Don't Starve: Giant Edition

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام به همگی دوستان
بازی Don't Starve Giant Edition برای Ps Vita عرضه شد که همراه با DLC با نام The Reign of Giant هستش که چیز های زیادی به بازی اضافه می کنه.
سبک بازی Survival هست و شما هر بار که بازی می کنید چیز های جدیدی یاد میگیرید و دفعه بعد بیشتر زنده می مونید.(سبک بازی اینطوریه که باید برای بقای اون شخصیت بازی تلاش کنید و اگر بمیرید کل زحمتتون هدر میره.)
برای مثال بار اول یک روز زنده می مونید و بار دوم سه روز - 5-6 و برو تا آخر که مثلا فکر کنم متوسطش اینه که 80 روز زنده بمونید.
کلا بازی جالبی هست.
هر کی رکورد داره می تونه بنویسه توی این پست نوشته میشه.
این هم آدرس توی استور : https://store.sonyentertainmentnetw...tion/cid=UP2107-PCSE00450_00-DONTSTARVE000000
ممنون

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کاشکی یه توضیح میدادی :| من اصلن نمیدونم این بازی چی هست!
یه بازی هست در سبکه کاملا survival .
توی یه منطقه بیداری میشی هیچی نداری . باید بری جست و جو کنی material جمع کنی مثلا طبر و کلنگ بسازی بتونی material از سنگ و چوب به دست بیاری که اتیش بسازی تا شبه اول سپرب بشه..و چون اگر توی شب بدونه اتیش گیر کنی توی تاریکی میمیری . بعد همینطوری باید پیشترفت کنی ... science machine بسازی و ... و .... کلا بازیش خیلی حوصله میخواد میشا. .. خیلی سخته D:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازیش به شدت تکراری هستش
منتقد ها هم به تکرار اشاره داشتن.

من که به هیچ وجه نپسندیدم باز حالا خودتون بازی کنید شاید خوشتون اومد!
بد نیست در کل ولی بازی حوصله می خواد یکم هم تکراری هستش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیش به شدت تکراری هستش
منتقد ها هم به تکرار اشاره داشتن.

من که به هیچ وجه نپسندیدم باز حالا خودتون بازی کنید شاید خوشتون اومد!
بد نیست در کل ولی بازی حوصله می خواد یکم هم تکراری هستش
همینش مسعله است . البته مثل اینکه این نسخه DLC اخری هم همراه داره که خیلی تنوع بخشیده اما در کل خیلی سخته تا روزهای زیاد پیش روی کرد.
واقعا حوصله میخواد
همین که میبازی از اول شروع میشه من رو کلا منصرف کرد لووووول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر