EA از مبارز مسلمان UFC عذرخواهی کرد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
uaw_snyvipo2b5cteqatyurb.jpg

«EA Sport's UFC 2» برای شبیه سازی تمام بخش‌های مسابقات UFC شناخته می‌شود. اما در جزئیات دچار اشتباهاتی می‌شود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

«Khabib Nurmagomedov» مبارز سبک وزن UFC که 3 مشخصه‌ی اصلی دارد: 1) سرعت باورنکردنی 2) مصدومیت‌های زیاد که باعث شد در 2 سال اخیر مبارزه نکند 3) مسلمان بودنش که باعث می‌شود کارهایی نظیر عدم مبارزه در ماه رمضان را انجام دهد. EA در این مورد آخر اشتباه بزرگی را مرتکب شده است.

Nurmagomedov بعد از پیروزی در بازی دستانش را به شکل صلیب روی سینه اش می‌گذارد و به این شکل خوشحالی می‌کند. این حرکت یک خوشحالی رایج است که EA برای تمامی مبارزان قرار داده است. اما Nurmagomedov در واقعیت هرگر چنین حرکتی را انجام نمی‌دهد.

Nurmagomedov بعد از مطلع شدن از این موضوع طی پیامی خطاب به EA اعلام کرد:
« من مسلمان هستم و تقاضا می‌کنم حوشحالی بعد از پیروزی مرا اصلاح کنید. من طرفداران مسلمان زیادی دارم، باید به آنان احترام بگذارید. »

EA در جواب Nurmagomedov علاوه بر عذرخواهی اعلام کرد که در بروز رسانی آینده قطعا این مشکل را برطرف خواهند کرد.

EA قطعا چنین کاری را از روی عمد انجام نداده است. اما دیدن اطلاعات نادرست و ناکافی تیم توسعه‌ی UFC آزار دهند است. البته این مورد را نیز نمی‌توان کتمان کرد که EA به مبارزان محبوب و معروف‌تر اهمیت بیشتری قائل است.

====
منبع

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
EA بره تو آپدیت بعدی Brock Lesnar رو اضافه کنه باقی چیزا پیش کش :expressionless:
طرف قهرمان UFC بوده بعد تو بازی نیس ، سی ام پانک که هنو مسابقه نداده مصدوم هم شده رو گذاشتن تو بازی ... صد در صد از لج WWE هم این کارو کردن :grimacing:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
چه ارتباطی به PC داره؟ :-/
شاید من اشتباه بکنم، ولی دقیقا مصداق بارز PC هست. EA هم این حرکت پیش فرض رو برای همه بازیکن ها تعریف کرده بوده، اما حالا برای یه دلیل احترام به طرفدارهای ایشون(که کاملا غیرمنطقی هست.) این حرکت رو حذف کرده. درکل مساله حائز اهمیتی نیست، ولی منظور من این هست که این طرز تفکر (PC) متاسفانه داره باب میشه و درحال تبدیل شدن به هنجار هست.
برای من جالب هست که آیا اگر ایشون قابلمه به سر در مسابقه ها شرکت بکنه و بخاطر این مساله طرفدار داشته باشه، آیا EA باز هم عمل مشابهی انجام میداد؟
به فارسی میشه احترام گذاشتن به دین ملت
این متن زیر برگرفته از Wikipedia هست. من نمیدونم شما چطور از این متن این برداشت رو کردی. البته این برداشت شامل میشه، اما فقط جزئی از کل هست.
Political correctness (adjectivally: politically correct), commonly abbreviated to PC, is a term which, in modern usage, is used to describe language, policies, or measures which are intended not to offend or disadvantage any particular group of people in society

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
برای من جالب هست که آیا اگر ایشون قابلمه به سر در مسابقه ها شرکت بکنه و بخاطر این مساله طرفدار داشته باشه، آیا EA باز هم عمل مشابهی انجام میداد؟

ربطی به داشتن طرفدار یا غیره نداره ... اگه EA بخواد مسابقات رو واقع گرایانه نشون بده ، باید این مبارز که با قابلمه هم وارد میشه (مثلا) رو همینجوری لحظه ورودش رو درست کنه. درست مثل کاری که 2K برای بازی WWE 2K نشون میده. Jake Snake لحظه ورودش به رینگ با یه مار وارد میشه که تو کیسه هم هست و دقیقا همینجوری ورودش رو درست کردن :smiley:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خ
EA بره تو آپدیت بعدی Brock Lesnar رو اضافه کنه باقی چیزا پیش کش :expressionless:
طرف قهرمان UFC بوده بعد تو بازی نیس ، سی ام پانک که هنو مسابقه نداده مصدوم هم شده رو گذاشتن تو بازی ... صد در صد از لج WWE هم این کارو کردن :grimacing:
واقعا . لزنر با اون عظمتش نیست بعد این پانک رو گذاشتن که هنوز یه بازی هم نکرده :D
این Khabib هم خیلی دوست دارم بازی بعدیش از فرگوسن رو ببازه کلا از دار و دسته Cormier خوشم نمیاد .

• Like
Reactions: SiminSecret

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
615
نام
مهدی
جدی CM Punk هست؟؟؟؟ خو این بشر رو وقتی هیچ مسابقه ای نداده چه فنونی میزنه؟! Go to sleep؟

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
جدی CM Punk هست؟؟؟؟ خو این بشر رو وقتی هیچ مسابقه ای نداده چه فنونی میزنه؟! Go to sleep؟

احتمالا سابمیشن آناکوندا وایز براش گذاشتن که آخرش با چندتا پانچ تو صورت حریف تموم میشه :grimacing:... کارای دانا وایت هست دیگه :tearsofjoy:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر