Dokuro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dokuro


سازنده : Game Arts
ناشر : GunHo Entertainment
پلتفرم : VITA
سبک : Puzzle
تاریخ انتشار :
US : 16 October 2012
Europe/ UK : 30 January 2013
Japan: 5 July 2012

بازی Dokuro به کارگردانی NoriAki Kazama که وی قبلا روی عنوانی معروفی چون Ninja gaiden کار کرده به صورت انحصاری برای ویتا ساخته شده. Dokuro از استایل گرافیکی خاصی بهره میبره که الهام از نقاشیهای مختص به کودکان گرفته شده و در اونها روحه سردی دمیده شده . Dokuro شبیه یک نقاشی با گچ میمونه که بیشتر با رنگهای سفید و سیاه ترکیب شده . Dokuro بازی هست در سبک کاملا ماجرایی و مقداری PLatfrming و Action .داستان بازی در مورده یک اسکلت افسانه ای به اسم Dokuro هست... در این ارباب تاریکی کسی که در واقع ریس Dokuro هست... روزی از روزگار پرنسس زیبای رو با خودش به قصر میاره . از لحظه ای که Dokuro چشمم به این پرنسس میفته تصمیم میگره که باید اون رو نجات بده و از قصر در بره.

اما فرار از دست ارباب سیاه به همین اسونی هم نیست. بازی بیشتر در مورده سالم نگه داشتن پرنسس هست . متاسفانه پرنسس داستان Dokuro به خطر اهمیتی نمیده و راه خودش رو راست حرکت میکنه تا به درب خروجی برسه . از این روی شما در نقش Dokuro وضیفه دارید تا در این را در هر مرحله از پرنسس مراقبت کنید. سره راه این پرسنس پر هست از موانع و دشمنان و ... . البته gameplay بازی به همین نقطه خطم نمیشه. بلکه Dokuro قابلیتهای داره از جمله اینکه او میتونه خودش رو به یک پرنس جوان و چابک تبدیل کنه و دشمنان رو از سره راهش بر داره یا میتونی از قابلیتهای چون استفاده از گچهای جادویی که با تاچ ویتا کنترل میشه تعدادی از پازلها رو حل کنه. در این راه Dokuro نیز به Boss Fight های چالش برانگیزی میخوره.

بازی Dokuro در حال حاضر توی اغلب Region های بین قیمتهای 19.99 دلار تا نهایتا 23.99 دلار موجود هست . اگر علاقه مند بازی های Puzzle هستید بدون شک بازی Dokuro یکی از خوش ساخترین بازیای Puzzle برای ویتا هستش.

امتیازات بازی :
IGN : 8.8
Official Playstation Magazie : 8
Gaming Age : 91
Joystiq: 80
Game Informer: 60
Gamesradar: 50
Meta: 77
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر