Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
جان هرکی دوست دارید جواب بدید من اپدیت کردم اکانت ساختم وارد بازی شدم لاگین کردم ولی میگه لایسنس میخواد ؟ قیمت لایسنسش چنده ؟ نمیشه کاری کرد افلاین بازی کرد؟

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
سلام
جان هرکی دوست دارید جواب بدید من اپدیت کردم اکانت ساختم وارد بازی شدم لاگین کردم ولی میگه لایسنس میخواد ؟ قیمت لایسنسش چنده ؟ نمیشه کاری کرد افلاین بازی کرد؟

دوست عزیز شما باید cd key بخری تا بتونی بازی کنی. این بازی چه بخوای تکنفره بازی کنی و چه بخوای مالتی بزنی باید به نت وصل باشی و سریال داشته باشی و برای خرید سریال هم یه 130 تومنی باید خرج کنی . خواستی بگو بهت بگم از کجا بخری

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

با این لگ اصلا نمیشه inferno بازی کرد اونم با این هزینه Repair ها .... ! اوایل خیلی خوب بد تا Act 2 Blood and Sand امدم اما دیگه گیر کردم :|
اینم اچیو های FOS که برای اون بنر هایی که تو سایت قیل از عرضه میشد ساخت داد :d
ارمرت یکم برای ACt 2 پایینه ... من Armor رو 6500 کردم جواب میده ! البته damage شد 18K اما بهتر شد از اینکه همش Potion مصرف کنم تند تند ...... من با Barbarمیرم

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
ارمرت یکم برای ACt 2 پایینه ... من Armor رو 6500 کردم جواب میده ! البته damage شد 18K اما بهتر شد از اینکه همش Potion مصرف کنم تند تند ...... من با Barbarمیرم

اول Stam و اینام زیاد بود اما واسه DH جواب نمیده .
باید DPS رو تا میشه بالا ببری که سریع بکشی وگرنه تمومه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اول Stam و اینام زیاد بود اما واسه DH جواب نمیده .
باید DPS رو تا میشه بالا ببری که سریع بکشی وگرنه تمومه :d
اره ... تمومیش به کنار ! فقط Repair cost رو بچسب .... من 40 تایی پیاد میشم
خوبه یه باندی تشکیل بدیم برای اینفرنو :D
پایم ... من سرور US هستم منتها ...

pally

کاربر سایت
Aug 15, 2010
69
سلام جان هرکی دوست دارید جواب بدید من اپدیت کردم اکانت ساختم وارد بازی شدم لاگین کردم ولی میگه لایسنس میخواد ؟ قیمت لایسنسش چنده ؟ نمیشه کاری کرد افلاین بازی کرد؟
شما یک سرچ کنید تو گوگل کرک افلاینشو پیدا میکنید من دارم افلاین بازی میکنم بیخودی تو این گرونی پولتونو تو حلق بلیززارد نریزید فرق انلاین و افلاین تو بتل نت بالانسه که اونم هیچ ایرانی نمیتونه ازش استفاده کنه

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
شما یک سرچ کنید تو گوگل کرک افلاینشو پیدا میکنید من دارم افلاین بازی میکنم بیخودی تو این گرونی پولتونو تو حلق بلیززارد نریزید فرق انلاین و افلاین تو بتل نت بالانسه که اونم هیچ ایرانی نمیتونه ازش استفاده کنه
:blink1::blink1::blink1:
فرقشون فقط همینه؟
حاجی , من دو ماه واسه کرک منتظر موندم , هنوز که هنوزه نتونستن یه eMU بسازن که بتونه بازی رو حتی Save کنه!!!!!!!
دارم جمع می کنم که Orig بخرم
اینجوری فایده نداره بخوام منتظر کرکی که معلوم نیست کی 100% Fix میاد بشینم(عمرا بیاد):kiss:

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
الان جدی جدی مشکل کرک بازی کاملا حل شده که همهی شما ها اینقدر با اشتیاق دارین بازی میکنین؟ یعنی از باگ های زیاد سرور خبری نیست؟ یا اینکه همتون دارید اصل بازی می کنید ؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
الان جدی جدی مشکل کرک بازی کاملا حل شده که همهی شما ها اینقدر با اشتیاق دارین بازی میکنین؟ یعنی از باگ های زیاد سرور خبری نیست؟ یا اینکه همتون دارید اصل بازی می کنید ؟
یا اینکه همشون دارن اصل بازی می کنن :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه پچ جدید قراره بیاد درسته؟سرورا بسته بود
این پچا را مگه موقع لانچ شدن بازی خودش درخواستش را نمیده چون پچی هم که دفعه ی قبل اومد من دانلودش نکردم ؟یعنی چیزی برام نیومد

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
همه اصل خریدن !

یه پچ جدید قراره بیاد درسته؟سرورا بسته بود
این پچا را مگه موقع لانچ شدن بازی خودش درخواستش را نمیده چون پچی هم که دفعه ی قبل اومد من دانلودش نکردم ؟یعنی چیزی برام نیومد
یه گزینه تو همون لانچر هست که بعد از فعال کردنش دیگه عمل پچ کردن کلا میره توی پشت زمینه . پیشتر پچ ها هم سبک هستن . پچ امروز هم که 6 مگ بود فکر کنم .

شما هم دلت خوشه ها !!!!

خوبه یه باندی تشکیل بدیم برای اینفرنو :D
من پایه ام . البته فعلا تازه رفتم روی نایتمر .(ACT III ) توی این سطح یه بربر و یه ویزارد لول 43 دارم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر