PC Diablo Immortal

سازنده
NetEase
تاریخ انتشار
June 2022
ناشر
Blizzard

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
همین الان تمومش کردم . باس آخر رو هم زدم .
به چند تا کلن که جای خالی داره Apply بفرست هر وفت سارنده کلن ببینه خودش Accept ت میکنه
حدودا چند ساعت طول کشید تمومش کنی بعد لول شما چند بود باس اخر solo زدی ؟

• Like
Reactions: Oakenshield

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
حدودا چند ساعت طول کشید تمومش کنی بعد لول شما چند بود باس اخر solo زدی ؟
لولم 57 بود . کرکترم هم بربرین بود . Solo هم زدم .
بین 28 تا 25 ساعت طول کشید ( من دیالوگ ها رو هم میدیدم/میشنیدم و چیزی رو Skip نکردم )

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
بازی چقدر خوب بود فکر نمیکردم یه بازی موبایلی با این کیفیت خوب ببینیم درسته که آیتم های فروشگاهش زیاده ولی حداقل میذاره بخش داستانی رو با خیال راحت تموم کنی بازی حتی روی سیستم ضعیف من راحت 60 فریم میده و از کنترلر هم ساپورت میکنه که برای من کنسول باز عالیه امروز یه سره 5 ساعت بازی کردم ولذت بردم

• Like
Reactions: Taha75 and blak

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
بلیزارد با این بازی واقعا چه شرایط افتضاحی درست کرده!
این آقا نزدیک به 100 هزار دلار خرج بازی کرده ویک کلن داره که درش حدود 300 نفر بالای 5000 دلار هزینه بازی کردن !
یعنی بخشی از کلن این آقا 1.5 میلیون دلار دادن به بلیزارد!!؟

خنده دار اینجاست که ایشون اینقدر آیتم لول بالا داشت که نمیتونه تو هیچ فعالیتی شرکت کنه ، بازی نمیتونه بخاطر لول بالاش اون رو با کسی Queue کنه.
چقدر بازی میتونه داغون باشه که همچین شرایطی بتونه بوجود بیاد ، از سمت هرکسی که به قضیه نگاه کنی مغزت سوت میکشه.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام..دوستان من کل دیتا داخل بازی رو دانلود کردم الان یکدفعه میگه دوباره باید همرو دانلود کنی..میزنم دانلود بشه هم میگه جا نداری در حالی که فضا هست..کسی میدونه چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر