Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
بازی کلا داره به سمته fun شدن میره!8-| اون از فارمینگ که تقریبا حذف شده این ام از gold :| (حداقل یه حالی به gem هامون میدیم!)
نه باو فکر کنم لجندری جم که میخواد اضافه شه واسه آپگریدش کلی پول نیاز داشته باشه:|

FPЅ Doug

کاربر سایت
Jan 15, 2014
232
نام
Mohammad
بازی کلا داره به سمته fun شدن میره!8-| اون از فارمینگ که تقریبا حذف شده این ام از gold :| (حداقل یه حالی به gem هامون میدیم!)
بازی باید فان باشه دیگه!! اسمش روشه, "بازی"...خیلی هم خوبه این پچ به شدت استقبال می‌شه.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
من به غیر از نت یه چیزی که یه مقدار منو از بازی زده کرد دراپ ریت بالا بود مخصوصا پچ 2.0.5 اگه اشتباه نکنم. نمیخوام بگم خیلی از آیتم ها رو داشتم و دارم ولی اون هیجانی که وقتی یه لجندری دراپ میشد رو دیگه نداره.

من D3 رو با RoS شروع کردم ولی اوایل ریلیز خود D3 اون پچ های اول که دراپ ریت خیلی پایین بود و اگه یه لجندری برات دراپ میشد کف میکردی، دیگه اون هیجانش به نظرم به هیچ وجه با الان قابل مقایسه نیست. حالا بماند که خرید آیتم از AH یکی از ضدحالترین چیزا بوده تو بازی که خوشبختانه توی RoS حذف شد.

البته هر از گاهی هوس میکنم بازی کنم ولی نت مگه میزاره یکم حال کنی. اینقدر ضدحال خوردم ازش که دیگه رغبت یه ریفت رفتنو هم ندارم.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
من به غیر از نت یه چیزی که یه مقدار منو از بازی زده کرد دراپ ریت بالا بود مخصوصا پچ 2.0.5 اگه اشتباه نکنم. نمیخوام بگم خیلی از آیتم ها رو داشتم و دارم ولی اون هیجانی که وقتی یه لجندری دراپ میشد رو دیگه نداره.

من D3 رو با RoS شروع کردم ولی اوایل ریلیز خود D3 اون پچ های اول که دراپ ریت خیلی پایین بود و اگه یه لجندری برات دراپ میشد کف میکردی، دیگه اون هیجانش به نظرم به هیچ وجه با الان قابل مقایسه نیست. حالا بماند که خرید آیتم از AH یکی از ضدحالترین چیزا بوده تو بازی که خوشبختانه توی RoS حذف شد.

البته هر از گاهی هوس میکنم بازی کنم ولی نت مگه میزاره یکم حال کنی. اینقدر ضدحال خوردم ازش که دیگه رغبت یه ریفت رفتنو هم ندارم.
اووه اوایل که دیابلو اومده بود تا قبل ros پوستمون کنده میشد فقط فحش میدادیم به بلیزارد:| چون لجندری هم که دراپ میکرد اندازه یه magic item هم ارزش نداشت! میتونم بگم از هر 100تا لجندری ای که در طول بازی میداد بهت 10تاش شاید یکم ارزش داشت بقیش trash. این پچ خیلی خوب بود و به بهبود بازی کمک کرد. توی خود دیابلو تا از ah آیتم نمیگرفتی هیروت خیلی ضعیف بود. بازی رسما pay to win بود.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من یه ویدیو دیدم یارو یه آیتم لجندری جدید که برا این پچ ساختن رو انداخت رو هیروش تو t6 چهار تا ضربه زد باس رو خوابوند
این آیتم های جدید قراره DPS رو خیلی زیاد کنه ؟

sajadalton

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
با سلام به همگی
من تازگی با این بازی آشنا شدم و با فیلم هایی که دیدم و حرفایی که تو همین انجمن ها شنیدم، خیلی خوشم اومده و قصد خرید این بازی رو دارم
ولی هنوز خیلی گیجم...:-s
یه چندتا سئوال داشتم:
1. چه جوری باس آنلاین بازی کنم؟
2. سرور های این بازی از IP های ایران پشتیبانی می کنند؟ (یعنی بدون هیلتر شکن میشه بازی کرد؟)
3. بازی کردنش حجم اینترنتو میخوره؟
4. آیتمایی که تو بازی باس اونا رو خرید ( منظورم خریدن واقعیه ) میشه با کارت استیم حساب کرد؟
5. کدوم هیرو بهتره؟
6. بازی کسل کننده میشه؟
و سئوالای این طوری...
چون می خوام CD Key بازی رو بخرم، می خوام بدونم که واقعا ارزش داره...

دوستان اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
اگر هم تاپیکه خاصی هست که می تونه کمکم کنه، لطفا بگید

با تشکر

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
با سلام به همگی
من تازگی با این بازی آشنا شدم و با فیلم هایی که دیدم و حرفایی که تو همین انجمن ها شنیدم، خیلی خوشم اومده و قصد خرید این بازی رو دارم
ولی هنوز خیلی گیجم...:-s
یه چندتا سئوال داشتم:
1. چه جوری باس آنلاین بازی کنم؟
2. سرور های این بازی از IP های ایران پشتیبانی می کنند؟ (یعنی بدون هیلتر شکن میشه بازی کرد؟)
3. بازی کردنش حجم اینترنتو میخوره؟
4. آیتمایی که تو بازی باس اونا رو خرید ( منظورم خریدن واقعیه ) میشه با کارت استیم حساب کرد؟
5. کدوم هیرو بهتره؟
6. بازی کسل کننده میشه؟
و سئوالای این طوری...
چون می خوام CD Key بازی رو بخرم، می خوام بدونم که واقعا ارزش داره...

دوستان اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
اگر هم تاپیکه خاصی هست که می تونه کمکم کنه، لطفا بگید

با تشکر

درود
۱- از تو خود بازی میتونی با دوستات بازی کنی بگیری متوجه میشی
۲-بله بدون مشکل میتونی بازی کنی
۳-اگه اینترنته حجمی داری بله حجمم میخوره هر چیزی که به نت وصل باشه حجم میخوره حالا کمتر یا بیشتر
۴-خیر پول واقعی نمیخواد و از استیم هم پشتیبانی نمیکنه
۵-هر کدوم که خودت حال کنی همشون بالانسن
۶-بستگی به ادمش داره این بازی نوب پسند نیس البته بی ادبی نباشه ها ولی جوش سنگینه در عین حال لذتبخش و اینکه بله صد در صد ارزش داره تمامی بازی های بلیزار ارزش پولیو که میدید داره /

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر