DiRT Showdown | PC

Developer: Codemasters
Genre: Arcade Racing
Release Date: May 25
Platforms: PC - X360 - PS3

ph7f6tkqikvwx97unc6j.jpg

DiRT Showdown جدیدترین بازی آرکید مسابقه ای از شرکت معروف Codemasters است که با ترکیب عواملی مثل مسابقات مبهوت کننده, تماشاچیان دیوانه و گرافیکی دلفریب, هیجانی بالا را برای شما به ارمغان می آورد. پس بپرید پشت فرمون و هیجان را از همان مسابقه ی اول, تجربه کنید.

در این شماره دیگه خبری از جدولها و موانع راه راه, نیست و با تعویض رنگ و استفاده از نیترو, حریفان را پشت سر گذاشته و با عبور از مسیرهای تنگ و پر پیچ و خم مملو از سراشیبی, خود را به خط پایان برسانید.

با شرکت در مسابقات دربی و انفجاری و خرد کردن و متلاشی نمودن موانع, از قدرت تخریبی بازی لذت ببرید.

با کمک سیستم هندلینگ جدید بازی, در پارکها بطور آزادانه گردش کنید و در محیطهای شلوغ به انجام حرکات نمایشی و انفجاری بپردازید.

گرافیکی چشمگير, تخریب پذیری استخوان خردکن, بازی آنلاین اجتماعی و امکان بازی بصورت split-screen ,در سال 2012 به مهمانی شما خواهد آمد.

وبسایت

نقد من از بازی:

خیلی زودتر ار اونی که فکر می‌کردم تموم شد. گرافیک بازی (که همانند دو نسخه ی قبلی با موتوری مشابه ساخته شده است), زیبا و رنگارنگ است و هنوز هم بین بازیهای Racing, جزو بهترینهاست. نورپردازی عالی و مدلسازی خوب خودروها, استفاده ی نزدیک به واقعیت از آب در چاله ها و برف و باران و پسزمینه های زیبا, همگی از نکات مثبت گرافیک بازیست. البته بسادگی هم نمیتوان از کنار تغییر رنگ زیبای محیط در هنگام استفاده از نیترو, گذشت. شاید طراحی نه چندان خوب تماشاچیان و نازیبا بودن بعضی از اشیای بازی را بتوان از نکات منفی آن شمرد.
DiRT Showdown باز هم حالت آرکیدگونه ی بیشتری نسبت به شماره های قبلی بخود گرفته. برای مثال اضافه شدن نیترو و برداشته شدن دوربین داخل کابین را می‌توان از دلایل آرکیدتر شدن بازی دانست. هندلینگ خودروها هنوز هم مانند گذشته خوب است و البته فیزیک موتور بازی در این مورد بی تأثیر نیست. به نظرم یکی از تغییرات نه چندان جالب در این شماره, حذف سیستم بازگشت زمان, از اکثر مسابقات است که واقعاً دلیلی وجود نداشت که این سیستم بسیار کار آمد حذف شود.

در این شماره سعی شده تا از سه مسابقه ی مختلف بهمراه سه گروه خودروی مختلف برای ایجاد تنوع استفاده شود اگرچه اگر بازی کمی طولانی‌تر بود (من در عرض 6 ساعت بازی را به اتمام رساندم), تکرار تمام بازی را فرا می گرفت:

1- مسابقه‌های قدرتی که در آن باید با انتخاب یک خودروی هر چه گردن کلفت تر به جنگ شاخ به شاخ با حریفان بروید. به نطرم بهترین و پر هیجان ترین قسمت بازی همین قسمت مسابقات 8Ball است که در مسیری 8 مانند باید از حریفان پیشی بگیرید در حالی که باید همیشه نگران تصادفات مرگبار در تقاطع ها باشید. در اینجا لازم است که از تغییر قیافه و تو رفتگی مناسب خودروها پس از برخوردها, تجلیل کنم.

2- مسابقات سرعتی که طبق معمول با انتخاب یک خودروی پر سرعت سعی می‌کنید که زود تر از حریفان از خط بگذرید.

3- مسابقات جیم خونه و یا ترکاندن موانع رنگی که از خودروهای مخصوص مسابقات رالی در آن استفاده شده.

صداگذاری خودروها بمانند گذشته است و با اینکه موسیقی بازی در بعضی Track ها زیبا به نظر می‌رسند ولی وجود تعدادی آهنگ تکراری, سؤال برانگیز است!

سری DiRT از ابتدا تا Showdown روندی آرکیدگونه به خود گرفته است و با اینکه ممکن است با اینکار مخاطبان آرکید پسند را بخود بیشتر جلب کند ولی هنوز هم خیلی از گیمرها هستند که تمایل بیشتری به شبیه سازی دارند وعناوینی مانند DiRT 1 را بیشتر می پسندند. حال باید دید که با توجه به فروش Showdown آیا Codemasters باز هم به روند آرکید گرایی خودش ادامه می‌دهد یا خیر...

گرافیک: 8.5
گیم پلی: 7
صدا و موسیقی: 6.5
جذابیت: 7
==================
امتیاز کل: 7

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
فکر میکردم بازی برای PC تایید نشده ! مطمئنی شما ؟ خوشحال شدم :D

از تو دیگه بعید بود که همچی چیزی بگی. من همیشه سعی میکنم وبسایت رسمیه بازیرو تو پست اول بزارم تا دیگه شکی باقی نمونه...
از اون گذشته تا حالا شده CD بازی racing خودشو برای PC نسازه ؟ نا سلامتی شرکتش انگلیــسـیه ها... (آمریـکـایی یا ژاپنی نیست) :d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
از تو دیگه بعید بود که همچی چیزی بگی. من همیشه سعی میکنم وبسایت رسمیه بازیرو تو پست اول بزارم تا دیگه شکی باقی نمونه...
از اون گذشته تا حالا شده CD بازی racing خودشو برای PC نسازه ؟ نا سلامتی شرکتش انگلیــسـیه ها... (آمریـکـایی یا ژاپنی نیست) :d

خیلی خوشحال شدم :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
[h=2]System Requirements[/h]
  • Minimum:
    • Processor: AMD Athlon 64 x2 or Intel Pentium D @3.2Ghz
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: AMD HD2000 Series, Nvidia 8000 Series or Intel HD Graphics 2500 or higher
    • Supported Graphics Cards: AMD HD2000 Series, HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series; Nvidia GeForce 8000 Series, 9000 Series, GTX200 Series, GTX400 Series, GTX500 Series
    • DirectX®: 11
    • Hard Drive: 15 GB HD space
    • Sound: DirectX Compatible Sound Card
    • Other Requirements: Broadband Internet connection

• Recommended for DX11:
    • Processor: AMD Bulldozer or Intel Core i7
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: AMD HD5870 or Nvidia GeForce 470GTX
    • DirectX®: 11
    • Hard Drive:15 GB HD space
    • Sound: DirectX Compatible Sound Card
    • Other Requirements:Broadband Internet connection

© 2011 The Codemasters Software Company Limited ("Codemasters"). All rights reserved.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر