با یوروگیمر ابراز داشت که تیم سازنده فیفا 11 به دنبال راه هایی می گردد که در شماره بعدی این سری کسانی که در مسابقه های آنلاین،بازی را ترک می کنند تنبیه کند.Humbler که تهیه کننده بازی جام جهانی 2010 برای کنسول های PSP , Xbox 360 , PS3 و Wii نیز هست گفت که بازی به کسانی که بازی را به پایان می رسانند جایزه خواهد داد درحالیکه کسانی که بازی را ترک می کنند جریمه خواهند شد.
محتوای این جوایز هنوز مشخص نشده است.او در این باره گفت:"این یک مشکل پیچیده است.ما قانون پنج دقیقه ای را داریم:اگر احساس می کنید که ارتباط شما با سرور ضعیف است می توانید در پنج دقیقه اول بازی را ترک کنید.اما بعد از این مدت جریمه وجود خواهد داشت.در دنیای آنلاین پیچیدگی هایی وجود دارد از جمله اینکه گاهی در زمانی که اطلاعات به سرورهای ما برمی گردد این معنی را می دهد که پیروزی به کسی که استحقاقش را داشته نرسیده است.ما همیشه به دنبال ارتقا این وضعیت هستیم."
فیفا 11 در کوارتر دوم سال تجاری 2011،بین جولای تا سپتامبر امسال انتشار خواهد یافت.

منبع:
Code:
http://www.vg247.com/2010/02/10/ea-to-reward-players-for-completing-matches-in-fifa-11/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دمشون گرم- اعصاب منو خورد میکنن!
من که هیچ وقت در نمیام- میتونید از احمد رضا بپرسید

فیفا 11 در کوارتر دوم سال تجاری 2011،بین جولای تا سپتامبر امسال انتشار خواهد یافت.
منظورش -3-Q4 سال 2010 هست!!!طبق معمول!!!

البته امید وارم بصورت ازمایشی روی FIFA WORLD CUP 2010 امتحانش بکنند(این بازی در Q2 سال 2010 میاد!!!!!!!)
تو اون بازه زمانی اصلا بازی فوتبالی نمیاد:D

پ.ن:حرفهای VG رو زیاد جدی نگیرید!از این سوتیا کم نمیده!

پ.ن2:خبر تو شلوغی x10 گم شد -ممنون بابت توجهتون-خیلی برام مهم بود این خبر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
من بعد از مدت ها كه بن بودم كنسول خريدم وصل شدم يه لايو 2 تا زدم مرتيكه مضخرف زرتي رفتي بيرون . اما يه بار به يكي 9 تا زدن تا آخر بازي موند كلي دعاش كردم . خودمم تاحالا شده 5 تا خوردمو نرفتم بيرون :biggrin1:
اين حركت رو بايد توي شماره ي 10 هم پياده سازي ميكنن .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این رسما به ضرر ایرانیاس.اینترنت ما که حساب کتاب نداره.فرتی میزنه قطع میشه.اگر عقلشون برسه و نتیجه هم چک کنن قبلش بد نیست.فقط به خارج شدن از بازی کار نداشته باشن.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
این رسما به ضرر ایرانیاس.اینترنت ما که حساب کتاب نداره.فرتی میزنه قطع میشه.اگر عقلشون برسه و نتیجه هم چک کنن قبلش بد نیست.فقط به خارج شدن از بازی کار نداشته باشن.
دقیقا! همچین مشکلی برای ما هست فقط! :(
اما یه چیزی رو بگم:D :
من تو همین FIFA10 یه بار جوگیر شدم، 4 5 نفر رو پشت سر هم با 3 الی 8 گل در هم شکستم (:cool:)، آقایون هم نه چپ می رفتن نه راست، زرتی Quit می کردن! بعد از اون چند تا بازی وقتی امتیاز و Levelم رو چک کردم، خیلی رفته بود بالا!!! :eek: با این حساب اگه جلو باشی و طرف Quit کنه، شما امتیاز و Level Upت رو می گیری! نمی دونم، شایدم اشتباه می کنم! کس دیگه ای چنین موردی داشته؟!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من خودم یک مقدار کم که فیفا10انلاین بازی کردم.یک بار از یک نفر3-1جلو بودم طرف بهانه اینکه تو دمو های بازی را رد نمی کنی بره جلو از بازی خارج شد.اما انصافا خودم یک بار6-1عقب بودم تا اخر وایسادم.:cheesygri
فکر کنم اینا رو جو گرفته تو قسمت سینگل هم اگه از بازی خارج بشی ازت امتیاز کم می کنن.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما دقیقه ی 10ـم 1- 0 جلو میفتی و یهو تصمیم میگیری از بازی بری بیرون ، اگر بخوان نتیجه رو چک کنن باید شما امتیازت رو بگیری ، ولی تو 80 دقیقه نمیشه نتیجه رو عوض کرد؟
با این حساب اگه جلو باشی و طرف Quit کنه، شما امتیاز و Level Upت رو می گیری!
به شرط اینکه 5 دقیقه از بازی گذشته باشه Skill Pointـت رو میگیری.
البته فقط Skill Pointـت رو میگیری وگرنه اگر دنبال اچیومنت های آنلاین مثل Win 100Ranked Match باشی ، این برد برات حساب نمیشه چون فقط بازی های کامل شده شمرده میشن.
اما يه بار به يكي 9 تا زدن تا آخر بازي موند كلي دعاش كردم
PSN رو اطلاعی ندارم از این سیستم ها داره یا نه ولی توی Xbl خیلی پیش اومده اینجوری بردم و طرف بعد بازی تو Player Review برام Unsporting زده و Avoidـم کرده:D
طرف بهانه اینکه تو دمو های بازی را رد نمی کنی بره جلو از بازی خارج شد
البته این کاری که شما و خیلی های دیگه میکنید واقعا اعصاب خرد کن ـه! طرف دروازه ی خالی گل زده میخواد بشینه کامل صحنه ی آهستش رو ببینه!

پ.ن: البته سازنده وقتی احمق شد میاد اچیومنت میذاره از 5 بازی ـه آنلاین Quit کنید! تازه اچیومنتش Sectert هم هست یعنی شما سوپرایز میشین:D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پ.ن: البته سازنده وقتی احمق شد میاد اچیومنت میذاره از 5 بازی ـه آنلاین Quit کنید! تازه اچیومنتش Sectert هم هست یعنی شما سوپرایز میشین:biggrin1:
خدایش راست میگی؟؟؟من هم چین چیزی نگرفته بودم :biggrin1:ایول بزنیم تو کارش:love:شنیدم یک اچیومنت 0 یا 1 داره!اون نیست که؟؟؟؟؟:-"

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
پس بچه ها خودتونو اماده کنید برای جریمه :blushing: اینترنت ما هی فرت میزنه بیرون :blushing: فرا میگن بر بچ ایرانی تر سو هستن نمی دونن م از جای دیگه خرابیم :laughing:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
شما دقیقه ی 10ـم 1- 0 جلو میفتی و یهو تصمیم میگیری از بازی بری بیرون ، اگر بخوان نتیجه رو چک کنن باید شما امتیازت رو بگیری ، ولی تو 80 دقیقه نمیشه نتیجه رو عوض کرد؟

من حرفی از خروج زدم؟گفتم اینترنت یک طرف قطع شه.منظورمم به جریمه ای بود که گذاشتن والا نتیجه که همین الانم 3-0 میشه.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
سلام دوستان اگه این پست جاش اشتباست لطفا منو به قسمت درست ارجاع بدبد تو 10 چه طوری میتونم Live بازی کنم من نسخه اصلیشو ندارم ؟

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام دوستان اگه این پست جاش اشتباست لطفا منو به قسمت درست ارجاع بدبد تو 10 چه طوری میتونم Live بازی کنم من نسخه اصلیشو ندارم ؟
اول ببین چه نسخه ای داری؟؟؟
PC-360-PS3!
بعد برو تو بخش کنسول مربطوطه -قسمت گیمش-تاپیک بازی رو پیدا کن-اونجا بپرس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر