Multi Platform Dying Light 2 Stay Human

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Techland
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
dying-light-2-8k-nm-1920x1080-920x518.jpg

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر 2021، ۱۶ آذر 1400
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, XSX|S,

بلاخره بعد کلی انتظار نسخه جدید دایینگ لایت معرفی شد.
بازی تغییرات خیلی زیادی داشته از جمله انیمیشن های جدید برای پارکور, محیط تاریکتر و اتمسفر سنگین تر و گرافیک فوق العاده چشم نواز... منتظر یه تجربه فوق العاده باشید!

....

تصاویر:

082293.jpg 082299.jpg 082294.jpg 082296.jpg 098085.jpg 082297.jpg image_dying_light_2-40419-4093_0004.jpg 1528718224_dying-light-2-5.jpg DyingLight2_screen_06.jpg

....

تریلر جدید (گیم پلی):

1622295200820.png

Attachments

• 1622295200820.png
    1622295200820.png
    186.9 KB · مشاهده: 3,644
آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
شماره یکش برای من عالی بود و انتظار شماره دو خوب رو هم داشتم ولی این چیزی که نشون دادن دیگه زیادی عالی بود.
حرکات جدید و وسعت محیط و گیم پلی و تاثیری که تصمیمات در محیط داره همه بیشتر و بهتر از تصوری که برای شماره 2 داشتم بود
این اگر واقعا موقع انتشار همینی باشه تو که دمو دیدیم و anthem نشه بنظرم کاندید بازی سال اینده خواهد بود و اصلی ترین رقیب سایبرپانک

جالبه تاپیک همچین بازیی فقط 3 صفحه جلو رفته
کسانی که هنوز دموی گیم پلی رو ندیدن از دست ندین بازی واقعا شاهکار بنظر میرسه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خیلی خوب بود انیمشنای صورتش برا یه بازی rpg حرف نداره اسیر اون نتایج انتخاباش شدم اصلا انتظار نداشتم dl همچین بازیی باشه:D
میبینم که techland هم قراره مثل cdpr به خوبای صنعت بپیونده
از اونور اکثر شرکتای آمریکایی روز به روز بدتر میشن
خیلی خوب بودن از وقتی sjwها امدن رو کار بدترم شدن بزور میخوان یه چیزایی به خوردت بدن

• Like
Reactions: kamyy

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
سازنده های لهستانی و ژاپنی کولاک کردن این نسل :D از اونور اکثر شرکتای آمریکایی روز به روز بدتر میشن
بخدا سازنده گاد آو وار اسپایدرمن و لست آو اس آمریکاییه ژاپنی نیستا اگ متوجهید اینا ضعیفند یعنی.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک گیم پلی ۲۶ دقیقه ای دیدم . محیط ها زیباتر و پر جزییات تر شده . گرافیک فنی بهبود یافته . قابلیت هایی مانند استفاده از طناب برای بالارفتن ( مثل شلاق آنچارتد و لارا کرافت) و استفاده از چیزی شبیه پاراگلایدر سواری برای پیمودن فضای بین دو ساختمان هم اضافه شده که جالب توجه است و استفاده از نور فرابنفش برای کور کردن موقتی زامبی ها . امیدوارم داستان پخته تری هم داشته باشه . گرافیک هنری هم محشره

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
تاثیر تصمیمات تو بازی انگار خیلی زیاده.تو تریلر جدیدش میگفت با یه انتخاب کلا باید یه ماموریت دیگه و دنبال دکتر میرفتیم.امیدوارم کیفیت همه شاخه های داستانیش خوب و به همین جالبی که تو تریلر بود باشه.قشنگ شبیه یه بازی نقش افرینی شده.حس میکردم دارم تریلر سایبرپانک میبینم ولی تو دنیای زامبی ای. :D.ابنارو میبینم تعجب میکنم بایوویر با اون عظمت نقش افرینی سازی ول کرده و میره انلاین نه چندان جالب میسازه بعد اکثر بازی ها از جمله اساسین اودیسی و این بازی دارن نقش افرینی میشن و هی رو انتخاب مانور میدن و خوبم میفروشن و خواهند فروخت.

آخرین ویرایش:

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
از نظر داستانی و تاثیر انتخاب،اینا کریس اولون رو گذاشتن اون بالا چند تا از نویسنده های کوئست های ویچر 3 ( مثل بلادی بارون) هم زیر دستشن،اصلا از این نظر جای نگرانی نداره.
اینم ویدیئو هم یکم قدیمیه ولی دیدنش بد نیست:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
فوق العاده بود . یعنی از این بهتر نمی شد بازی اول (از بهترین بازی های این نسل بود واسم) رو گسترش داد. من داستان نسخه اول رو خیلی دوست داشتم. امیدوارم کایل کرین رو دوباره ببینیم. فک می کنم میشه کفت این بازی بهترین melee combat اول شخص رو داره.

• Like
Reactions: Michael Gove

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
هنوز دارم به نمایش اخیر بازی فکر می‌کنم!
واقعا از هر نظر بخوای بهش نگاه کنی، خیلی هیجان‌انگیز و جاه‌طلبانست بازی...مشکل بزرگ من با نسخه قبل، داستان و دیالوگ‌های خسته‌کننده و سطحی بود ولی اینجا با اضافه شدن Chris Avellone و تاکید بیشتر روی داستان و انتخاب‌ها، خیالم تقریبا راحته.
اصلا اون منطقه‌ی بزرگ و زیر آب رفته‌ای که آخر تریلر نشون دادن از ذهنم بیرون نمیره...اونم منطقه‌ای که فقط و فقط با یه انتخاب خاص و پیشروی توی یه مسیرِ مشخص میشه بهش دسترسی پیدا کرد...یه منطقه به اون بزرگی و پر کوئست و فعالیت‌های مربوط به خودش! حالا پیشرفت بشدت خفن مبارزات و نحوه استفاده از اسلحه‌ها و پارکورِ بهبودیافته به کنار!
خلاصه که خیلی هایپم برای بازی...قشنگ معلومه فروش خفن نسخه قبل (با وجود امتیازای نه چندان بالا) باعث شده بشدت روی بازی از هر نظر سرمایه‌گذاری بشه و این جدا خوشحال‌کنندست.
یه نکته دیگه هم اینکه خیلی راحت دارن بازیو بدون فیلتر نشون میدن...همون زمان معرفی هم بدون سینماتیک و تریلر داستانی ادیت شده و از این مضخرفات، خیلی رک اومدن بازیو نشون دادن و بنظرم این نشون‌دهنده‌ی اطمینانشون به بازیه...خیلی راحت میزارن خودِ بازی حرفشو با گیمر بزنه.

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
یه نکته دیگه هم اینکه خیلی راحت دارن بازیو بدون فیلتر نشون میدن...همون زمان معرفی هم بدون سینماتیک و تریلر داستانی ادیت شده و از این مضخرفات، خیلی رک اومدن بازیو نشون دادن و بنظرم این نشون‌دهنده‌ی اطمینانشون به بازیه...خیلی راحت میزارن خودِ بازی حرفشو با گیمر بزنه.
دقیقا :-bd:-bd
حالا همینو مقایسه کنیم با نمایش های سایبرپانک !! به نظرم این بازی تا اینجا یه سروگردن که هیچ چهار سروگردن بالاتره !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دقیقا :-bd:-bd
حالا همینو مقایسه کنیم با نمایش های سایبرپانک !! به نظرم این بازی تا اینجا یه سروگردن که هیچ چهار سروگردن بالاتره !
نمایش پارسال سایبر پانک 50 دقیقه گیم پلی خالص هیچی پس ؟؟
==================================

در مورد تاثیرات انتخاب رو دنیای بازی همین بس که سازندگان بازی گفتن دفعه اولی که بازی رو تموم میکنید حدود 40 درصد کوئست ها رو میبیند با این حساب قشنگ باید سه بار بازی رو انجام بدیم تا بتونیم تمام ماموریت های بازی رو مشاهده کنیم !

• Like
Reactions: Hamid Payne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر