Diba 2 - نسخه دوم دیکشنری دیبا

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
سلام
امروز امتحانای ترمم تموم شد. و کار نگارش نسخه دوم دیکشنری دیبا را شروع کردم.
در درجه اول اینو بگم که دارم برنامه را از اول و این بار با قواعد برنامه نویسی حرفه ای مینویسم
و قصد دارم برنامه نوشته را به همراه نسخه قابل اجرا روی PSP در اختیار عموم بزارم برای یاد گیری
چیزی که دارم مینویسم سعی میکنم تا میشه ساده و قابل درک باشه تا برنامه نویسان علاقه مند بتونن استفاده کنند. و شاهد گسترش برنامه های فارسی تحت PSP باشیم.

چند تا نکته هست:
* تا چند روز آینده نتیجه ی یکی از مهم ترین امتحانایی که دادم را میدن. اگر قبول بشم.قول میدم حتما این کارو تموم کنم و در اختیارتون بزارم ولی اگر قبول نشم .... اصلا معلوم نیست بعدش چی میشه ولی احتمالا اوضاع طوری میشه که نمیتونم این پروژه را ادامه بدم.(پس لطفا اگر کوچک ترین ارزشی برام قائلید دعا کنید برام:blushing:)
*تمام ایده هاتون را بدید تا موقع نوشتن برنامه اضافه کنم
همین فعلا

قابلیتهایی که قراره اضافه بشن(بگید تا اضافه کنم)
1- کنترل ماوس با Directions انجام شد
2 - پخش موسیقی در حین کار با برنامه تحت فرمت MP3
3- نمایش فونو تیک لغات
4- قابلیت Auto-Correction

آخرین ویرایش:

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
آقا موفق باشید... بنده به شدت براتون دعا میکنم. انشاالله خدا هم کمکتون میکنه... به نظرم کسی که به خلق الله کمک میکنه، بیشترین اجر رو از خدا میگیره!! (عجب حذب اللهی بود حرفم!)
به هر حال، امیدوارم تو کل زندگیتون موفق باشید.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
از خبری که دادی خیلی خوشحال شدم. انشالله امتحانت خوب میشه و این پروژه هم تموم می کنی.
بنظر من اگه بتونی کاری کنی که در هنگام کار با برنامه موسیقی مورد دلخواه هم پخش بشه خیلی عالیه.
با تشکر، Mr.Nobakht

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
اقا کارت خیلی درسته من که با یکش خیلی حال کردم کلیم دعات کردم.یه پیشنهادم داشتم که تلفظ کلماتو بهش اضافه کنین .
این حالتی که تو متورهای جستجو هست مثله yahoo که اسپله صحیح کلماتو میگه اگه اشتباه نوشته باشیم , اگر بشه بهش اضافه کرد عالی میشه.

PSP Center

کاربر سایت
Apr 10, 2008
40
در درجه اول اینو بگم که دارم برنامه را از اول و این بار با قواعد برنامه نویسی حرفه ای مینویسم
و قصد دارم برنامه نوشته را به همراه نسخه قابل اجرا روی PSP در اختیار عموم بزارم برای یاد گیری
چیزی که دارم مینویسم سعی میکنم تا میشه ساده و قابل درک باشه تا برنامه نویسان علاقه مند بتونن استفاده کنند.
و شاهد گسترش برنامه های فارسی تحت PSP باشیم.

منمون... و با آرزوی موفقیت برای شما

keihan550

کاربر سایت
Mar 4, 2008
205
نام
کیهان
سلام
امروز امتحانای ترمم تموم شد. و کار نگارش نسخه دوم دیکشنری دیبا را شروع کردم.
چیزی که دارم مینویسم سعی میکنم تا میشه ساده و قابل درک باشه تا برنامه نویسان علاقه مند بتونن استفاده کنند. و شاهد گسترش برنامه های فارسی تحت PSP باشیم.

چند تا نکته هست:
* تا چند روز آینده نتیجه ی یکی از مهم ترین امتحانایی که دادم را میدن. اگر قبول بشم.قول میدم حتما این کارو تموم کنم و در اختیارتون بزارم ولی اگر قبول نشم .... اصلا معلوم نیست بعدش چی میشه ولی احتمالا اوضاع طوری میشه که نمیتونم این پروژه را ادامه بدم.(پس لطفا اگر کوچک ترین ارزشی برام قائلید دعا کنید برام:blushing:)
*تمام ایده هاتون را بدید تا موقع نوشتن برنامه اضافه کنم
همین فعلا

قابلیتهایی که قراره اضافه بشن(بگید تا اضافه کنم)
1- کنترل ماوس با Directions انجام شد
2 - پخش موسیقی در حین کار با برنامه تحت فرمت MP3
3- نمایش فونو تیک لغات
4- قابلیت Auto-Correction
انشاالله که موفّق باشید

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
با تشکر از شما دوستان عزیز به خاطر همکاریهاتون

نتایج را امشب اعلام کردند (ysc.ac.ir)
متاسفانه قبول نشدم. با اینکه اعتراض زدم ولی دیگه اصلا حوصله کامپیوتر ندارم.(فعلا)
با تشکر

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
واقعاً ناراحت شديم خدا بعدش و به خير كنه ولي كارت ادامه بده ما خيلي منتظريم

هنوز 100% معلوم نیست . یک تار خیلی نازک از امید هنوز دارم که توی اعتراضها به نتیجه مناسب برسم. اگر نرسم مشکل من جدی میشه و اصلا به اینکه بتونم این کارو ادامه بدم امید ندارم.

یک نکته ی جالب در مورد ریاضوی ها این بود که اگر نمرشون میشد 21+epsilon قبول میشدن!
در کل 12 نفر شده بودن 21 که اکثرشون هم برای اعتراض اومده بودن.

ما کامپیوتری های بد بخت اصلا نمیدونیم که کف قبولی چنده! یعنی اعتراض دقیقا معادل تیری در تاریکیه!. به هر حال اصلا اعصابم مناسب وضع موجود نیست!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دوست عزيز من ورژن قبلي ديکشنريتون رو امتحان کردم و بسيار عالي بود.
فقط مشکلي که به نظرم اومد اين بود که از دکمه هاي چپ و راست و بالا پايين هيچ استفاده اي نشده بود. در حالي که ميشد از آنها استفاده بسيار مناسبي کرد: وقتي مثلآ شما اشتباهي سيب را مينويسيد aple وقتي بخواهيد که اونو ويرايش کنيد بايد le را حذف کرده و دوباره ple بنويسيد. اما به کمک کليدهاي چپ و راست ميشه تعيين کرد که بين حرف p و l حرف بعدي تايپ بشه(به جاي اينکه کلمه به آخر عبارت افزوده بشه) و در اين حالت تنها کافي است که يک p اضافه کنيم!
از دکمه بالا و پايين هم ميشه استفاده هايي اين چنين کرد...

به نظر من ورژن قبلي کم و کاستي خاصي نداشت و در نوع خود عالي بود...

Moris

کاربر سایت
Aug 21, 2007
10
ناراحت شدم قبول نشدی.
چند تا پیشنهاد دارم:
1- دیکشنری english-english رو هم اضافه کن (که بتونی تو سایت های خارجی هم بذاری.)
2- اگه می تونی از این کیبرد استفاده کن : http://zx81.zx81.free.fr/images/pspcap32-snap6.jpg
3- یه ادیتور فارسی با قابلیت مشاهده فایل های فارسی

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
!:p

بهتره توی تنظیمات قابلیت فعال غیر فعال کردن آنالوگ رو هم بزارید
واین امکان رو بزارید که با کلید های (جهت نما) حرف رو انتخاب کرد (مثل کیبورد خود پی اس پی)
و با lوr کلمه ای که می خوایم پاک کنیم رو انتخاب کنیم(مثل کیبورد خود پی اس پی)
و امکان گذاشتن اسکین
level باتری
برای دیکشنری از سورس بهتر و کاملتری استفاده کن (چیزی تو مایه های نارسیس)
ساعت
امکان خارج شدن بدون استفاده از home (مثلا نگه داشتن lوr )
مرسی!:p

آخرین ویرایش:

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
بندهي خدا حالا بگو ببينيم منتظر نسخهي بعد باشيم يا نه؟؟؟

احتمال خوبی هست که دیگه اصلا فایلهای این پروژه را باز نکنم!
من که دیگه نا امید شدم و باید بشینم تمام وقت روی کنکور سرمایه گذاری کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر