Dice ساپورت Battlefield 5 را پس از آپدیت تابستان متوقف میکند

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
95m_bf90.jpg

Dice به طور رسمی اعلام کرد که پس از آپدیت تابستان که در ماه جون عرضه میشود، ساپورت محتوایی Battlefield 5 را متوقف میکند و تمرکز استودیو به طور کامل بر روی عنوان بعدی خواهد بود. بدین معنا که پس از این آپدیت، بازی هیچ مپ و اسلحه جدیدی دریافت نخواهد کرد. هرچند پلیرها از این تاریخ به بعد به صورت هفتگی پول داخل بازی را به عنوان پاداش دریافت میکنند تا اگر سلاح و یا چیزی را بدست نیاورده اند، فرصت آن را داشته باشند تا با باز کردنشان بتوانند این موارد را نیز تجربه کنند. همچنین استودیو همچنان به ساپورت سرورها و مقابله با Cheat ادامه خواهد داد.

این مساله شاید موضوع عجیبی نباشد، چون آقای Andrew Wilson مدیر عامل EA در کنفرانس مالی شرکت بیان کرده بود که BF5 به طور کامل در رسیدن به اهداف مالی شرکت شکست خورده و دلیل هایی مانند تاخیر یک ماه در عرضه و حاضر نبودن Battle Royale را از عوامل آن دانستند. هرچند حتی با اضافه شدن این مد ها نیز، بیس پلیر های بازی و فروش آن تغییری چندانی نکرد.

Source

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خب امیدوارم برن سراغ جنگ های زمان حال، نه گذشته، نه آینده :D
اینکه پشت سر بتل 1 اومدن باز تو جنگ جهانی موندن بنظرم اشتباه بود ولی خب یه درسی گرفتن. انشالله سال دیگ بتل نسل بعدی می بینیم =P~ البته امیدوارم با یه سینگل بهتر(:|

• Like
Reactions: Lions Gate

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
اینا قرار نشد اینو بیارن رو استیم؟:D کلا 160-170 روزه که خبری نشده از همکاری ولو و EA برای آوردن بازی هاش روی استیم.
قرار بود بهار بیاد که EA کلا به خاموشی فرو رفته از موقعی که کرونا شیوع پیدا کرده. الان دقیقا دو ماه شده که هیچ بازی جدیدی به اریجین اکسس اضافه نکردن در حالی که قبلا هر ماه بازیای جدید داشتیم و گاهی اوقات حتی دو بار در یک ماه Batch جدید اضافه میشد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,016
نام
سهند
+اون کیه که میتونه گند بزنه به تمام آی پی هاش ؟؟؟
- مه لقا خانم :)):)):))
-------------------------------
ولی جدا از شوخی بتلفیدV یه جوری بود با اینکه بتلفید 1 قدیمی تر بود رو کنسول گرافیک بهتری داشت و کلا خوش دست تر بود .
به نظرم جنگ جهانی دوم حکم تیر آخر روی برای EA داشت و نباید همه ی ورقاشو رو میکرد .
خیلی بهتر میشد که فاصله میذاشت و مینداختش واسه نسل پیش رو .

• Smile
Reactions: VENOMEM

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من نمیدونم مشکلتون با بتلفیلد 5 چیه، بازی بدی نیست ...
اوایل که اومد مشکل زیاد داشت ولی کم کم بهتر شد! بتل فیلد وان هم وقتی اومد همچین آش دهنسوزی نبود بعد یک سال و کلی اپدیت و... تازه شد بازی درست و درمون ...

چیزی که بتلفیلد 5 رو نابود کرد یکی توجه الکی به مد بتل رویال بود که ماه ها هیچ اپدیت و اسلحه و مپ جدید نیمد برای بازی فقط به خاطر همچین مدی که از اولشم معلوم بود شکست خورده است! آخه بتل رویال برای بتلفیلدی که همینطوری تو مپ اش بالای 100 تا پلیر هست به چه کار میاد؟
بعد هم این ماجرای چیتر ها که توجه ی شرکت شدیدا کم شده و هیچکس حواسش نیست! منی که قبلا حداقل تو هفته 4 یا 5 ساعت بازی میکردم تو این کرونائیه اصلا بازی نمیکردم از بس اعصابم خورد میکرد.

یک مشکل خیلی بدی هم که روی PC داشت پرفورمنس وحشتناک بد بازی با CPU های یک کم ضعیف مثل مال خودم که I5 هست بود، یعنی روی پائین ترین درجه گرافیک هم لگ شدید داری با این سی پی یو!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من نمیدونم مشکلتون با بتلفیلد 5 چیه، بازی بدی نیست ...
اوایل که اومد مشکل زیاد داشت ولی کم کم بهتر شد! بتل فیلد وان هم وقتی اومد همچین آش دهنسوزی نبود بعد یک سال و کلی اپدیت و... تازه شد بازی درست و درمون ...

چیزی که بتلفیلد 5 رو نابود کرد یکی توجه الکی به مد بتل رویال بود که ماه ها هیچ اپدیت و اسلحه و مپ جدید نیمد برای بازی فقط به خاطر همچین مدی که از اولشم معلوم بود شکست خورده است! آخه بتل رویال برای بتلفیلدی که همینطوری تو مپ اش بالای 100 تا پلیر هست به چه کار میاد؟
بعد هم این ماجرای چیتر ها که توجه ی شرکت شدیدا کم شده و هیچکس حواسش نیست! منی که قبلا حداقل تو هفته 4 یا 5 ساعت بازی میکردم تو این کرونائیه اصلا بازی نمیکردم از بس اعصابم خورد میکرد.

یک مشکل خیلی بدی هم که روی PC داشت پرفورمنس وحشتناک بد بازی با CPU های یک کم ضعیف مثل مال خودم که I5 هست بود، یعنی روی پائین ترین درجه گرافیک هم لگ شدید داری با این سی پی یو!

به شخصه هیچ مشکلی ندارم بازی خریدم چند وقت بازی کردیم دیدم گند زده بازی درست نکرد بازی فروختم راحت ملت صبر نمیکنن بازی درست بشه مخصوصا بازی که انلاین محور هستش شما باید از روز اول شروع کنی اول بازی عالی بدی نه ناقص دوم باید بعد عرضه شروع کنی به پشتیبانی شدید وگرنه پلیر از دست میدی .

چیزی که بتل 5 نابود کرد حماقت EA بود در عرضه بازی ناقص وگرنه ربطی به بتل رویال نداره مگه COD همین کار نکرده الان ؟ وقتی بازی عرضه میکنی باید سریع مشکلات بازی حل کنی و بازی نباید ناقص عرضه بشه .

به شخصه انقدر که با BF1 حال کردم و بازی کردم حتی 1% با BFV حال نکردم هرچی درست کرده بود روی 1 روی V گند زد .

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
به شخصه هیچ مشکلی ندارم بازی خریدم چند وقت بازی کردیم دیدم گند زده بازی درست نکرد بازی فروختم راحت ملت صبر نمیکنن بازی درست بشه مخصوصا بازی که انلاین محور هستش شما باید از روز اول شروع کنی اول بازی عالی بدی نه ناقص دوم باید بعد عرضه شروع کنی به پشتیبانی شدید وگرنه پلیر از دست میدی .

چیزی که بتل 5 نابود کرد حماقت EA بود در عرضه بازی ناقص وگرنه ربطی به بتل رویال نداره مگه COD همین کار نکرده الان ؟ وقتی بازی عرضه میکنی باید سریع مشکلات بازی حل کنی و بازی نباید ناقص عرضه بشه .

به شخصه انقدر که با BF1 حال کردم و بازی کردم حتی 1% با BFV حال نکردم هرچی درست کرده بود روی 1 روی V گند زد .
حالا من دقیقا برعکس بودم، BF1 رو یک هفته بازی کردم گذاشتم کنار! اونم دقیقا همین بود وقتی بازی اومد کلی کم و کاستی داشت با کلی آپدیت و... بهتر شد، تازه مجبور بودی کلی هم پول بدی برای بازی کردن مپ های بیشترش ...
BFV دقیقا مشکلش بتل رویال بود، وقتی بازی اومد هیچ آپدیت بزرگی براش تا یک مدت طولانی نیمد تا بتل رویالش عرضه شد، در حالی که کسی که BF بازی میکنه واقعا دنبال بتل رویال نیست، اصلا دنیای BF وبازیباز ها متفاوته فشار EA و حماقت Dice باعث شد!
یادم همون موقع یکی اومد تو توئیتر به سازنده ها گفت چرا مپ جدید نمیدین گفتن بتل رویال که بدیم خودش مثکه 5 تا مپه ...

بحث دقیقا همین هست، پلیر هاتو باید بشناسی COD اصلا از سر COD Bo4 هم تجربه کردن دیدم پلیر هاش بتل رویال محور هستن ولی BF نبود! BFV من از اولش دوست داشتم، حتی زمان بتا و اون مد که سه روز و سه شب بود، خیلی جذاب بود این حالت اجباری که کردن که گروه محور شده بود خیلی خوب بود و جایکار داشت میتونست خیلی موفق بشه.
ولی متاسفانه فشار های EA به Dice به نظرم کار رو خراب کرد وگرنه الان بازی هم تعداد مپ های خوبی داره هم اسلحه و... هست مشکلش فقط تعداد بسیار زیاد چیتره!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
مهم ترین مشکل بازی برا من شخصا چیترا بودن و هستن. پدرسوخته ها شرم و حیا هم ندارن و چیت رو تا ته توانشو می برن بالا و یارو یه 360 می چرخه ده نفر تو مپ هدشات می شن... آنتی چیت هم که کلا تعطیله :-??
مورد برام پیش اومده که شاهد چیتر در هر دو تیم به صورت همزمان بودم که البته صحنه های جالبی رو درست می کنه درگیری بین چیترا :D
سرور های اروپا و آمریکا باز چیتر توشون کمتره ولی سرور های آسیا رسما غیر قابل بازی هستن...
غیر از اون هم به نظرم وقتش بود یا تو زمان حال باشه یا آینده. بتلفیلد 1 به اندازه کافی اونایی که دنبال جنگ جهانی هستن رو دمشون رو دیده بود و از 2013 هم بتلفیلد نظامی مدرن نداشتیم که سال 2018 می شد 5 سال و با این وضعیت تا 2021 و بتلفیلد بعدی می شه 8 سال که واقعا زمان زیادی هست...

• Like
Reactions: Assassin's Creed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر