EA اعلام کرد BATTLELOG رایگان خواهند ماند...!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همونطور که میدونیم امسال کمپانی های EA و Activision رقابت بسیار سختی رو روی دو نسخه بازی جدید خود یعنی battlefield 3 و modern warfare 3 دارند،
اما رقابت به این دو بازی محدود نشده و این دو کمپانی سعی میکنند بر سر دو سرویس اجتماعی جدید خود یعنی Elite و Battlelog نیز رقابت کنند.

battlelog.jpg

امروز EA اعلام کرد که battlelog بر خلاف رقیب خود elite رایگان خواهند ماند و هزینه ای بابت سرویسهای آن دریافت نخواهد شد.
اما سرویس اجتماعی اکتیویژن که elite (نخبگان) نام دارد برای کاربران خود دو نوع سرویس رایگان و پریمیوم (دارای هزینه اشتراکی) قرار داده است که هزینه آن بالغ بر 50$ سالیانه میباشد.
آیا باز هم یکی به نفع EA ؟

منبع

آخرین ویرایش:

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
اینا ماهی 2.3 تا بازی میخرن هر کدوم 60 $
اون وقت سااااااااااااااااااااااااالی 50$ ندن؟
زیاد فرقه خاصی نداره
تازه داشتم امیدوار میشدم یه شب یه خبر از دایس و ea نمشینویم :d .ش

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
با اینکار EA طرفدار بیشتری جذب می کنه تا فروشش بالا بره.
امیدوارم به بلای خانمان سوز سونی دچار نشه که آنلاین رایگان کیفیت پایین ولی مایکرو آنلاین پولی کیفیت بالا.حالا

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
اینا ماهی 2.3 تا بازی میخرن هر کدوم 60 $
اون وقت سااااااااااااااااااااااااالی 50$ ندن؟
زیاد فرقه خاصی نداره
تازه داشتم امیدوار میشدم یه شب یه خبر از دایس و ea نمشینویم :d .ش

از این پستت معلومه که منطق نداری و کلا با بتلفیلد و EA لجی و الکی خودتو منطقی جلوه میدی...

نمیدونم بده میگن پولی نمیگیریم حتی اگه در ساااااااااااااااااااااااال تقسیمش کنیم پوله کمی بشه حتی اگه امکانات کمتری داشته باشه؟!

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
از این پستت معلومه که منطق نداری و کلا با بتلفیلد و EA لجی و الکی خودتو منطقی جلوه میدی...

نمیدونم بده میگن پولی نمیگیریم حتی اگه در ساااااااااااااااااااااااال تقسیمش کنیم پوله کمی بشه حتی اگه امکانات کمتری داشته باشه؟!

لج که هستم چرا دروغ بگم؟
ولی اینجا منظورم طرفدارهای codبود که از elite استفاده میکنن . گفتم 50$ سالیانه چیزه زیادی نیست!!!
شما با یه سری دیگه تو سایت با من لجی هرچی میگم ایراد میگیری در صورتی که اگه درست بخونی میفهمی چی گفتم ;) پس اگه مشکل داری باهام حرفام رو نقل نکن

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
لج که هستم چرا دروغ بگم؟
ولی اینجا منظورم طرفدارهای codبود که از elite استفاده میکنن . گفتم 50$ سالیانه چیزه زیادی نیست!!!
شما با یه سری دیگه تو سایت با من لجی هرچی میگم ایراد میگیری در صورتی که اگه درست بخونی میفهمی چی گفتم ;) پس اگه مشکل داری باهام حرفام رو نقل نکن

اونقدر بچه نیستم با کسی لج کنم،مشکل باهات داشتم که اصلا نقل قول نمیکردم حرفتو، شما پسته این مدلی نده باشه منم نقل قول نمیکنم...

خودت برو پستت رو بخون ببین کجاش منطق داره،میگین 720 پی نیست میگین 24 نفرست میگین تکسچر نداره خب میشه اینارو ایراد دونست (که باز هم اونقدر بزرگ نیست) ولی دیگه رایگان هم میدن باز یه چیز میگید دیگه فن بودن هم حدی داره بخدا...

• Like
Reactions: kasra_s_741

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
لج که هستم چرا دروغ بگم؟
50 دلار باسه اونا چیزی نیست ولی اکانات نت عالی BF3داره با وجود شخصی به نام DICEمجانی باشه یعنی بهشت آنلاین
کلی MAP خودت فکر کن دیگه مجانی باشه دقیقا حکایت PSN وLIVE

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
اونقدر بچه نیستم با کسی لج کنم،مشکل باهات داشتم که اصلا نقل قول نمیکردم حرفتو، شما پسته این مدلی نده باشه منم نقل قول نمیکنم...

خودت برو پستت رو بخون ببین کجاش منطق داره،میگین 720 پی نیست میگین 24 نفرست میگین تکسچر نداره خب میشه اینارو ایراد دونست (که باز هم اونقدر بزرگ نیست) ولی دیگه رایگان هم میدن باز یه چیز میگید دیگه فن بودن هم حدی داره بخدا...
برو پست هام رو بخون اگه فقط یه بار یه این 720 بودنش گیر دادم اونوقت این رو بگو. بارها گفتم این رو حتما بازی میکنم.فقط گفتم رو کنسول میتونست وقته بیشتری بذاره!!!
پس اگه کسی چیزی گفته به در نگو دیوار بشنوه.
منماصلا به سیستمه رایگانه این ea کاری ندارم. فقط گفتم 50$ چیزی نیست!!!!!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo

زیادی توی جو هستی ها ;)
تو اصلا نه خبر رو خوندی نه این که فهمیدی این کابر چی گفته خلاصه حرف ایشون اینه که batllelog چه پولی باشه و چه نباشه فرقی ندارن راستی یه دلیل دیگه هم که میگم جوگیری همین امضات هست و برای راه پنجم هم که میخوای بزاری این بزار که راه سریع بدی اینه فقط کافیه مثل من کاری های بقیه رو مسخره و توی امضا قرار بدین و تا همه فکر کنن که شما یک گیمر حرفه و ادم خیلی خفنی هستی این کار رو بکن حتما جو از سرت میپره. کلا توی پست هات توی همش که من دیدم امدی الکی به بقیه گیر دادی.

• Like
Reactions: Nilooofar

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
برو پست هام رو بخون اگه فقط یه بار یه این 720 بودنش گیر دادم اونوقت این رو بگو. بارها گفتم این رو حتما بازی میکنم.فقط گفتم رو کنسول میتونست وقته بیشتری بذاره!!!
نیلوفر اینجا مثل پردیس نیست اگه کسی باهات درگیر شد باید به ادمینها اطلاع بدی یا گزارش کنی :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
من اشتباه کردم ببخشید...
زیادی توی جو هستی ها ;)
تو اصلا نه خبر رو خوندی نه این که فهمیدی این کابر چی گفته خلاصه حرف ایشون اینه که batllelog چه پولی باشه و چه نباشه فرقی ندارن راستی یه دلیل دیگه هم که میگم جوگیری همین امضات هست و برای راه پنجم هم که میخوای بزاری این بزار که راه سریع بدی اینه فقط کافیه مثل من کاری های بقیه رو مسخره و توی امضا قرار بدین و تا همه فکر کنن که شما یک گیمر حرفه و ادم خیلی خفنی هستی این کار رو بکن حتما جو از سرت میپره. کلا توی پست هات توی همش که من دیدم امدی الکی به بقیه گیر دادی.
اینم به خاطر شما...
نیلوفر اینجا مثل پردیس نیست اگه کسی باهات درگیر شد باید به ادمینها اطلاع بدی یا گزارش کنی :|
مرسی از راهنماییتون...

• Like
Reactions: RoCoCo

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
ببخشید دخالت میکنم اما 50 دلار واسه Elite خیلی زیاده شما 50 دلار میدی 1سال اشتراک لایو میگیری با یه المه امکانات ریزو درشت دقت کنی میبینی یه همچین سرویسی خیلی گرونه من خودم fan کالم اما 50 دلار خیلی زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر