E3 2021

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
E3Logo21.png
Electronic Entertainment Experience
12 - 15 June
بعد از غیب یک ساله مراسم E3 امسال به صورت تماما انلاین از تاریخ 12 الی 15 June برگذار خواهد شد

ناشرهایی که فعلا حضورشون در این مراسم تایید شده :

1620933072664.png

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کپکام قبل E3 تاریخ داد
گفت میخواد در مورد این 4 تا بازی صحبت کنه
و فقط هم در مورد همون چهار تا بازی صحبت کرد :D
و بازم ملت عصبانی اند :|

کنفرانس خوبی نبودها. خیلی کش دادن. ولی انتظارات بعضی ها به طرز بیخودی زیادی بالا بود. خودشون واقعا هایپ نکردن این مراسم رو و مشخص بود چیز ساده ایه.
البته من تریلر Great Ace Attorney مو گرفتم :> 10/10 فکر کنم مشخصه چرا مشکل خاصی ندارم :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب نینتندو دایرکت هم پخش شد و به نظر من خیلی ابکی بود :-" دوباره بجز 3-4 تا تریلر و معرفی بقیه نمیاش چنگی به دل نمیزد.

در کل از e3 راضی نیستیم :-" معرفی کامل elden ring یه تنه کیفیت کلی این چنر روز و e3 رو بالا نگه داشته و اگه نبود.... :-"
+
بین تریلر ها و بازی های معرفی شده هم اینا به نظر من بهتر بودن (نشون دادن گیم پلی برای من خیلی مهم هست)
رتبه اول با اختلاف elden ring، بعد از این و بدون ترتیب:

stalker 2, botw 2, returned
:-??

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
خوب نینتندو دایرکت هم پخش شد و به نظر من خیلی ابکی بود :-" دوباره بجز 3-4 تا تریلر و معرفی بقیه نمیاش چنگی به دل نمیزد.

در کل از e3 راضی نیستیم :-" معرفی کامل elden ring یه تنه کیفیت کلی این چنر روز و e3 رو بالا نگه داشته و اگه نبود.... :-"
+
بین تریلر ها و بازی های معرفی شده هم اینا به نظر من بهتر بودن (نشون دادن گیم پلی برای من خیلی مهم هست)
رتبه اول با اختلاف elden ring، بعد از این و بدون ترتیب:

stalker 2, botw 2, returned
:-??
بنظرم اصلا آبکی نبود.۴ تا نمایش بزرگ داشت . metroid.botw2.ff.smt.
چی باید معرفی میکرد دیگه؟

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ما که نفهمیدیم این ایونت Bandai Namco چیه. شما فهمیدید به ما هم بگید :D

-----
این Ovilee اینجا چی کار می کنه دیگه؟ :| این LCS رو ول کرد که پاشیه بیاد E3؟! :|

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خب e3 هم تموم شد و با تمام کمو کاستی ها یکچیزی رو مشخص کرد ، سال ٢٠٢٢ قراره طوفان بپا بشه :D چه رقابتی بیفته بین استارفیلد ، زلدا ، گاد او وار و الدن رینگ :D
زلدا احتمالش هست بره Holiday 2022 با لانچ کنسول جدید نینتندو
اون موقع می ره برای رقابت های 2023

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
لیست برندگان مراسم E3 Awards:

Most Anticipated Ubisoft Game

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Most Anticipated Gearbox Game

Tiny Tina’s Wonderlands

Most Anticipated Xbox / Bethesda Game

Halo Infinite

Most Anticipated Square Enix Game

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Most Anticipated Game from PC Gaming Show

Songs of Conquest

Most Anticipated Game from Future Games Show

Immortality

Most Anticipated Intellivision Game

Asteroids

Most Anticipated Indie Game

Falling Frontier

Most Anticipated Game from Freedom Games

Airborne Kingdom

Most Anticipated Capcom Game

The Great Ace Attorney Chronicles

Most Anticipated Nintendo Game

Zelda: Breath of the Wild 2

Most Anticipated Yooreka Studio Game

Loopmancer

Best Presentation of E3 2021(بهترین کنفرانس E3 2021):

Xbox + Bethesda Showcase

Most Anticipated Game Overall(مورد انتظارترین بازی در مجموع):

Forza Horizon 5

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
لیست برندگان مراسم E3 Awards:

Most Anticipated Ubisoft Game

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Most Anticipated Gearbox Game

Tiny Tina’s Wonderlands

Most Anticipated Xbox / Bethesda Game

Halo Infinite

Most Anticipated Square Enix Game

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Most Anticipated Game from PC Gaming Show

Songs of Conquest

Most Anticipated Game from Future Games Show

Immortality

Most Anticipated Intellivision Game

Asteroids

Most Anticipated Indie Game

Falling Frontier

Most Anticipated Game from Freedom Games

Airborne Kingdom

Most Anticipated Capcom Game

The Great Ace Attorney Chronicles

Most Anticipated Nintendo Game

Zelda: Breath of the Wild 2

Most Anticipated Yooreka Studio Game

Loopmancer

Best Presentation of E3 2021(بهترین کنفرانس E3 2021):

Xbox + Bethesda Showcase

Most Anticipated Game Overall(مورد انتظارترین بازی در مجموع):

Forza Horizon 5
عجیبه خبری از استارفیلد نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1623830727844.png 1623830710656.png

فکر کنم فقط منم که از E3 امسال اورآل راضی بودم. حداقل طبق انتظارات خودم و این که مراسمی بود که بعد دوره داغون کرونا تشکیل شده بود.

تنها کنفرانسی که واقعا خیلی پایین تر از حد انتظارم ظاهر شد اسکوئر انیکس بود.
چون رسما یه بازی ای که من منتظر بودم رو با افتخار نابود شدنش رو به عرصه نمایش گذاشتن و اون یکی رو هم (FF Origins) رو تازه ملت دارن دموش رو میرن یکم نظرشون برگشته. تریلر اونم فاجعه بود. (البته میم خورش خوب بود :D) @Witch of Ashes هم خوب می گفت. یه ماه عملا تا عرضه TWEWY 2 نمونده و اینا واقعا بهترین جایی که میتونستن نشون اش بدن، نشون اش ندادن. تو دایرکت نینتندو هم کلا فقط تو دایرکت ژاپن چند ثانیه فقط تریلر داشت، زدن زیر میز مارکتینگ بازی کامل خداییش. تو بری انیمه بسازی بعد یه تریلر تو مراسمات گیمینگ نذارن؟ اون نمایش GotG خوب بود البته. بی انصاف نباشیم.

کنفرانس یوبیسافت اندازه مال اسکوئر به آدم توهین نمی کرد ولی به طرز نافرمی کسل کننده بود. آدم بازی ها رو که لیست می کنه نمیتونه فکر کنه چجور همچین کنفرانسی میتونه این قدر کسل کننده باشه. ولی خب بود :D ماریو ربیدز به وضوح بهترین تریلر اون کنفرانس بود. تیزر آواتار هم به عنوان تیزر برک نبود. من هنوزم معتقدم دادن تیزر تریلر CGI یا حتی In-Engine برای بازی ای که آدم هیچ ایده ای از گیم پلی اش نداره واقعا حرکت چرتیه (اگه یه ایده ای از جریان گیم پلی بر اساس سازنده اش یا خود فرنچایز داشته باشی به نظرم منطقیه. سر همین تریلرهای معرفی زلدا برث بعدی و هورایزن 2 و همین استارفیلد این قدر خوب تحویل گرفته میشن. آدم یه لبه بازی رو ببینه تا کلی اش رو میتونه بره جلو خودش) روی هم به زور کنفرانس متوسطی بود

کنفرانس کپکام به نظرم اتفاقا همونی بود که تبلیغ شو کرده بودن. یه شوی کوتاه در مورد آپدیت روی بازی هایی که قبلا معرفی یا عرضه شدن. کاش در مورد پورت مانستر هانتر رایز رو PC صحبت می کردن، ولی خب انگار هنوز برا اون زوده. طبیعتا کنفرانس "خوب" ـی نبود برای E3 و هایپ این بازه. ولی ناامید کننده؟ اصلا :D هیچ علامتی وجود نداشت که آدم بخواد انتظارش رو از این کنفرانس بالا ببره که ناامید شه.

و مایکروسافت... اوووه عجب شویی داشتن امسال. 90 دقیقه خالص گیم و تریلر که باعث شد یه عده صداشون دربیاد چقدر تریلر پشت هم میدید :D فورزا هورایزن 5 محشر بود. استالکر 2 محشر بود. تیزر in-engine استارفیلد محشر بود. تیزر Outer Worlds 2 هم محشر بود. آپدیتی که روی بازی های عرضه شده شون دادن محشر بود. و اون وسط هم کلی تریلر واسه سایکوناتس 2 و MFS و هیلو اینفینیت و AoE IV داشتیم که لاین آپ 2021 ایکس باکس رو کامل روشن می کرد. بین همونا هم کلی بازی ایندی و AA و تردپارتی داشتیم که اکثرا تریلرهای واقعا خوبی داشتن مثل Replaced و BF 2042 و...
دو تا نکته منفی مراسم یکی اش تیزر تریلر CGI واسه دو تا آیپی جدید مایکروسافت بود. به شدت گنگ بودن و حتی تریلر Redfall که کلی اطلاعات توش بیشتر بود بازم خیلی جنریک میزد که واقعا به عنوان نوتی که روش بخوان کنفرانس رو تموم کنن ناامید کننده میزد.
نکته منفی دیگه هم اینه که یه چی مثل Treehouse کم داره کنفرانس های مایکروسافت که بعضی تریلرهای کوتاه رو مطمئن باشی کلی چیز بیشتر ازشون تو یه بخش جدا تر به صورت مفصل میتونی ببینی. مخصوصا بازی هایی که عرضه شون نزدیکه. البته به نظرم اون مراسم Extended شون شرایط رو بهتر می کنه ولی بازم اندازه Treehouse نینتندو روشن گر این ماجر نیست
روی هم کنفرانس واقعا خوبی بود. یکی از بهترین های تاریخ مایکروسافت به طور قطع و بهترین مراسم امسال براساس E3 Awards که با این که برای خودم به شخصه این طور نبود ولی به نظرم جایزه به حقیه. واقعا کنفرانسی بود که بهتر از هر مراسم دیگه ای مایکروسافت تو این دو سال اخیر تونست مسیر روشنی واسه آینده برند ایکس باکس ترسیم کنه.

و در نهایت دایرکت نینتندو. طبق معمول با یه سرعت سرسام آوری نینتندو تو دایرکت های 40 دقیقه ای E3 اش بازی میچینه که اندازه یه کنفرانس 90 دقیقه ای محتوا داره ولی تو کلا حس کنی 20 دقیقه پاش بودی :D پر سورپرایزهای باحال مثل متروید دو بعدی جدید، ریمیک ادونس وارز، Wario Ware جدید و حضور کازویا مشیشما و چیزهای کوچیک تر مثل کالکشن سوپر مانکی بال و کنسول جیبی G&W با تم زلدا.
به قول Maximilian Dood این دایرکت نینتندو شدید وایب دوران گیم کیوب و گیم بوی ادونس رو می داد. دورانی که نینتندو جدا از سری های گنده اش کلی بازی های عجیب و غریب و خاص مثل ماریو گلف و Advance Wars و... رو می داد بیرون. جریان عمومی بازار به این بازی ها خیلی اعتنا نکردن، ولی تقریبا اکثر گیمرهای اون دروان شدید از اون دوره گیم کیوب با یه حس شدید خوبی یاد می کنن. عمده این بازی ها هنوزم روبروی Heavy Hitter های مورد بحث عملا فیلر به حساب میان. ولی این قدر روی پای خودشون تک تک این بازی ها کارهای فان و منحصر به فردی اند که مهم نیست چقدر سال بگذره. ولی هر بار معرفی شن کلی ری اکشن مثبت می گیرن.
و البته تریلرهای Shin Megami Tensei V و زلدای بعدی، جفت عالی (مخصوصا تریلر ژاپنی SMT V... دمن ددز گوود شعط :D) صحبت در مورد تریلر زلدا رو هم بعدا مفصل تو تاپیک خود بازی میگم. کوتاه بود ولی به طرز نافرمی اثرگذار.
کار خوبی که نینتندو کرد تو این دایرکت اینه که پرونده لاین آپ 2021 شو کامل بست و به نظرم لاین آپ خوبیه. اون قدره Heavy Hitter نداره (SMT V و MH:Rise عملا) ولی این قدر بازی های سبک تر، زیاد و پشت به پشت قراره بیان و تنوع سبکی شون بالاست که اون خلاء رو به نظرم پر می کنه و تو این دایرکت اینو خوب نشون دادن
البته دایرکت این مشکل رو هم داشت که برخلاف همه دایرکت های تاریخی و خفن نینتندو اون یه معرفی گنده رو کم داشت که دهن همه رو وا بذاره. مایکروسافت با FH5 همچین چیزی داشت ولی نینتندو نه که مورد نادریه :D
در کل کنفرانس عالی ای بود به نظرم.

روی هم بهترین کنفرانس به نظرم مال نینتندو بود
بهترین نمایش بازی هم بدون شک واسه Forza Horizon 5
بیشترین تریلری هم که هنوز روش چنبره زدم هم مال زلدا طبق معمول :D
بزرگترین سورپرایز هم ریمیک های Advance Wars 1+2

Elden Ring هم عالی بود (علی رغم فاجعه بودن Summer Game fest روی هم) منتها این دفعه چون خیلی به میازاکی مطمئنم و بازی رو احتمالا نتونم موقع لانچ بازی کنم، سعی می کنم خیلی نرم تو نخ تریلرهاش و ازش یکم فاصله بگیرم تا بعدا با خیال راحت برم سراغ بازی هر وقت که شد.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
View attachment 212517View attachment 212516

فکر کنم فقط منم که از E3 امسال اورآل راضی بودم. حداقل طبق انتظارات خودم و این که مراسمی بود که بعد دوره داغون کرونا تشکیل شده بود.

تنها کنفرانسی که واقعا خیلی پایین تر از حد انتظارم ظاهر شد اسکوئر انیکس بود.
چون رسما یه بازی ای که من منتظر بودم رو با افتخار نابود شدنش رو به عرصه نمایش گذاشتن و اون یکی رو هم (FF Origins) رو تازه ملت دارن دموش رو میرن یکم نظرشون برگشته. تریلر اونم فاجعه بود. (البته میم خورش خوب بود :D) @Witch of Ashes هم خوب می گفت. یه ماه عملا تا عرضه TWEWY 2 نمونده و اینا واقعا بهترین جایی که میتونستن نشون اش بدن، نشون اش ندادن. تو دایرکت نینتندو هم کلا فقط تو دایرکت ژاپن چند ثانیه فقط تریلر داشت، زدن زیر میز مارکتینگ بازی کامل خداییش. تو بری انیمه بسازی بعد یه تریلر تو مراسمات گیمینگ نذارن؟ اون نمایش GotG خوب بود البته. بی انصاف نباشیم.

کنفرانس یوبیسافت اندازه مال اسکوئر به آدم توهین نمی کرد ولی به طرز نافرمی کسل کننده بود. آدم بازی ها رو که لیست می کنه نمیتونه فکر کنه چجور همچین کنفرانسی میتونه این قدر کسل کننده باشه. ولی خب بود :D ماریو ربیدز به وضوح بهترین تریلر اون کنفرانس بود. تیزر آواتار هم به عنوان تیزر برک نبود. من هنوزم معتقدم دادن تیزر تریلر CGI یا حتی In-Engine برای بازی ای که آدم هیچ ایده ای از گیم پلی اش نداره واقعا حرکت چرتیه (اگه یه ایده ای از جریان گیم پلی بر اساس سازنده اش یا خود فرنچایز داشته باشی به نظرم منطقیه. سر همین تریلرهای معرفی زلدا برث بعدی و هورایزن 2 و همین استارفیلد این قدر خوب تحویل گرفته میشن. آدم یه لبه بازی رو ببینه تا کلی اش رو میتونه بره جلو خودش) روی هم به زور کنفرانس متوسطی بود

کنفرانس کپکام به نظرم اتفاقا همونی بود که تبلیغ شو کرده بودن. یه شوی کوتاه در مورد آپدیت روی بازی هایی که قبلا معرفی یا عرضه شدن. کاش در مورد پورت مانستر هانتر رایز رو PC صحبت می کردن، ولی خب انگار هنوز برا اون زوده. طبیعتا کنفرانس "خوب" ـی نبود برای E3 و هایپ این بازه. ولی ناامید کننده؟ اصلا :D هیچ علامتی وجود نداشت که آدم بخواد انتظارش رو از این کنفرانس بالا ببره که ناامید شه.

و مایکروسافت... اوووه عجب شویی داشتن امسال. 90 دقیقه خالص گیم و تریلر که باعث شد یه عده صداشون دربیاد چقدر تریلر پشت هم میدید :D فورزا هورایزن 5 محشر بود. استالکر 2 محشر بود. تیزر in-engine استارفیلد محشر بود. تیزر Outer Worlds 2 هم محشر بود. آپدیتی که روی بازی های عرضه شده شون دادن محشر بود. و اون وسط هم کلی تریلر واسه سایکوناتس 2 و MFS و هیلو اینفینیت و AoE IV داشتیم که لاین آپ 2021 ایکس باکس رو کامل روشن می کرد. بین همونا هم کلی بازی ایندی و AA و تردپارتی داشتیم که اکثرا تریلرهای واقعا خوبی داشتن مثل Replaced و BF 2042 و...
دو تا نکته منفی مراسم یکی اش تیزر تریلر CGI واسه دو تا آیپی جدید مایکروسافت بود. به شدت گنگ بودن و حتی تریلر Redfall که کلی اطلاعات توش بیشتر بود بازم خیلی جنریک میزد که واقعا به عنوان نوتی که روش بخوان کنفرانس رو تموم کنن ناامید کننده میزد.
نکته منفی دیگه هم اینه که یه چی مثل Treehouse کم داره کنفرانس های مایکروسافت که بعضی تریلرهای کوتاه رو مطمئن باشی کلی چیز بیشتر ازشون تو یه بخش جدا تر به صورت مفصل میتونی ببینی. مخصوصا بازی هایی که عرضه شون نزدیکه. البته به نظرم اون مراسم Extended شون شرایط رو بهتر می کنه ولی بازم اندازه Treehouse نینتندو روشن گر این ماجر نیست
روی هم کنفرانس واقعا خوبی بود. یکی از بهترین های تاریخ مایکروسافت به طور قطع و بهترین مراسم امسال براساس E3 Awards که با این که برای خودم به شخصه این طور نبود ولی به نظرم جایزه به حقیه. واقعا کنفرانسی بود که بهتر از هر مراسم دیگه ای مایکروسافت تو این دو سال اخیر تونست مسیر روشنی واسه آینده برند ایکس باکس ترسیم کنه.

و در نهایت دایرکت نینتندو. طبق معمول با یه سرعت سرسام آوری نینتندو تو دایرکت های 40 دقیقه ای E3 اش بازی میچینه که اندازه یه کنفرانس 90 دقیقه ای محتوا داره ولی تو کلا حس کنی 20 دقیقه پاش بودی :D پر سورپرایزهای باحال مثل متروید دو بعدی جدید، ریمیک ادونس وارز، Wario Ware جدید و حضور کازویا مشیشما و چیزهای کوچیک تر مثل کالکشن سوپر مانکی بال و کنسول جیبی G&W با تم زلدا.
به قول Maximilian Dood این دایرکت نینتندو شدید وایب دوران گیم کیوب و گیم بوی ادونس رو می داد. دورانی که نینتندو جدا از سری های گنده اش کلی بازی های عجیب و غریب و خاص مثل ماریو گلف و Advance Wars و... رو می داد بیرون. جریان عمومی بازار به این بازی ها خیلی اعتنا نکردن، ولی تقریبا اکثر گیمرهای اون دروان شدید از اون دوره گیم کیوب با یه حس شدید خوبی یاد می کنن. عمده این بازی ها هنوزم روبروی Heavy Hitter های مورد بحث عملا فیلر به حساب میان. ولی این قدر روی پای خودشون تک تک این بازی ها کارهای فان و منحصر به فردی اند که مهم نیست چقدر سال بگذره. ولی هر بار معرفی شن کلی ری اکشن مثبت می گیرن.
و البته تریلرهای Shin Megami Tensei V و زلدای بعدی، جفت عالی (مخصوصا تریلر ژاپنی SMT V... دمن ددز گوود شعط :D) صحبت در مورد تریلر زلدا رو هم بعدا مفصل تو تاپیک خود بازی میگم. کوتاه بود ولی به طرز نافرمی اثرگذار.
کار خوبی که نینتندو کرد تو این دایرکت اینه که پرونده لاین آپ 2021 شو کامل بست و به نظرم لاین آپ خوبیه. اون قدره Heavy Hitter نداره (SMT V و MH:Rise عملا) ولی این قدر بازی های سبک تر، زیاد و پشت به پشت قراره بیان و تنوع سبکی شون بالاست که اون خلاء رو به نظرم پر می کنه و تو این دایرکت اینو خوب نشون دادن
البته دایرکت این مشکل رو هم داشت که برخلاف همه دایرکت های تاریخی و خفن نینتندو اون یه معرفی گنده رو کم داشت که دهن همه رو وا بذاره. مایکروسافت با FH5 همچین چیزی داشت ولی نینتندو نه که مورد نادریه :D
در کل کنفرانس عالی ای بود به نظرم.

روی هم بهترین کنفرانس به نظرم مال نینتندو بود
بهترین نمایش بازی هم بدون شک واسه Forza Horizon 5
بیشترین تریلری هم که هنوز روش چنبره زدم هم مال زلدا طبق معمول :D
بزرگترین سورپرایز هم ریمیک های Advance Wars 1+2

Elden Ring هم عالی بود (علی رغم فاجعه بودن Summer Game fest روی هم) منتها این دفعه چون خیلی به میازاکی مطمئنم و بازی رو احتمالا نتونم موقع لانچ بازی کنم، سعی می کنم خیلی نرم تو نخ تریلرهاش و ازش یکم فاصله بگیرم تا بعدا با خیال راحت برم سراغ بازی هر وقت که شد.
استارفیلد. In-game بود
Starfield trailer: 8 things you might have missed from the first in-game look at Bethesda's Xbox exclusive | GamesRadar+

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خب E3 تموم شد و باید بگم برای من به شدت meh بود. کنفرانس مایکروسافت خوب بود، کنفرانس نینتندو هم یه زلدا برای من داشت که جذاب بود، مابقی کنفرانسا هم که هیچی نگم راجبشون بهتره! :D

در کل به نظر من E3 دیگه اون عطر و بوی سابق رو نداره. نمی‌دونم دلیلش افت شدید ناشرهای third partyـه، یا کم شدن علاقه‌ی خودم به گیمینگ به صورت کلی، یا عدم حضور سونی که برای من همیشه جذاب‌ترین بخش E3 بود. البته من با شیوه‌ی جدید برگزاری ایونت‌های سونی هم به هیچ وجه مثل سابق حال نمی‌کنم. سونی تو E3 یه چیز دیگه بود و این لزوما به خود محتوی مربوط نیست. به نظرم سونی هنوزم از نظر presentation یه سر و گردن از بقیه ناشرا بالاتره، ولی خب اون سونی با ارکسترا و بروس استریلی روی صحنه کجا، این مدل بی‌روح کجا.
به صورت خلاصه بخوام بگم با این اوضاعی که من می‌بینم، به غیر از مایکرو و نینتندو بقیه کنفرانس‌ها کاملا اضافی بودن و خود نینتندو و مایکروسافت هم نیازی به وجود E3 برای برگزاری ایونت ندارن. به نظرم E3 تبدیل شده به یه خاطره‌ی خوش که کسی حاضر نیست راحت ازش دل بکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر