E3 2013 شاید در جایی به غیر از لس انجلس

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
Rich Taylor نایب رئیس سازمان ESA در صفحه تویتر خود اعلام که که دوشنبه این هفته خبر بسیار مهمی در مورد برگزاری E3 2013 ارائه خواهد کرد . در این متن به نقل از او امده است که :"در روز دوشنبه من خبر بسیار مهمی را در مورد برگزاری E3 2013 اعلام خواهم کرد پس منتظر اخبار جدید در این موردباشید".در ماه ژوئن به نقل از Michael Gallagher ریاست سازمانESA در گفتگویی با لوس انجلس تایمز اعلام شد که در صورت حل نشدن مسائل مربوط به ساخت و ساز در حاشیه محل برگزاری نمایشگاه E3 احتمال برگزاری این نمایشگاه در شهری دیگر وجود دارد. پروژه ساخت و ساز با هزینه ای بالغ بر 1.2 میلیارد دلار در مورد احداث استادیوم جدیدی هست که بواسطه ان احتمال می رود که سالن غربی مرکز همایش های لوس انجلس تخریب شود و به نظر میرسد که تاریخ شروع این پروژه مارس 2013 باشد .
Michael Gallagher پیشتر یکی از شهر های San Francisco, New York, Chicago و New Orleans را به عنوان کاندید احتمالی برگزاری E3 2013 معرفی کرده بود
اپدیت جدید :به نقل از انجمن سرگرمی های نرم افزاری (ESA)اعلام شد که محل برگزاری E3 تا پایان سال 2015 از لس انجلس تغییر نخواهد کرد .
منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
بی افته یک کشوری مثل ترکیه یا امارات و.. که ما هم بتونیم بریم اونجا..!

رفتن ما ایرانی ها به قطب جنوبی به مراتب محتمل تر و ساده تر تا رفتن به آمریکا..

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
استادیوم 75,000 نفری Farmers Fieldـه که ساخت اون از March 2013 شروع میشه و در مدت دو سال پروژه احداث به پایان میرسه (قابل توجه پروژه های ملی!)

Attachments

• farmers-field-new-rendering-hero.jpg
    farmers-field-new-rendering-hero.jpg
    124.9 KB · مشاهده: 39

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
این یه سکرت هست که میخوان تو تهران برگذار کنن!:d
چون این کشورهای خارجی بد میخوان جوان های ایرانی به سمت بازی برن کشور نابود بشه!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چه بد دور میشه من خودم خونمونl.a رو تپه از اونجا راحت همه شهر رو میبینم من که این چند ساله فقط از دور با دوربین کلیف و جاستین ببیر رو پشت ساختمون نمایشگاه دید میزدم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر