Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان
این hell fire ring یا یه همچین چیزی متریال های عجیبی میخواد کسی میدونه چجوری باید بدست اورد؟
3 تا Keywarden هست توی Act 1 و 2 و 3 و یه دونه هم Act 4 داره که Plan رو میده باید بزنی آیتم هارو بگیری و بعد باهاشون یه Infernal Machine بسازی بری Act 1 یه خونه بعد از خونه مرحوم Cain هست درشو بشکونی بری داخل پرتال باز کنی بری باس بزنی Material هاش دراپ شن بعد بسازی . البته ارزش ساختن نداره دیگه :d .

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
3 تا Keywarden هست توی Act 1 و 2 و 3 و یه دونه هم Act 4 داره که Plan رو میده باید بزنی آیتم هارو بگیری و بعد باهاشون یه Infernal Machine بسازی بری Act 1 یه خونه بعد از خونه مرحوم Cain هست درشو بشکونی بری داخل پرتال باز کنی بری باس بزنی Material هاش دراپ شن بعد بسازی . البته ارزش ساختن نداره دیگه :d .

ابلفضبل!!!!!!
جون آدم بالا میاد که

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
ابلفضبل!!!!!!
جون آدم بالا میاد که

اونقدرا هم جون در بیار نیست.

رو Finding Magical بیشتر کار کنی بعد 2-3 روز میتونی بگیری. مخصوصا الان با ست Cain میشه گفت خیلی خیلی سریعتر میتونی فارم کنی + فینگرها روی فالور + Gem روی Helm.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
بچه ها قضیه این
Mystics چیه؟
واسه پچ RoS ه یا واسه پچ قبلیم هست؟
یکی میشه بگه اصن چیه؟؟ ممنون :D
باید ros داشته باشی!
2 تا کار میتونی باهاش انجام بدی:
1- تغییر ظاهر gear یا weapon ای که داری به اونی که دوست داری باشه:d (transmog)
2- تغییر یکی از stat ها به این صورت که یه stat رو انتخاب میکنی بعد به صورت رندوم 3 تا stat ای که میتونه جایگزین قبلی شه نشون داده میشه و شما یکیشو انتخاب میکنی

zaco

کاربر سایت
Jul 24, 2010
65
سلام
دوستان میشه یه خواهش داشته باشم ؟
امکانش هست یکی از دوستان لطف کنه و خود بازی Diablo 3 Repear of Souls رو برای من هم بفرسته ؟
من میخوام cd key بگیرم ولی امکان دانلود بازی رو ندارم. ممنون میشم اگه یکی این لطف رو در حق ما بکنه.
بازم ممنون

آخرین ویرایش:

zaco

کاربر سایت
Jul 24, 2010
65
دوستانی که تو بازی Diablo یا هر بازی آنلاین دیگه ای DC میشن دلیلش اینترنت خودمونه و ربطی به سرعت اینترنت و پینگ نداره. مشکل به اینصورته که سر 5 یا 10 دقیقه بازی DC میشه، ممکنه حتی یک دونه Request Time Out هم با 8.8.8.8 و یا 4.2.2.4 نداشته باشید ولی بازم این اتفاق میوفته البته بعضی وقتا این محدودیت رو برمیدارن ولی کلا یه چند وقتیه که اینجوری شده ضمنا فکر میکنم ربطی به نوع اینترنت (شاتل، پارس آنلاین...) هم نداره. بیخود با سرویس های کاهش پینگ هم تست نکنید که فایده ای نداره. این مشکه حتی تو بازی هایی مثل dota 2 و League of legends هم اتفاق میوفته. تا اونجایی که من میدونم فقط 1 راه حل داره اونم استفاده از اینترنت مخابراته.
من خودم از مخابرات اینترنت گرفتم و مشکلی ندارم.
حالا اگه این راهنمایی کمکی کرد شما هم مشکل منو حل کنید (البته لطف میکنید)
من میخوام cd key بازی diablo 3 reaper of souls رو بخرم ولی امکان دانلود خود بازی رو ندارم. اگه امکان داره یکی لطف کنه و خود بازی رو برام بفرسته.
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دوستانی که تو بازی Diablo یا هر بازی آنلاین دیگه ای DC میشن دلیلش اینترنت خودمونه و ربطی به سرعت اینترنت و پینگ نداره. مشکل به اینصورته که سر 5 یا 10 دقیقه بازی DC میشه، ممکنه حتی یک دونه Request Time Out هم با 8.8.8.8 و یا 4.2.2.4 نداشته باشید ولی بازم این اتفاق میوفته البته بعضی وقتا این محدودیت رو برمیدارن ولی کلا یه چند وقتیه که اینجوری شده ضمنا فکر میکنم ربطی به نوع اینترنت (شاتل، پارس آنلاین...) هم نداره. بیخود با سرویس های کاهش پینگ هم تست نکنید که فایده ای نداره. این مشکه حتی تو بازی هایی مثل dota 2 و League of legends هم اتفاق میوفته. تا اونجایی که من میدونم فقط 1 راه حل داره اونم استفاده از اینترنت مخابراته.
من میخوام cd key بازی diablo 3 reaper of souls رو بخرم ولی امکان دانلود خود بازی رو ندارم. اگه امکان داره یکی لطف کنه و خود بازی رو برام بفرسته.
ممنون میشم

دوست عزیز من خودم از مخابرات دارم و این مشکل واسه منم وجود داره.
همین دیشب یه لجندری جلو چشم آب شد رفت : (( بخاطر همین مشکل کذایی.

یادمه 100 تا ریفت استون بخاطر همین دیسکانکت ها حروم کردم تو 1-2 ساعت و دو دفعه هم خیره به لجندری دیسکانکت شدم :/

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
ممنون میشم
منم از مخابرات میگیم latency زیره 200 ام باشه dc میشم!
----
bounty حالا هیچی حداقل باید rift رو یه کاری میکردن بشه ادامشو بعد از dc رفت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر