Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
همین الان بازی روی حالت نرمال تموم کردیم و حسابی چسبید :bighug:
الان لول 36 هستم ... بعد بیام دوباره بازی را روی درجه سخت تر تموم کنم ؟
2 تا سوال در مورد داستان بازی
1- چرا فرشته بودن تیرائیل ازش گرفتن ؟
2- اخر act3 که دختره مرد .. قبل از مردنش مادرش داشت میگفت پدرت دیابلو بوده ؟! من این تیکه را دقیق متوجه نشدم چی شد

داستان در يک پناهگاه قديمي آغاز مي‌شود در حالي که پيرمرد پيش‌گو و خواهرزاده‌اش، در حال مطالعه متون قديمي هستند، ناگاه شيئي از آسمان فرود مي‌آيد. Nephalem قهرمان داستان که شاهد برخورد بوده است، به سمت پناهگاه مي‌آيد. او با کمي تحقيق در مي‌يابد که شئ سقوط کرده، يک انسان بوده است. او حافظه خود را از دست داده و تنها به دنبال شمشير شکسته خود مي‌گردد. با يافتن شمشير و تعمير آن، او حافظه‌اش را به دست مي‌آورد. او مدعي است که يک فرشته بوده و از باز شدن درهاي دوزخ آگاه شده و براي آگاه کردن انسان‌ها از اين اتفاق، از جاودانگي خود گذشته و به عنوان يک انسان به زمين سقوط کرده است.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
اون 4 تا گزینه قسمت public کارشون چیه ؟
من که الان تازه نرمال تموم کردم لول 36 هستم کدومش برم ؟
اگه ros داری برو bounty بزن تا 70 (واسه lvlup بهتره hard بری که آخرش 50~ شده باشی)
key warden برای فارم کردنه key واسه hellfire ring
rift یرای rift رفتن!
Brawling واسه pvp
monster slaying واسه bounty !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اگه ros داری برو bounty بزن تا 70 (واسه lvlup بهتره hard بری که آخرش 50~ شده باشی)
rift یرای rift رفتن!
Brawling واسه pvp
شرمنده اخلاق ورزشیت :D
اصلا متوجه نشدم :|
خوب rift چیه ؟ bounty چیه ؟
من ros ندارم .. میخوام lvlup کنم چجوری با بقیه این کار انجام بدم .. یادمه قبلا استارتر بازی میکردم راحت میشد چند نفره رفت اما الان نمیدونم کدوم گزینست

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
شرمنده اخلاق ورزشیت :D
اصلا متوجه نشدم :|
خوب rift چیه ؟ bounty چیه ؟
من ros ندارم .. میخوام lvlup کنم چجوری با بقیه این کار انجام بدم .. یادمه قبلا استارتر بازی میکردم راحت میشد چند نفره رفت اما الان نمیدونم کدوم گزینست
عرضم به حضورت :d rift و bounty با ros به بازی اضافه میشن
تو bounty واسه هر اکت 5 تا ماموریت رندوم انتخاب میکنه ، اگه 5 تارو انجام بدی tyrael یه horadric Cache میده
تو rift ام باید mob بزنی تا rift bar 100% شه بعد rift guardian میاد دور هم ، همدیگه رو میکشین!
----
اکثرا واسه lvlup میرن bounty مگه اینکه starter باشن!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا دو تا سوال برام پیش اومده
1این که vitality چیکار میکنه ؟؟
2 brawling چه چون تا حالا نرفتم و pvp چیه !

1 به ازای هر 1 دونه وایتلیتی 35 تا دونه خونتون زیاد میشه و تو تمام هیرو ها یکسانه
2 کل کل هیرو ها هستش میرن اونجا هی میزنن تو سر و کله همدیگه میکشن همدیگه رو (البته تاثیری رو durability نداره)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
rift یرای rift رفتن!
Brawling واسه pvp

خوب پس با این اوصاف یکی داستان بازی رو تموم میکنه بعد باید یکی از گزینه های بالارو ادامه؟
البته من چون فعلا بازی رو ندارم برای اطلاعات عمومیم پرسیدم:d
ممنون

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خوب پس با این اوصاف یکی داستان بازی رو تموم میکنه بعد باید یکی از گزینه های بالارو ادامه؟
البته من چون فعلا بازی رو ندارم برای اطلاعات عمومیم پرسیدم:d
ممنون

فقط یه چیز بگم: بعد داستان کلا بازی روی لوت میچرخه حالا به هر طریقی؛ ریفت، بانتی، کرفت.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من خواستم چند نفره دوباره بازی کنم هم lvl up بشم اما به جز 1 -2 نفر کسی پیدا نکرد .. نمیدونم چرا ؟! پلیر کم هست یا دیگه کسی mosnter slayer نمیره

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من خواستم چند نفره دوباره بازی کنم هم lvl up بشم اما به جز 1 -2 نفر کسی پیدا نکرد .. نمیدونم چرا ؟! پلیر کم هست یا دیگه کسی mosnter slayer نمیره

اگر منظورت تو پابلیک گیم هست خیلی به ندرت گیر میاد چون احتمال اینکه تو اون لحظه که بازی میکنی پلیر هم لول خودت که تو همون اکت و کوئست مشغول بازی باشن بسیار بسیار کمه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
فقط یه چیز بگم: بعد داستان کلا بازی روی لوت میچرخه حالا به هر طریقی؛ ریفت، بانتی، کرفت.

من یه چنتا تریلر بازی رو دیدم که 5 6 نفری داشتن با هم مولتی بازی میکردن سر یه چنتا موب خر جون بودن البته این تریلیر قبل از RoS هست.
حالا این بالایی رو گفتم که سوالم رو راحت تر بگم پس در کلا شما میرید ایتم چند نفری فارم میکنید؟ همین؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
lvl شما حتما پایینه بازی اصلی که 70 نداره ولی لول 60 که بشی بیشتر میشه پلیر ها

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
من یه چنتا تریلر بازی رو دیدم که 5 6 نفری داشتن با هم مولتی بازی میکردن سر یه چنتا موب خر جون بودن البته این تریلیر قبل از RoS هست.
حالا این بالایی رو گفتم که سوالم رو راحت تر بگم پس در کلا شما میرید ایتم چند نفری فارم میکنید؟ همین؟
نهایت 4 نفری میشه.بیشتر از اون نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر