Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام مجدد
والا من اولین تجربم رو از بازی دیابلو امروز شروع کردم با دیابلو 3 تا اینجا که خوشم اومده فقط یه کل اگه از بازی بگید ممنون میشم چون چیزی از گفته ها در این تایپیک سر در نیاوردم ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با سلام مجدد
والا من اولین تجربم رو از بازی دیابلو امروز شروع کردم با دیابلو 3 تا اینجا که خوشم اومده فقط یه کل اگه از بازی بگید ممنون میشم چون چیزی از گفته ها در این تایپیک سر در نیاوردم ممنون

ببین بخوایم بگیم باید طومار بنویسیم ولی اصل مطلب قوی کردن هیرو به شدت و لول زدن به سرعت:d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,518
با سلام مجدد

سلام
ADD کن با هم بازی کنیم
kianoosh#2890
توی app اون بالا کنار اسمت میتونی add کنی

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
دوستان میشه transmogrify رو توضیح بدین؟چیکار میکنه؟

Transmogrificationسیستم جدیدیه که به دلیل محبوبیتش توی wow به بازی اضافه شده. شما به وسیله ی این سیستم میتونید ظاهر آیتم های هیروتونو به دلخواه تغییر دهید.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان میخواستم بدونم لینک دانلود مستقیم کل بازی نیست؟
هر جا گشتم پیدا نکردم :(
سرعت دانلود بتل نت خیلی پایینه :(

stop کن مودمو خاموش کن بعد کامپیوتر هم ریستارت کن بعدش مودمو روشن کن بعدش لانچر رو باز کن برو تو قسمت settings بعد تیک enable peer to peer رو بردار بعدش دانلود رو ادامه بده

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام خسته نباشید
آقا من از یه کاهش دهنده پینگ استفاده کردم اکانتم قفل شد الان که میخوام از قفل درش بیارم بلیزارد یه لینک میفرسته به ایمیلم تا پسووردمو عوض کنم ولی ایمیل مال اونیه که اکانتو ازش خریدم پسوردشو ندارم چند بار امتحان کردم ایمیلو عوض کنم نشد راه دیگه ای هست که بشه اکانتو از قفل در آورد؟خواهش میکنم اگه کسی میدونه بگه خیلی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر