Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
کاملا مشخصه که بازی از لحاظ گیم پلی و گرافیکی روش کار شده و بشخصه میتونم بگم جزو بازی هایی بود که خیلی ازش لذت بردم اما بنظر من برای ماموریت های اصلی بازی جای مانور بسیاری وجود داشت که میتونست بازی رو تو سبک خودش کاملا به اوح برسونه . اکثر ماموریت ها رفتن از نقطه A به نقطه B و یا کشتن تعدادی زامبی بود که اگر چند تا کات سین خوب یا حرکات نمایشی جدید و انیمیشن های غیر تکراری رو به ماموریت ها اضافه میکردن مطمعنم که متای بازی بالای 90 میشد چون بازی هم از لحاظ داستانی و هم گیم پلی کاملا غنی و جذاب بود
در کل خرید بازی کاملا توصیه میشه و مطمعن باشید حداقل 40-50 ساعت شما رو سرگرم میکنه.
اوایل بازی به دلیل نداشتن اپدیت ها و اپگرید ها و همچنین اسلخه های با دمیج پایین بازیکن بیشتر سبک survival بازی رو درک میکنه و مخصوصا شب های بازی که کاملا حس ناتوانی و ترس رو القا میکنه و با رسیدن به لول های بالاتر سرعت بازی بیشتر شده و سبک بازی تقریبا میشه کالاف که بازیکن اصلا حس تکراری شدن بازی براش بوجود نمیاد
کلام اخر : تو خریدش شک نکنید:)

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
بچه ها من دینگ لایت رو تازه گرفتم واقعا باید به تچلند خسته نباشید گفت در یک کلام بازی حرف نداره و خیلی عالیه به شما هم پیشنهاد میشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
من که بازی رو تموم کردم.
ولی چند تا نکته مهم رو برا دوستان میذارم که فک کنم بدردشون بخوره:

1-برای اپگرید سلاحها بهترین کار نجات افراد شهر از دست زامبی ها و یا باز کردن در پشتی ماشینهای پلیس هست
2-برای اینکه زودتر لول بگیرین سعی کنید اوایل بازی رو بیشتر تو شبها برین
3-تو شاخه های لول اپ حتما دیرتر خراب شدن اسلحه ها رو انتخاب کنید
4-قوطیهایی که برای نجات مردم شهر میفرستون رو حتما بدستشون بیارین و بفروشیدشون خیلی خوب لول میدن(تو نقشه با علامت فلش هستن و بهشون air drop گفته میشه)
5- برای بدست اوردن اسلحه های هرچه قویتر لول کلی رو بالا ببرید و همیشه بهترین های بازار رو بخرین تا خود مارکت و فروشنده ها بهترش رو بیارن
6-اضافه کردن قدرت به سلاحها فراموش نشه(قسمت blueprint)
7-برای بالا بردن لولهای شاخه سلاحها شبا برین تو شلوغی نارنجک وسط جمعیت بندازین می بینید که خفن لول می گیرین:d

.

آخرین ویرایش:

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
ما که به دو دلیل خیلی لذت بردیم ... یکی چون از مرحله دوم بازی تا آخر با دوستم همش رو رفتیم کلی خنده و خاطره شد (پس حتما سعی کنید Co-Op برید)
دوم هم اینکه قبل آپدیت از اون باگ Stash استفاده کردیم نزدیک 2 میلیون پول به جیب زدیم دیگه بی دغدغه زامبی کشون راه مینداختیم :d
کلا در خریدش اصلا شک نکنید خیلی سرگرم کنندست...

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
سلام من مرحله آخرشم . رفتمبالای ساختمون بزرگه رو جرثقیلم ، یه یاررویی ار پی جی میزنه به جرثقیل منم هی پرت میشم پایین ، چه کار باید بکنم؟

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
سلام من مرحله آخرشم . رفتمبالای ساختمون بزرگه رو جرثقیلم ، یه یاررویی ار پی جی میزنه به جرثقیل منم هی پرت میشم پایین ، چه کار باید بکنم؟

باید به سرعت بری به سمت اون قسمت های زرد ساختمون، حتماً لازم نیست به ته جرثقیل برسی، چند متر مونده بود به تهش بپر (البته گه Skill هات رو ارتقا داده باشی راحت تر می تونی ان کار رو کنی)

• Like

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
اینو اتفاقی پیدا کردم تو شهر اول!

2mvaeu7tc5eeue15nf4p.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ما که به دو دلیل خیلی لذت بردیم ... یکی چون از مرحله دوم بازی تا آخر با دوستم همش رو رفتیم کلی خنده و خاطره شد (پس حتما سعی کنید Co-Op برید)
دوم هم اینکه قبل آپدیت از اون باگ Stash استفاده کردیم نزدیک 2 میلیون پول به جیب زدیم دیگه بی دغدغه زامبی کشون راه مینداختیم :d
کلا در خریدش اصلا شک نکنید خیلی سرگرم کنندست...

جریان این باگ چیه داداش؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دوستان کسی تابحال این حرکت رو انجام داده؟اگه آره چه جوری باید انجام داد؟
1oml08ccf1d11dbk6jb4.gif
کار خاصی نکرده دوبار پشت سر هم زده...تا اخر بازی که همچین حرکتی نبود
+
تو یه قسمتی از مپ دوم هم تو یه هتل تو بولتن یه متن کاملا فارسی بود با تیتر چطور دستها را بشوییم:d

اینا خواستن یه جو عربی شرقی بسازن گاها اشتباها از الفبای فارسی استفاده کردن یا روحانیهای ایران

.

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
از کجا میشه سلاح‌ها ها رو ترکیب کرد؟

این add ons های بازی که تو استور هستم به چه درد میخورن ؟

Last edited by a moderator:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دوستان حتما پچ آخر بازی رو بریزن . از نظر پرفورمنس واقعا بازی رو بهینه میکنه . پچ ورژن 1.5 . با این وصله تمام گزینه ها در بالاترین حد ممکنه برای من زیر 40 فریم نشد.

• Like

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
از کجا میشه سلاح‌ها ها رو ترکیب کرد؟
سلاحها که با هم ترکیب نمیشن ولی میتونین هر سلاح رو سمی یا الکتریکی و ...کنید.
برید قیمت blueprint اونجا مثلا toxic رو انتخاب کنید لیست سلاحهایی تو داشته های شما که میتونن سمی بشن و البته مواد مورد نیاز رو می بینید

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر