E3 2013: خود را اماده این همایش و نسل اینده بازی‌های ویدئویی کنید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

ps4xbox720.jpg

درود.

E3 سال 2013 که در تاریخ 11.13.2013 ماه June در شهر کالیفرنیا برگزار خواهد شد حال هوایی متفاوت نسبت به سال‌های قبل دارد؛ این سخن مدرکی را دارد که سایت E3 خود بر ان گواه کرده است. کنفرانس معتبر E3 در سایتش جملاتی را بیان کرده است که اینجا جز به جز ان را بررسی خواهیم کرد. سخنانی که مارا امیدوار به اینده و نسل بعد بازی‌های ودئویی می‌کند.

در قسمتی از این پیام نوشته شده است: "This is the E3 you won't want to miss." ( این E3 را هرگز دوست نداری از دست بدهی) هر چند این جمله جزئیات کاملی از انچه می‌خواهد در E3 نشان داده شود را بیان نمی‌کند ولی اگر جمله بعدی این پیام را که نوشته شده است،

"See What's Next in Video Games at E3 2013" ( در E3 سال 2013 شاهد اینده بازی‌های ویدئویی باشید) ببینم بیشتر به عمق و منظور این دو جمله پی خواهیم برد اینده و بعد بازی‌های ویدئویی که در سایت website claims امده است بیان‌گر چیست؟ ایا ما شاهد نسل بعد

کنسول‌ها و امدن و معرفی شدن دو کنسول PS4 از سوی سونی و یا Xbox 720 از طرف ماکروسافت هستیم(؟) در نوشته ای دیگر که می‌توان گفت E3 به ان مسرانه اشاره کرده این جمله است. "This is the year" ایا انطور که از حرف می‌فهمیم E3 چیزی را که همگان سال‌هاست

منتظر ان هستند را نشان خواهد داد؟ پیام کامل E3 به شرح یر است:

"This is the year.
This is the E3 you won’t want to miss.
See What’s Next in Video Games at E3 2013
E3 brings you to the epicenter of the video game industry.
Experience the latest in ground-breaking technologies and test-drive products for
consoles, PCs, mobile phones, handheld systems and the Internet.
It’s interactive entertainment. It’s video games.
It’s what’s next now."

"این همان سال است"
این E3 را هرگز دوست نداری از دست بدهی.
در E3 سال 2013 شاهد اینده بازی‌های ویدئویی باشید.
E3 شما را به مرکز صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد برد.
جدیدترین فن‌آوری‌ها، درایورها و محصولاتی چون کنسول‌ها، PC، تلفن همراه، سیستم‌های دستی و اینترنت را در E3 تجربه کنید.
این یک سرگرمی سالم است. این بازی‌های ویدئویی‌ـست.
"این خود اینده است"

در این متن بالا همانطور مشاهده کردید سخنان و پیام‌های جالبی از جمله اینده بازی‌های ویدئویی و تاکید در دیدن و از دست ندادن E3 داده است. امیدواریم در E3 سال بعد ما شاهد فن اوری‌های جدید در دنیای گیم باشیم.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خدا كنه كنسول های نسل بعد معرفی شن چون اين نسل ديگه واقعا تموم شده. من الان دارم سيستم قوی می بندم كه يه دو سالی رو تا جا افتادن نسل بعد با PC سر كنم:D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اصلا قبول ندارم این نسل کنسول ها دیگه قدرت نداره.چون هنوز نهایت قدرت رو نشون ندادن.

فاکتور خلاقیت که ربطی به قدرت کنسول نداره اما گرافیک:

دیگه خودتون متوجه هستید که هنوز گرافیک بازی ها سیر تکاملی را داره طی می کنه مخصوصا روی PS3.

هر چند مطمئنا نسل بعد در E3 2013 معرفی میشه اما احتمالا کنسول ها 2014 وارد بازار می شوند و تا اون موقع دیگه فکر کنم از نهایت قدرت کنسول ها استفاده شده (اما در حال حاضر هنوز کامل استفاده نشده).

ممنون.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من حدس میزنم هر دو با هم معرفی میکنن. کافیه به حجم فشردگی عرضه بازی ها تو بهار 2013 نگاه بندازین تا بفهمین. معلومه که سونی آماداست تا با مایکرو معرفی کنه کنسول رو
وگرنه gow beyond tlou و.. رو همه رو نمیذاشت بهار بفرسته

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
البته این رو هم اضافه کنم,هر چند اصلا تحمل اول بودن نینتندو در نسل بعد رو ندارم اما به نظرم نسل بعد نینتندو با اقتدار تر نسل حاضر در صدر قرار می گیره.

دلیلش هم معلومه نینتندو اصلی ترین نقطه ی ضعف خودش رو هم پوشوند یعنی ساپورت بازی های H Core علاوه بر بازی های Casual.فروش Wii هم که طبق آمار الان همش آخره.یعنی مردم دندون تیز کردن برای Wii U.

ممنون.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این نسل دیگه ته تهش tlou هست دیگه :|
بسه بخدا باید عوضش کنن ! من الان ملاکم برای بازیای نسل بعد اول 60 فریم فول hd ـیه بعدشم هوش مصنوعیه خوب :)
یه حس بدی بهم میگه کوجیما یهویی متال گیر رو رونسل بعد میده فقط :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر