DriveClub | Photo Mode [پست اول حتماً خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام.
به مناسبت اضافه شدن قابلیت عکس برداری یا همون Photo Mode و درخواست دوستمون Mir7anA که از عکاسان قدیمی سری فورتزا هستند ( :D ) این تاپیک رو باز کردیم تا دوستان عکس های هنری خودشون رو اینجا قرار بدن تا همه استفاده کنیم. در صورت بالا بودن تعداد افراد در آینده میشه مسابقاتی هم به این تاپیک اضافه کرد برای بالا رفتن هیجان. قبلا هم همچین تاپیک های برای سری Forza و GT داشتیم.

منتظر عکس های زیباتون هستیم. موفق باشیم. :rose:

نکته: سعی کنید از گذاشتن عکس هایی با سایز کامل خود داری کنید تا تاپیک سنگین نشه. عکس ها رو بصورت بندانگشتی قرار بدید.

در صورت توجه نکردن به قانون بندانگشتی، پست ها بدون هیچگونه تذکر قبلی پاک خواهند شد. پس حداقل به خاطر هدر نرفتن زحمات خودتون قانون رو رعایت کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kartal1911

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
فردین جان تاپیک ما خار داشت!؟
محاطبتون من نبودم ولي بايد بگم كه Photomode بازي‌هاي ريسينگ هميشه يكي از جالبترين بخشهاي اين بازي‌هاست و از قديم‌الايام هم رسم بوده Photomode شون تاپيك جداگانه داشته باشه مثل سري GT، Forza و حالا درايوكلاب؛ چونكه مخاطبش خاصه و حرفه‌اي‌تر دنبال ميشه. يكسان بودن تاپيك اين بازي‌ها با بازي‌ها ديگه باعث آشفتگي ميشه. اين رويه در مورد سري فورتزا رعايت شده و قطعا در مورد درايوكلاب و گرن توريسمو هم بايد رعايت بشه. امكان سيو اسكرين شات از بازي نبايد باعث بشه كه Photomode بازي‌هاي ريسينگ با بازي‌هاي ديگه يكي حساب بشه. تو فروم‌هاي خارجي هم همين رويه غالبا رعايت ميشه.
ضمنا دست شما هم درد نكنه؛ تاپيكتون خار كه نداره هيچ... پر گل و بلبله! :d

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
ممنون میشم فردین هم محبت کنند تاپیک من رو که بخش کامل از بازیها رو در بر میگیره و دوستان زیادی هم در خواست کردند به حالا مهم در بیارند که لااقل بدونیم همه یکسان هستند تو این انجمن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینو بعد از زدن آپدیت و برای تست گرفتم. امکانات جالبی داره فوتو مودش و با وجود محیط های زیبا عکس های خارق العاده ای میشه گرفت.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

مسلما من مثل دوستان حرفه ای نیستم...
آریا جان شما تاج سری :D تنها راهش اینه که فقط انگولک کنی بخش عکاسی رو :D اینقدر باهاش ور بری تا یه صحنه خوب نصیبت بشه. مثلا این عکس دومی رو ببین. کلی طول کشید تا یه موقعیت و زاویه خوب براش پیدا کنم. واسه یه عکس 15 دقیقه اینا وقت میذارم گاها :D

آخرین ویرایش:

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
توی مسابقه نمیشه photo mode آورد؟
Photo mode آنلاین میخواد؟
زدم رو گزینش یه دقیقه اومد بعد نت قطع شد پرید بیرون:/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

توی مسابقه نمیشه photo mode آورد؟
Photo mode آنلاین میخواد؟
زدم رو گزینش یه دقیقه اومد بعد نت قطع شد پرید بیرون:/
ربطی به آنلاین بودن و آفلاین بودن نداره تا جایی که میدونم. هر موقع هم بخوای میتونی عکس بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر