EA آماده‌‌ی E3

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
48049026838311381256.png

کمتر از پنجاه روز دیگر تا غذای مخصوص گیمرها وقت باقی مانده است؛ EA نیز مثل همیشه در همایش E3 [و کنفرانس مطبوعاتی آن] حضور داره. برای اولین خبر، دموی جدید Dragon Age Inquisition برای همایش تایید شده؛ EA به زودی قرار است خبرهای جدیدی در رابطه با کنفرانس خود - 1:00PM PT, June 9 - منتشر کند. از بین رونمایی‌های جدید بیشترین شانس مربوط به Mass Effect جدید می‌باشد؛ عنوانی که در حدود یک سال و خورده‌ای در حال ساخت می‎‌باشد و احتمالات نشان ‌می‌دهد که قرار است در اواخر 2015 عرضه شود. Battlefield با تم پلیسی توسط Visceral Games از دیگر شایعات قوی برای کنفرانس می‌باشد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
به شدت منتظر Star Wars : Battlefront میباشم! :bighug:
و اگر SW جدید هم که امی روش کار میکنه،نشون داده بشه بسیار عالیست! گرچه احتمالش خیلی کمه:-"

یه تریلر از آپدیت آینده ی PvsZ 2 و انشاالله تاییدش برای PC هم عالیست! :d (اون آپدیت آینده خیلی خفن میزنه:x )

و در آخر....باز هم بهروز از این تاپیکا زد که هایپ کنه و ملت خواستار بن شدنش بشن:-"

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Mirror's Edge: Rihanna Edition :crying1:
امیدوارم یه نمایش خفن از بازی نشون بدن، تاریخ عرضه هم واسه همین 2014 باشه دیگه عالیه :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
امیدوارم یه معرفی درست حسابی هم از FIFA 15 داشته باشن چون دومین نسخه ی نسل هشتمشون دیگه حساب میشه و باید تغییرات درست و حسابی نسبت به نسخه ی قبلش داشته باشه ...

به قولی یه فوتبال نسل جدید رو ببینیم ...

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Mirror's Edge: Rihanna Edition :crying1:
امیدوارم یه نمایش خفن از بازی نشون بدن، تاریخ عرضه هم واسه همین 2014 باشه دیگه عالیه :D

43068795226882814164.gif

ولی عمراً اگه 2014 باشه [البته امیدوارم باشه] ، به احتمال زیاد Q1 2015ـه:d.
فقط خدا کنه اون شایعه ای که گفته بودن 2016 میاد تکذیب بشه;;).

آخرین ویرایش:

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
فقط خدا خدا میکنم رئال مادرید رو تو نمایش نشون بدن که فیسا بلاخره واسه هوادارا بد شانس رئال 3D ساخته شد ـه مثل بارسا ، لیورپول اتلتیکو و ... چی میشه ؟ آرزو به دل موندیم به خدا

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چرا من هرچی دارم فکر میکنم که EA چی داره که من دوست دارم و دوست میدارم که معرفی بشه یا نمایش داده بشه به نتیجه ای نمیرسم !؟ :-/ :D

خدا کنه ME جدید نشون بدن 8->
:^o:^o :d
البته این ME که من میگم آینه و لبه نداره :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
NOW ..... Give Me A HELLLL YEAH

READY For New DEAD SPACE

خیلی منتظرم یک نسخه ی عالی نسل بعدی iهستم و لطفا هم بازگشت به ریشه ها باشه در حد نسخه ی اول و دوم ولی جون من مثل شعار اویل 6 نشه که بازگشت به ریشه ها منظورش
بازگشت به COD بود ! :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Visceral Games بره BF بسازه:|
دقیقا همون کاری که Acti با استودیو های داخلیش کرد و همه استودیو هارو فرستاد برن COD بسازن، مثل سازنده های guitar Hero که الان دارن COD می سازن و نتیجش هم میشه یک بازی متوسط
امیدوارم خبر ساخت BF5 توسط Visceral Games شایعه باشه و تو E3 بیان مثلا ادامه dante's inferno برای کنسول های نسل بعد معرفی کنن هر چند که خیلی بعیده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر