Dino Crisis ده ساله شد !

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
dinocrisis.jpg

درست 10 سال قبل در چنین روزی بود که یکی از بهترین بازی های Capcom برای Playstation در ژاپن عرضه شد. برای این بازی 2 ادامه رسمی با نام های Dino Crisis 2 و Dino Crisis 3 نیز ساخته شدند که نسخه دوم بر خلاف شماره اول بر روی Dreamcast عرضه نشد و فقط برای PS و PC ساخته شد. بر خلاف دو شماره اول که بر روی کنسول سونی عرضه شدند Dino Crisis 3 در سال 2003 به صورت انحصاری برای XBOX عرضه شد. همچنین یک Spin-Off هم برای این سری با نام Dino Stalker ساخته شد که تفاوت های زیادی با بازی های اصلی داشت. لازم به ذکر است که خالق این سری نیز شینجی میکامی است.

تولدت مبارک Dino Crisis !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
وای مرسی ممد . چه خاطراتی زنده شد .
خبر ساخت نسخه Next Gen میتونه یکی از بهترین خبر های این نسل واسه طرفدارای این بازی مثل من باشه .
یعنی میشه :D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اتفاقا همین چند روز پیش داداشم کل سریش رو یه بار رفت و تموم کرد.ولی حیف شماره 3 افتضاح بود خدا کنه این سری رو کاپکم ادامه بده:love:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
شماره دومش سیستم امتیاز دهی و خرید فروش جذابی داشت ، به نظر من تو این زمینه بهترین بود ;)
DINO CRISIS 4 اگر تایید بشه همه شام مهمون من ( ببینم گفتی این سایت چند تا کاربر داره ؟! )

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اتفاقا همین چند روز پیش داداشم کل سریش رو یه بار رفت و تموم کرد.ولی حیف شماره 3 افتضاح بود خدا کنه این سری رو کاپکم ادامه بده:love:

توی E3 امسال خیلی امیدوار بودم بازی مخفی کپکام DC4 باشه . ولی حیف که نشد . :(

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من که کلی خاطره دارم با شماره ی 2 ش :love: هنوزم که هنوزه بازیش میکنم و چندین باز تا اخرش رفتم...
واقعاٌ...
خیلی بازی توپی بود...
توی E3 امسال خیلی امیدوار بودم بازی مخفی کپکام DC4 باشه . ولی حیف که نشد . :(
خدا وکیل تا لحظات پایانی هم امیدوار بودم کپ کام بگه آره اینم داریم میسازیم!!!
بعد از کنفرانس سونی اگه یادتون باشه شایعه شد که یه سورپریز دیگه هم سونی روز فکر کنم 4 شنبه بود(اگه اشتباه نکنم)داره که اکثراً بچه ها میگفتن Syphon ****** ه ولی من با مارموزی!! احتمال DC4 رو پیش خودم زنده نگه داشتم که آخرش DC که نبود هیچ حتی همون SF هم نبود!

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
يادش بخير من 1 و 2 رو تمام كردم . خدا را شكر من فقط يه بار يه بازي رو تمام مي كنم. نمي دونم شما چه طور حوصلتون ميشه يه بازي رو چند بار بازي كنيد. تكراري ميشه كه .
انشالله شماره 4 اون تو E3 2010 معرفي بشه

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
داغ دلم تازه شد!:(
Dino Crisis بهترین سری بازی عمرم بود به خصوص شماره 2 که بنظرم بهترین بازی PS1 بود ! البته شماره 3 رو بازی نکردم!
تا کی باید منتظر موند تا این CAPCOM یه خبری چیزی اعلام کنه خدا میدونه به هرحال من هنوز ناامید نشدم!:D
شهاب گور بابای capcom ! هی فرت و فرت RE میده بیرون اما دریغ از یه DC!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب من که عاشق شماره 1و2ش بودم بهترین قسمت بازی بخشی بود که باید تیرکس رو با ماهواره از طرق لیزر بکشی یا اون بخشی که باید زیر آب بود یه مرحلش که خیلی باحال بود به نظرم این بیگ ددی یه جوری شبیه همون لباس بود که تو dino crisis بود که تو مرحله زیر آب تنش بود خیلی دوست دارم دوباره بشینم بازی کنم .

یکی بگه فکر کنم DINO CRISIS و ONIMOSHA رو فکر کنم دیگه CAPCOM یادش رفته اصلا یه همچین IP داره شایدم مال خودش نیست IP های این بازی ها وگرنه فرت و فورت مثل RE میداد بیرون

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
یادش بخیر ،عجب چیزی بود این بازی،من از شماره 2 خیلی خوشم اومد، یکی از بهترین بازی های PS1 بود...
من و پسر عموم شماره 2 رو فکر کنم یه چیزی حدودای 4 یا 5 بار تا آخر رفتیم :biggrin1: چیزه بی نظیریه این بازی :love:

واااای اگه کمپ کام اعلام کنه که شماره 4 میسازه، چی میشه... :love::biggrin1:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
باورتون میشه 14 بار فقط Dino Crisis 2 رو تا آخر رفتم!(برای هر بار تمام کردن یکی دو تا از اسلحه ها بینهایت میشد!)هیچ وقت جذابیتش رو برام از دست نمیداد. اون بخش Fight خود دایناسورها با هم فوق العاده بود. گنده ترینشون T-Rex رو برمیداشتیم...... :biggrin1: متاسفانه معلوم نیست Capcom کی میخواد عنوان جدید این سری رو آنونس کنه!

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
یادش بخیر.
نمي دونم شما چه طور حوصلتون ميشه يه بازي رو چند بار بازي كنيد. تكراري ميشه كه .
نظر شخصی:
بازیهای کپکام یه چیز دیگست.

واااای اگه کمپ کام اعلام کنه که شماره 4 میسازه، چی میشه...
والله یه حسی بهم میگه اگه بیاد بازی خیلی خوبی نمی شه.
البته بهتره حسم رو واسه خودم نگه دارم.:biggrin1:
به نظر من خیلی بهتر میشه اگه Remake عرضه کنن.شماره 1 و 2 رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر