Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه چنتا تریلر بازی رو دیدم که 5 6 نفری داشتن با هم مولتی بازی میکردن سر یه چنتا موب خر جون بودن البته این تریلیر قبل از RoS هست.
حالا این بالایی رو گفتم که سوالم رو راحت تر بگم پس در کلا شما میرید ایتم چند نفری فارم میکنید؟ همین؟

شما احتمالا اون companion های WD یا BARB یا DH رو دیدی فکر کردی شلوغه وگرنه بیشتر از 4 نفر نمیشه تو یه پارتی باشن

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
شما احتمالا اون companion های WD یا BARB یا DH رو دیدی فکر کردی شلوغه وگرنه بیشتر از 4 نفر نمیشه تو یه پارتی باشن

اره حرفتون درسته. تریلری هم که دیدم خیلی کیفیت خوبی نداشت برای همین بود.
ولی در کل بخش انلاین بازی چه طوری؟ فقط برای فارم کردن و زدن باس های گنده منده انلاین بازی میکنید؟
من فکر میکردم انلاین این بازی مثل wow که همه هستن.....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
ولی در کل بخش انلاین بازی چه طوری؟ فقط برای فارم کردن و زدن باس های گنده منده انلاین بازی میکنید؟

نه اصلا اینطوری نیست:D بازی mmorpg که نیست همه باشن:D 4نفر حداکثر.

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد

منم اول فک میکردم اینجوریه بد دیدم نه شباهتی نداره :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

این بازی کلا آنلاینه حالا چه تک نفره بازی کنی چه چند نفره
بعضی ها هیروشون قویه (مثل خودم :d) میتونن تو درجه سختی های بالا تنهایی باس ها رو بزنن ولی بعضی ها که ضعیف هستن یا مجبورن درجه سختی رو کم کنن یا با چند نفر دیگه برن باس فایت کنن
کلا مولتی زدنش با بقیه بهتره هم از لحاظ آیتم گرفتن هم لول زدن

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
خوب پس با توضیحات دوستان سبک آنلاین این بازی کلا با wow فرق داره؟ فقط برای انجام کوئیست ها تو حالت های مثلا هارد که تنهایی نمیشه رفت میرید 4 نفری آنلاین بازی میکنید؟
بعد یه چیز مثل wow حالت دوئل یا pvp هم داره؟
مرسی از همه دوستان که پاسخ میدن:x. ولی لطفا کمی بیشتر برام توضیح بدین چون من هنوز تو خرید این بازی کمی تردید دارم.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
خوب پس با توضیحات دوستان سبک آنلاین این بازی کلا با wow فرق داره؟ فقط برای انجام کوئیست ها تو حالت های مثلا هارد که تنهایی نمیشه رفت میرید 4 نفری آنلاین بازی میکنید؟
بعد یه چیز مثل wow حالت دوئل یا pvp هم داره؟
مرسی از همه دوستان که پاسخ میدن:x. ولی لطفا کمی بیشتر برام توضیح بدین چون من هنوز تو خرید این بازی کمی تردید دارم.

به درچه سختی ربطی نداره! ولی تو هر difficulty بازی کنی ، نسبت به تعداد بازیکنا Hp , dmg ه minion ها میره بالاتر.
Player vs. Player - Game Guide - Diablo III

کلا بلیز تو دیابلو از سبکه بزن زیره توپ استفاده کرده!
یه هیرو میسازی ، full item میکنی ، چند تا build مختلف رو امتحان میکنی و ... زده میشی از بازی (بعد از یه مدت دوباره هوس میکنی d3 بزنی و ... :d)

آخرین ویرایش:

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام اقا یکی بگه چطوری میتونم ایمیلمو عوض کنم وارد اکانتم میشم change imail میزنم ایمل جدیدو که میزنم عوض نمیشه اگه کسی میدونه دقیق بگه چیکار کنم ممنون

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام اقا یکی بگه چطوری میتونم ایمیلمو عوض کنم وارد اکانتم میشم change imail میزنم ایمل جدیدو که میزنم عوض نمیشه اگه کسی میدونه دقیق بگه چیکار کنم ممنون
باید به پشتیبانی بگی بهت میگن چیکار کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر